Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Prosze Cie, nazywasz mnie przeszkodą? Poczułem sie jak przedmiot ;p Zmusiłem sie i przesłuchałem piosenke do końca. Po kilku piwach można depresje złapać słuchając tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
ten tekst to historia moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autentycznie depresje załapałem, trzeba zmienić temat bo jeszcze z wesoołego dnia zaraz mi się dół załączy na wieczór ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od tego że miałem ambicje spędzić cały dzień na uczelni, ale miałem interesy do załatwienia w banku,a że obok banku sa akademiki, to postanowilem odwiedzić kumpla i się zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zaluje Moja rada, zacznij od jakiejś bajery, bo wklejając same linki nie poderwiesz naszej Asi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rs enter
wypij sobie szklaneczke denaturatu napewno poczujesz sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poszalałeś troszkę,i dobrze:) Trzeba się rozerwać:D Sam tak mówiłeś:) Osobnik "zaluje"mnie nie podrywa,a próbuje zrobić na złość,poczytał jakieś tematy tu,i pogrywa sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
Asia to tylko tak bez zobowiazan wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja tam nie widze w tym żadnej złośliwości, wg mnie to próba podrywu ;p Eee tam szalenstwo zaraz. Wpadłem, wypiłem herbate, a potem skoczyliśmy do pubu gdzie jest barmanem, a tam akurat koncert miał byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
Nigdy nie zapomnę chwil wspólnych spędzonych z Tobą Jesteś osobą, której zawsze dałbym wszystko Moje ciepło i uczucie, pragnę być tak blisko obok Ciebie Ukochana masz coś w sobie, Dobrze wiesz malutka ten kawałek dedykuje Tobie Pierwsza ławka i zwierzenia czy Cię zmuszam do myślenia To uczucia tak piękne nie do zapomnienia Spacery wieczorami oraz uśmiech na Twej twarzy Najpiękniejsze czasy jakie mogły się przydarzyć mi Nie pamiętam tych momentów byśmy byli źli Wszystko było dopięte do samego końca Kiedy przyjdzie ta potrzeba stanę jako Twój obrońca Nigdy złego słowatak szacunek i sentyment mam Mogę powiedzieć że na wylot Cię już znam I bez końca sobie wmawiam jeszcze rade dam Może Ty masz inne zdanie nie poradzę nic już na nie Wiem natomiast jedno żyj z właściwym przekonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
Tak tego Ci dziś życzę żyj z właściwym przekonaniem, A co na pewno ma stać się to się stanie Masz kogoś innego na twym ślicznym oku On jest teraz górą a ja już jestem z boku Nie jestem typem sęka co zabiega o twe względy Ale teraz różne drogi, Ty tamtędy a ja tędy Chodzi właśnie o to że na siłę nic nie robię Pragnę Ci ukazać moje myśli i uczucia Że jesteś wiele warta nie jak guma do żucia Ty żyjesz młodością, zabawą i chwilami Może to i dobrze bo, ja trochę wspomnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
Nokia wiadomości i to wszystko znikło nie ma Twój numer jest widziany mile powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
no zaluje,ale mow mi po imieniu wiesz ze jestem Michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaraz 14 latkowie, może jest niesmiały i tyle :) Koncert z dość ciężkim brzmieniem, a ja w jasnej koszuli i sweterku. Smiesznie było patrzec na miny ludzi jak mnie zauwazali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
28lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebym ja sie przejmował ;p Przejmuje się tylko opiniami moich najblizszych i to też nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
milosc jest glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
jestem Michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
smutno mi :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się dobrze przy nich bawię ;) @Michał Oj jest, ale nic na to nie poradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×