Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Protest to nie byłam ja:D Nie wiem czy potrzebuje odchudzania czy nie,ale to nie ja obiecywałam:D Poki co wiec jem i pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wasze wcześniejsze wpisy :-D na zdrowie skora następny taki dzień za cztery lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protest....
Asiu, przecież takim stylem nie znajdziesz Tego Naj>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak z Daru Młodziezy
Aśka, dosyć obżarstwa, kurwa, pijana jesteś, do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protest toś się uczepił,a kto powiedział,ze ja szukam:D? Naj?a byle-jakiego znajdę?wiesz może jestem desperatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga poszedłem do kuchni, ale tylko 1 piwko bylo w lodówce, reszta ciepła na stole była ;/ Na szczeście to z lodowki to duży leszek. Wolalbym Specjal, ale nie bede juz wybrzydzal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się na piwo z lodówki nie odważyła niby ciepłe beee ,ale z lodówki zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z racji problemów z krtaniom,również nie pije z lodówki.Zaniemogła bym całkiem,a głos mi potrzebny do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no prosze Was jak mozna pić ciepłe piwo z własnego wyboru bleee ;p Tak w ogóle juz nie przesadzajmy, za oknem przynajmniej u mnie była super pogoda, niebieskie niebo, słonko, prawie zero wiatru. Normalnie wiosenna pogoda. Nie wiem jak Wam, ale mi jest bardzo goraco teraz i zimne piwko jest idealną opcją na taki stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam chorowity nie jestem, więc sobie moge pozwolić na taką temp. piwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czasem i wiosna czy latem musze pic takie nieschłodzone,albo schłodzone chwile:) W zimę mi z tym dobrze,latem jest gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez unikam tych mocnych,ale zauważyłam,ze te"zielone"najlepiej mi smakują:) Ciesz się,ze nie chorowity:)Tylko jakbyś używał głosu non-stop 10h dziennie ,a resztę dnia w domu ile tam potrzeba,tez byś tak mówił jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie wszedzie jest taka ładna pogoda jak na słonecznym wybrzeżu ;) Trzeba sie hartować i potem nie ma problemów ze zdrowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda,to nawet nie choroba typu przeziębienie,czasem po prostu krtań siada:) Stad szkolenia np nauczycieli w jaki sposób używać głosu,szkodliwe itd:) u mnie wieczorem tez padał deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie,wcześniej na to nie zwracałam uwagi ale "zielone"są ok Ja tereny górzyste----zimno ,wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gardło każdy zna swoje najlepiej:) latem piwo tylko z lodówki ,zimą takie bardzo schłodzone mi nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×