Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

To nie jest wredota, to jest skrajny imbecylizm, ale skoro Ci z tym dobrze, to sie ciesze. Rzekomo głupi ma łatwiejsze życie, bo i tak nie ogarnia wiekszości rzczy które sie dzieją dookoła niego. mimo wszystko szacun że potrafisz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz,ze zapłacisz i będziesz miał czyste sumienie? ja nawet za milion czy dwa,nigdy nie będę mieć wiec daruj sobie,nie o to chodzi. Juz tez wiem kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche zmienie temat i powiem Wam moje drgie, że zbliżamy sie wielkimi krokami do liczby tysiąca wypowiedzi w temacie. Nasza gospodyni będzie z nas dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam co jest
popolaczcie sie durnie nie jestem tym sad co najwyzej da ci 500 durna cipa tepi sie kudlacze co pchaja sioe pod auto nie hamuje sie zrozum szkoda zawieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę za długo tu zabawiłem, będę się zbierał. Rano trzeba wstać i porobić coś pożytecznego :) kolorowych snow życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam co jest
wierzysz psom spotkajmy i pogadajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przecież powiedziałem (a raczej napisałem), że na te 2 łyczki moge jeszcze zostac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:)to teraz za mnie,bym nie poszła na durne układy:D Cholera sprzedać się nie chce:PPPP Do tego za Wasze zdrówko,i by Wam się układało jka najlepiej wszystko i zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia mam miękkie serce jak kobieta o coś prsi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj o czym gadalismy wczoraj, tylko zapracowana kasa lub ewentualnie wygrana w totka,a co najważniejsze robisz mnie swoją prawą ręką, bym trzymał nad Tobą pieczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wierz mi że wada, ma sie miekkie serce, to trzeba miec twardą dupę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja Tobie tez jak najlepiej życzę:D A tej sprawy,mm nie chce na noże,wiem ,ze mam racje,wiec wole wedle prawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie chowają po domach i spotkać ich ciężko na ulicy ;p Jak tam idzie dopijanie, bo poważnie musze rano wstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×