Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Zachowanie faceta...co o tym myśleć...

Polecane posty

Nie wiem co myśleć o facecie z którym zaczęłam się niedawno spotykać...niby wszystko pięknie,ładnie chemia jest itd,ale on ma dziwne odzywki typu o matce mówi per "stara"...często sugeruje mi ,że kiedyś zrobię mu dobrze ustami...zaczął mówić do mnie "laska"...niby same pierdoły,ale jednak mnie coś takiego razi.Mam wrażenie,że On może nie szanować ludzi...mówi,że ma problemy z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi...miłosnych głównie...ciągnie mnie do niego,ale boje się,że On będzie naciskał na rzeczy których ja nie będę chciała...nie chce Go zranić,nie chce zranić siebie,ale Jego zachowanie często mnie irytuje...ale nie zmienię Go na siłę..jak Go wyczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci chcesz... Wulgarny koleś. Podoba ci się to? Do czego cię ciągnie, do chama i prymitywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co mam o tym myśleć...chodzi o to,że oboje jesteśmy niepełnosprawni...On w sumie nawet bardziej niż ja...każdy z nas potrzebuje miłości...może On zgrywa twardziela takim zachowaniem??Chce Mu dać szansę,ale się boje...w ogóle ja jestem pieprzoną neurotyczką...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni facet ode mnie odszedł bez słowa..a taki zakochany był...z jednej strony ja nie lubię takich cipowatych za przeproszeniem kolesi,lubię wyszczekanych,ale ten czasem trochę przesadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Najgłupsza babska rzecz, to usprawiedliwianie prymitywizmu chamstwa faceta, na którym im zależy. Chce Mu dać szansę,ale się boje... Tak. Daj mu szansę na codzienne mieszanie cię z błotem. Na wyzywanie ciebie od najgorszych. Wytrzymasz nieustanne poniżanie, dziewczyno? Jak twoja neurotyczność sobie z tym poradzi, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz ,zaraz jakie poniżanie?Jakie wyzywanie? Powiedział o mnie "laska" a to chyba nie jest wulgarne?Ja Go wcale nie bronie tylko się zastanawiam czy mnie wyobraźnia nie ponosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dziwne odzywki typu o matce mówi per "stara"... często sugeruje mi ,że kiedyś zrobię mu dobrze ustami. W sumie racja :D A serio? Zanim się mocniej zaangażujesz, poobserwuj go trochę. Faceci są tacy, jakich ich widzisz. Jeśli nie szanuje matki, nie będzie szanował ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to o co kaman
bezpośredni do bólu... nie ma za grosz wyczucia, z czasem będzie więcej podobnych odzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka - nawet nie musze nic pisac .Kolezanko za mnie , moje mysli juz napisalas. Pozdrawiam Was dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok,ja wszystko rozumiem,ale ja nie poznałam Jego matki...nie wiem jak z nią rozmawia na co dzień....też tak właśnie myślę,że powinnam Go poobserwować zanim się zaangażuje...tylko co będzie jeśli to wszystko pójdzie za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co będzie jeśli to wszystko pójdzie za daleko Masz mózg? Umiesz myśleć? Czy jesteś bezwolną istotką, której rozwaga jest obca? Wybacz agresywny ton, ale ręce opadają, kiedy czyta się takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego na mnie naskakujesz? Ty też jesteś taka rozważna jak się zauroczysz? Każdy ma jakieś wady i zalety,a ja nie ślubowałam Mu związku na wieki wieków Amen..tylko,że już dość mam samotności...On zresztą chyba też...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też jesteś taka rozważna jak się zauroczysz? Zauroczenie to nie choroba. Można pozostać rozważnym,. jeśli jest się dojrzałym i umie się myśleć. .tylko,że już dość mam samotności...On zresztą chyba też...;/ Z braku laku i kit dobry, prawda? Dobranoc. I tak decyzję podjęłaś a ja szanuję swój czas. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widać,że jakieś wcześniejsze doświadczenia spowodowały że piszesz jak piszesz,nie umiesz być obiektywna nawet po tym co napisałam...no a z tym "z braku laku dobry kit" to jakoś nie trafiłaś,bo On się podoba mnie a ja Jemu,więc zawsze możemy spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale damascenka ma racje
piszesz, ze masz juz dosyc samotnosci, wiec zadowolisz sie pierwszym lepszym, ktory wpadnie ci w oko. facet jest chamski, ale ty jestes desperatka i wezmiesz to, co sie nawija pod reke, bo "jemu sie podobasz". i to ci wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millka1985
Cham... jakby mi facet, którego dopiero poznaję mówił o robieniu dobrze ustami to chyba bym na niego zwymiotowała... Zero kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millka1985
Cham... jakby mi facet, którego dopiero poznaję mówił o robieniu dobrze ustami to chyba bym na niego zwymiotowała... Zero kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko-więc wolisz być z jakimś burakiem tylko dlatego,żeby nie być sama?szanuj się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
"Cham... jakby mi facet, którego dopiero poznaję mówił o robieniu dobrze ustami to chyba bym na niego zwymiotowała... Zero kultury..." No dokładnie...mnie takie typki odrzucają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie laski mnie wkurzają
co się dziwicie, przecież napisała że jest niepełnosprawna, tylko zapomniała dodać że umysłowo.... no ale skoro napiasała że jest neurotyczką, to łatwo się było domyślić niby jakiej odpowiedzi oczekujesz ?! jesteś zdesperowana i tak właśnie się zachowujesz, bierzesz pierwszego lepszego faceta byle był nieważne że już na początku zachowuje się jak prymityw, ważne że mu się podobasz i będziesz mu mogła robić orala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×