Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

no właśnie stop też wchodzi w gre, pociąg/autobus to ostateczność. Zatrzymuesz się jak jestes zmeczony, śpisz pod gwiazdami na łonie natury, zwiedzasz miejsca wszystkie po drodze. Dla mnie to bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to jeszcze nigdy mnie nic złego nie spotkało podczas podróży i jakoś szczególnie nie boje się. Rownie dobrze może mnie ktoś napaść jak będę wracał do domu. Hahha to dopiero wyczyn, jak można zasnąć na plaży i zbudzić się dopiero następnego dnia ;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się przespać jakoś pol godzinki,czy godzinkę było do autobusu do Szczecina,ale mi się zaspało:) Ledwo co zdążyłam,a jak wyglądam to szkoda gadać:P Teraz jednak to milo wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nic się nie stało,ale jakoś tak teraz mam obawy:) I jakoś by mi tak dziwnie było stać i machać,już wole pociągiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba kolekcjonować ciekawe przeżycia, by było po latach co wspominać ;) My tu gady gadu, a nasza gospodyni nas opuściła, nie żegnając się nawet, nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu wyrosłaś z takich rzeczy i teraz rozsądek góruje nad rządzą przygod ;) Pciągiem tez jest fajnie, ale to juz nie te same wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze się zaczytała,bądź co innego robi na kompie i jeszcze się pożegna:) Czasem tez silą wyższa,nagle np net moze paść:) Matko ten internet jest przyczyna tylu kłótni,a ilu rozpadów związku:) Ja to NK uważam za jedna z głównych przyczyn rozwodów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
jestem i czuwam, ale aktualnie musze sie już pożegnać bo nauka wzywa... słodkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsik orografy juz mi sie przytrafiają, a to zły znak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też nie mam ani nk, anie fb ;) olaboga o tej godzinie się uczyc jeszcze, współczuje... Też bym mógł się czegoś pouczyć, ale nie chce mi się, za dużego lenia mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc może wyrosłam,ale naprawdę duzo głupot robiłam,uważając to z odwage-teraz wiem,ze była to totalna nieodpowiedzialność:) Amazonka,milej nauki:) Pepi,mi się zdarzyło napisać"chlep" i sama nie wierzyłam,ze ja to napisałam:D Co jak co trudny wyraz,ale żeby chleb....przez "p":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam ani Nk ani Facebooka:) Mam konto na jakimś hiszpańskim forum,na you tube:) NK miałam,ale bardzo krotko,a fb nigdy nie zakładałam:) Za to mam na innym,ale to z sentymentu.Usunęłam,a wlasniie z sentymentu założyłam ponownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nk miałem za namową kumpla, ale wchodziłem bardzo rzadko i stwierdziłem że nie potrzebuje tego i usunalem. Jak sobie teraz przypomnę to chyba też mam konto na 1 portalu społecznościowym, ale nie wiem czy mnie nie usuneli, bo daawno już tam nie byłem ;) youtube sie nie liczy, bo tam tylko mam konto żeby zapisywac ulubione filmiki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie, to gdyby zawsze zachowywac sie w 100% odpowiedzialnie, to większości najfajniejszych wspomnień by się nie miało. Czasem trzeba troche zaszaleć, ale w granicach rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tam tylko do ulubionych dodaje:) ja na jeszcze jednym jakimś typu randki,tez mam nieusunięte,ale tam to nie byłam już hoho właśnie muszę zapamiętać i usunąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdziesz tam teraz i sie okaże, że pełno przystojniaków zostawiło wiadomości, to nie usuniesz ;p Może i mogła sie stać krzywda, ale teraz wspomnienia są bezcenne ;) jednak co prawda to prawda, wszystko w granicach rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam trzeba konto opłacać by moc czytać co i kto zostawia haha także nie ma takiej obawy:)Zaglądałam tam chyba kilka miesięcy temu czy rok temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos dwa lata temu spotkałyśmy się z koleżanka od wojaży,tak na dłużej,na piwko pogadać i nie poszłyśmy do pubu,nie siedziałyśmy w domu,a piłyśmy piwko przy piaskownicy na ławce jak za starych dobrych czasów:D A wspomnień fakt dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyzby to była sympatia ;> ? Jeśli o mnie chodzi to najbardziej lubie piwko na łonie natury, czyjeś mieszkanie lub pub to ostateczność jak reszta ekipy grymasi :) Zakladam, że nie cofnęłabyś niczego mimo iż były tam zachowania nieodpowiedzialne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i coś tam bym cofnęła,ale to jakieś detale,typu np nie dawać się mamie wybrać szkole jaka chce a nie kłamać,ze za słabo egzaminy zdałam,a potem i tak się wydało:P Czy nie pokłócić się z kimś o głupstwo itd.W sumie jednak na błędach swoich się uczymy:P Ogólnie,milo wspominam wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekaja z kraju a wy co?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam wiadomo, że niektóre głupie rzeczy człowiek chciałby cofnąć, ale zazwyczaj nie chodzi o jakieś przygody, tylko głupstwa jakie się zrobiło jak kłótnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekaja z kraju a wy co?
wy tu gadu gadu musimy ich powstrzymac nie pozwolic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×