Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Ty i Elokwentny tez byscie musieli sie zrzec nagrody. Jezeli nas olala, to obawiam sie ze to moze nic nie dac. A tak w ogole, tygodniowy kac?! Po czym cos takiego mozna miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyłam dzielnie,ale cóż-zrzekam się nagrody:) Po czym,nie wiem nadmiar mieszanin w dużych ilościach:) Byc może przeterminowanych,to i zatrucie trwa. Ja po żubrówce cierpiałam z 3 dni bite w łózku,pierwszego to nawet nie chce pamiętać,a tego alkoholu nie ruszyłam ponad 10 lat,nawet kropelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten stan jest mi zupelnie obcy. Ja tam max 1 dzien choruje i na wieczor zazwyczaj juz jest dobrze. Zeby mnie 3 dni trzymalo, to bym chyba musial w przerwach miedzy wymiotowaniem obalac nastepne flachy. To by bylo dopiero masakryczne przezycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w sumie od dawna,żadnych kacyków nie miewam,jak już wypije i sadze,ze mogło to być trochę za dużo,to pije wtedy bardzo dużo wody,soku czegokolwiek,czasem łyknę jakaś tabletkę i idę spać,Rano budzę się jak nowo narodzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie jest poza domem, to ciezko wypelnic te czynnosci. Kilka dni temu po raptem 3 piwach nastepnego dnia bolala mnie glowa, a wczoraj jak wypilem 8, to czulem sie rano jak mlody Bog (no moze troche zmeczonh mlody Bog) ;) Zmieniajac temat, teraz tez robisz degustacje piwka ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć coś przy sobie,czy kupić gdziekolwiek,by mieć czym płukać toksyny,ale fakt,czasem tyle się wypije,ze się pada spać:) Ja to wracając z imprezy wypijam po-litra jakieś nesti czy wody:) Tez tak czasem mam,ze gorzej po wypiciu malej ilości,ale aż się boje z tego wnioski wyciągać...bo-sam wiesz:) Pije wirtualne piwko z Toba,innego nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spac nie moge przez swoje lakomstwo. Wracajac z malego piwka (tylko jednego ;) )ze najomymi, wyskoczylismy na kebab. Teraz umieram, bo byl zdecydowanie za duzy, a ja okazalo sie ze nie jestem taki glodny jak myslalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często wypady na piwko,kończą się w budce z jedzeniem,ja staram się tego unikać(jednego piwka tez,oj jak nie lubię jednego pic:D). Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło,nie zjesz pewnie śniadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz niezdrowo pic zbyt czesto, bo jeszcze w nalog sie o przerodz, totez wypilem kulturalnie 1 dla towarzystwa. Budki z zarciem to zlo, bo przy mojej slabej woli zawsze tam laduje wracajac z miasta noca. Cale szczescie mam metabolizm kenijskiego maratonczyka, wiec nie widac po mnie niezdrowego stolowania sie ;) troche tylko niefajnie ze taki napompowany nie zasne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wiele osób tam ląduje,dlatego właściciele wiedza co robią otwierając je na 24h szczególnie weekendowo:D Ja naszczescie nie przepadam za takim jedzeniem,wystarczy,ze mam inne niezdrowe nawyki np.kawa:) W zamian nie tknę za to,żadnego energetyka jakbym miała wpływ to ogólnie bym zakazała tego świństwa hihi,szczególnie dla nastolatków,co umiaru nie maja. Niezdrowa cole zastępuje niezdrowym piwkiem od czasu do czasu,wiec jestem w normie:D Ty tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie jak zastepujesz sobie taka cole piwkiem :p W ogole podziwiam Cie ze chce Ci sie siedziec jeszcze przed monitorem o tej godzinie i czytac moj pasjonujacy wywod o jedzeniu ;) mi juz powoli oczy sie zamykaja mimo przezarcia,a to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cole uważam za bardziej niezdrowa pita nagminnie jak życiodajna wodę,od piwka,które pije raz kiedyś:D I tak siedzę i tak,to zawsze można coś przeczytać,napisać:D Widzisz już jedzenie się ułożyło,wiec i Tobie pozwoli:) Także życzę milej dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie popieram ze cola jest niezdrowa i teaz raczej rzadko pijam, tak samo jak wszystkie mega mocno slodzone napoje gazowane. Nie ma to jak herbata z cytryna ;) Bede juz uciekal, bo juz jestem takims stanie, ze w kazdej chwili moge zasnac. Zatem zycze milych snow i uciekam, do nastepnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
już pewno myśleliście, że się mnie pozbyliscie.. nic z tych rzeczy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
No to zdroooowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
mam nadzieje, że tu dzisiaj jeszcze zawitacie anonimowa rodzinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
ooo widzę że jest ktoś w zastępstwie, troche mnie ominęło przez te pare dni.. co degustujesz ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
Skonczylam wino... Teraz otworzylam browara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
ulala, no to ładnie. ja dzisiaj na sucho, ale nie mniej przeżywam wieczorną nostalgie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
Ja "celebruje" konczoncy sie weekend:/ Jutro znowu do pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalna
uhh, ja tez mam jutro mase obowiązków. poniedziałki są do kitu, przydałaby się wódka z towarzystwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
Asia, jesteś cudowna! :D aaah to był po prostu bardzo aktywny weekend.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalna
tym razem tak. tylko dzisiaj znów dopada mnie milion przemysleń na minute i to bez zadnych procentów :> a ty dzisiaj z czymś do nas wpadłaś? czy też sucho?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
ja tez na poweekendowym odwyku, jutro poniedziałek grrrrrrrrrrr.. chwilo trwaj wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wiedziałem że jak się nagród zrzekniemy to sie koleżanka pojawi ;D dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×