Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Od marca biore życie w swoje ręce

Polecane posty

Wyprowadzam się i zostawie ich samych. Na żadną pomoc nie będą liczyli z mojej strony!!! Mam juz dosc, dosłownie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mam dla siebie, nic. Każdy ma do mnie pretensje, niech oni się wszyscy ode mnie odpierdolą. Gnoje jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
bierz bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dere222
hehe też uważam że życie samemu to jedyna recepta na to żeby je w miarę znieść;) wiec masz racje olej wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zero słuchania o problemach innych. Zero, kompletnie zero a seks też już sobie powoli obrzydziłem. Od początku wmawiam sobie że ludziom śmierdzi, z doopy, penisów i pochw, że nie myją zębów, itp. Przez to jestem aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyło się. Tu problem, tam problem, ileż można tego słuchac. Ja już mam dosc, mnie to już wszystko pierdoli. A nawet na papierosy u mnie ciężko uzbierac. Od tej pory liczą się tylko moje małe przyjemności. 1. Do domu będę zamawiał firme sprzątająca 2. Lodówka i pralka u mnie w domu będą tylko dla ozdoby bo rzeczy będę zanosił do pralni a jadał będę na mieście 3. Będę sobie spokojnie pracował i myślał tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
zbankrutujesz czlowieku odloz kase sprzataj sam nie musisz zyc na 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co zrobic w takiej sytuacji. Ja tam lubię cisze, spokój, itp. Szczerze mówiąc już nigdy nie wziąłbym sobie żadnego psa ani kota ani innego zwierzęcia a już napewno żadnych dzieci, nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
niby pochloneles tyle slodyczy a masz zly dzien... to dziwne. jestes sfrustrowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem bo wszyscy mówią albo ożeń się, albo że to wstyd w tym wieku byc samemu. A inni mówią mi że powinienem mieszkac z rodzicami i ich utrzymywac a nikt mnie kurwa nie pyta o zdanie czego ja chce. Zero przyjemności, zero intymności, zero spokoju tylko problemy i problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od 25.02.12 bo wdzisiejszych czasach to można liczyć tylko na siebie...mało jest takich życzliwych i dobrych osóbek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała moja rodzina jest chyba psychiczna, moi znajomi również psychiczni. No nie, oni wszyscy są popierdoleni. Nie rozumieją mnie że ja jestem artystą i potrzebuje spokoju i ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
nie sluchaj innych. mieszkasz w malym miescie/wsi skoro tak gadaja. w duzych miastach az roi sie od zyjacych samemu wg swojego widzimisie :) odsun sie od nich i miej w tylku ich zdanie, niech gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nikogo takiego nie ma, i z mojego otoczenia nikt mi nie pomaga tylko co najwyżej szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfhhdgsfsf
Hiszpanin przecież ty jesteś tak brzydki że i tak nigdy nie zaruchasz, widziałam twoje zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chooj, nie ważne. Jestem aseksualny, kocham pieniadze(to jedyne co tak naprawde kocham) i tylko to jest mi do szczęścia potrzebne, cisza, spokój i pieniądze. Głupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
nie kazdy jest piekny. wiekszosc ludzi jest brzydka i ty nicku dziwny pewnie tez uroda nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfhhdgsfsf
ja jestem piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź spieprzaj. Wiem już kim jesteś i nie mam ochoty na polemike z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
hiszpanin połóż się do lozka i odetchnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
i zwal sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowa
podszyw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka babkowatoja
ktos zaczernil moj nick :o no bez jaj co za hiena :o ja juz lece spac, a ty pakuj manatki i uciekaj z domu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhdjsvnjdnv
A jak tam zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhdjsvnjdnv
po tym cię zapamiętałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×