Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość Men Struacja
Lejesz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez się okropnie wstawało:)ale potem udało mi się przespać i już było ok:P Liczenie,matko-oszalała bym,ale jak mus to mus:PPPP Na pewno zdasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz za dobrze, ja nie moge sobie pozwolic na taki luksus jak sen za dnia, a potem umieram na noc. Mimo wszystko nic sie nie ucze na błędach i dalej siedzę do poźna ;p To nie kwestia banku, to raczej kwestia czeku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się:D Juz od poniedziałku nie będę mieć tak dobrze,będę chodzić spać jak Wy będziecie zaczynać:P: Co z tym czekiem nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocki będziesz wyrabiać, co to za praca o ile to nie tajemnica? Czek - zwrot podatku z UK i polskie banki tyle czasu potrzebuiją na przelanie kasy, normalnie kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to nie wiem czemu tak to z tym czekiem,każdy kogo znam zalatwiall przez firmę,i miał potem na koncie(pewnie firma czekała na realizacje hehe) Żadna tajemnica,pracuje z trudna młodzieżą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby bym mógł załatwiac to przez jakąś firmę, ale oni potrącają z 20% wartości samego zwrotu, praktycznie nie robiac nic. Poświeciłem te 2,5h ale kilka setek zaoszczędziłem ;) Praca z trudną młodzieżą w nocy o.O, pilnujesz czy śpią czy o co chodzi? W ogóle podziwiam ludzi, którzy sie poświęcają tego typu pracy, bo na pewno nie jest łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę wiec,ze najlepiej jak poczekasz 12 tyg,to będziesz miał na lato:)))) To nie będzie w nocy,w nocy będę spać by wstać na silach wcześnie rano:) Teraz jest wyjątkowa sytuacja bo jestem w domu:)Nie muszę wstawać:) Bylo by łatwiej gdyby przepisy byle inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zależy ode mnie czy to będzie 3 czy 12 tyg. To już tylko i wyłącznie zalezy od tępa pracy ludzi w banku ;) W UK to było fajnie pod tym względem, jak zakładałem konto o 15, to następnego dnia dostawałem z rana potwierdzenie założonego konta. Wszystko tam tak sprawnie działało, że byłem w szoku, a u nas na wszysto trzeba czekać nie wiadomo ile ;p Oj i po co kończysz tak zdanie "byłoby łatwiej gdyby przepisy były inne". Teraz rozbudziłaś moją ciekawośc i się zastanawiam o co chodzi ;p Co do wolontariuszy to tez ich podziwiam, ja jestem zbyt duży leń na coś takiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam czasu za dużo,ale np można wirtualnie zaadoptować sobie zwierzątka:)Czy pomoc komuś,jak kolwiek:)Zawsze coś:) Przepisy są durne,nie ma sztywnych reguł,tylko miliony kruczków do tego,interpretacja bywa dziwna,wszystko się ciąga.Wybierasz wiec miedzy kariera a idea. Tak nie powinno być,bo pracuje się z żywa istota a nie ziemniakami. Przykład: zakaz alkoholu,ktoś wypije pol szklanki piwa,zapytam czy to prawda(będzie mi ufał i odpowie,tak-przepraszam itd,będzie to szczere załóżmy) i ja mam obowiązek zgłosić.Nie zgłoszę mogę wylecieć-zglosze-strace zaufanie.To jest durne:) Takich przykładów mogla bym podawać milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego w niektórych przypadkach powinno być bardziej swobodne ocenianie przewinienia, w końcu nie wszystko da się zapakować w sztywne ramy przepisów, ale co zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego co dzień mowie,ze to rzucę,ale co dzień pojawia się soc,co warto dokończyć i dopiero rzucić,i tak w kolko:) Ja bym wolała sama oceniać,bo znam-ktoś kto mojej grupy nie zna,nie jest w stanie ocenić. Zostawmy już to bo się żale:P Brakuje mi jakiegoś wyskoku gdzieś,wyjazdu na odstresowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby byś rzuciła tą grupe, ale co wtedy? Znasz ich najlepiej, a osoba która po Tobie przyjdzie może sie z nimi nie dogadać, może nie zdobyć ich zaufania lub totalnie oleje grupe i bedzie traktowala ich jak obowiazek, a nie jak ludzi z problemami. Oj tam czasem dobrze jest się wyżalić ;) Ja miałem w góry jechać w grudniu i oczywiście zawiodła mnie ekipa i koniec końców wyszło, że mam sobie sam jechać, a odstresowanie by się przydało ;) Pocieszam się, że już coraz ładniejsza pogoda, to i grilla sie zrobi niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie zostawię ich:)Jak skończą to najwyżej nowej nie wezmę,ale zawsze tak mowie:P Zabiorę ich za to w maju na wycieczkę:)Potrzebuje tylko jeszcze jednego pedagoga,wystarczy,ze ma ścieżkę pedagogiczna zrobiona:) Ja to bym na jakiś domek przy plaży pojechała,albo w ogolę gdzieś dalej,nie wiem w sumie gdzie,ale gdzieś odpocząć,wylenić się całkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oszukujmy sie, najwyrazniej masz powolanie do tej pracy i nie uciekniesz od tego ;) Jakim przedzialem wiekowym zajmujesz sie zazwyczaj? Domek w lesie posrod totalnej gluszy, z dala od miastowego zgielku. Takie cos by mi sie przydalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz gimnazjum,najstarszy ma 17 lat,najmłodsza będzie miała 14:) Taki domek to już szczyt marzeń dla mnie,ale już obojętnie co,ważne by wyjechać bo zwariuje:D ale tak może właśnie w marcu uda mi eis wyjechać do Opola:)Odwiedzić zoo,i takie tam,i wrócić nowo narodzona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedlem wziac prysznic, ale widze ze juz poszlas spac. Calkiem mlodych masz podopiecznych. Myslalem ze troche starszymi sie zajmujesz. W takich domkach najfajniejsza jest cisza i spokoj. 3 dni i mozna niezle podladowac akumulatoty. Swoja droga w zoo juz z 15 lat nie byle, a mam pod nosem najwieksze w Polsce (podobno) ;) Dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) W gdańskim zoo,jeszcze nigdy nie byłam,za to Tobie eis dziwie,tak pod nosem i nie korzystać:D Udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiesz jak to jest, masz coś pod nosem, to tego nie doceniasz ;) Może sobie po browarka zaraz skocze do kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz nie przesadzajmy, az takie wielkie to ono nie jest. Spokojnie jednak zapewni rozrywkę na 3-4h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Cie taki kawał od domu wygnało, chociaz pozwiedzałaś sobie troche ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jeździć:) W Poznaniu się uczyłam,wiec ciągnie mnie tam czasem:) Wszędzie gdzieś coś bądź ktoś,a mi to pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w Szczecinie nie było uczelni o Twoim profilu, że taki kawał wyjeżdżałaś? Tak w ogóle za co dzisiaj pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×