Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Listonosz

Prezent dla koleżanki

Polecane posty

Gość gość
moze cos z bizuterii? albo zegarek? blyskotki lubi kazda dzieewczyna tak mi sie wydaje :D na www.e-zegarki.pl sobie popatrz, maja duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio dla przyjaciółki maszynę do szycia kupiłam :D bardzo się w to wkręciła ostatnio i właśnie chciała jakąś lepszą, to jest Łucznika kupiłam :) ogólnie fajny duży wybór maszyn mają http://www.galerialucznik.pl/maszynydoszycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTak
Można kupić ładny zestaw do makijażu, jest bardzo fajny sklep:http://www.margotbeautysolutions.com/pl/. Sprzedają bardzo ładne pędzle i ceny maja spoko. Lubię malować się i była bym zadowolona z takiego prezenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tez kupić coś praktycznego jak notatnik w ekoskórze. Pod Warszawą jest taka pracownia Gama Kaletnictwo, podobno mają też swój sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A torba bawełniana ? :) teraz masa dziewczyn w takich chodzi, na plaże można się spakować na zakupy, pasuje do wielu stylizacji. Ja przyjaciółce zamawiałam na mantisek.pl, sama narzuciłam jaki ma mieć wzór kolor, wyszła pięknie. Na takiej torbie możesz dodać jakieś słowo od siebie, myślę że to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A torba bawełniana ? teraz masa dziewczyn w takich chodzi, na plaże można się spakować na zakupy, pasuje do wielu stylizacji. Ja przyjaciółce zamawiałam na mantisek.pl, sama narzuciłam jaki ma mieć wzór kolor, wyszła pięknie. Na takiej torbie możesz dodać jakieś słowo od siebie, myślę że to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy też w jakiej kwocie ma sie zmieścić prezent:może byc etui na smartfona z waszym wspólnym zdjęciem albo torba na laptopa,żelazko,jakaś fajna ramka na zdjecie,dlugopi z jej imieniem i nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka od dawna planowała kupić sobie gofrownice, znalazłam fajne promo w sferisie i jej sprezentowałam pod choinkę w tamtym roku :) moim zdaniem najlepsze są praktyczne prezenty +coś sentymentalnego, Oliwia naprawdę się cieszyła, ale głupio jej było, bo dla mnie miała album ze wspólnymi zdjęciami hehe:D ale ja lubię takie sentymenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być to sprzęt agd lub rtv,ważne aby koleżance przypadł do gustu i trafił w krąg jej zainteresowań. Może coś uniwersalnego jak dobre kosmetyki,co o tym sądzisz? Na HurtowniaKarolina.pl saąteraz ciekawe zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat nie miałam pomysłu a moja koleżanka interesowała się makijażem więc na urodziny ksiazkę jej kupiłam w matrasie od znanej blogerki makijażystki. Prezent nie drogi a ona się ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A torba bawełniana ? teraz masa dziewczyn w takich chodzi x na głowie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolezanki,które ucieszyłyby sie z torny bawełnianej z fajnym nadrukiem ale i takie,którym nie dogodzisz nawet małym agd. A ja bym osobiście ucieszyła sie z takiego wielofunkcyjnego opiekacza ze sferisu :Opiekacz wielofunkcyjny Princess 117002 (3w1 800W czarny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysyytna
Ja dla swojej najczęściej wybieram prezenty z pomysłem i coś, co pozwoli nam spędzić dużo czasu razem :) Ostatnio padło na spa i mówiąc szczerze to był strzał w dziesiątkę. Skorzystałam z promocji na stronie Samui Spa w Warszawie i wykupiłam dla nas obu pakiety Dzień w Spa, oba bardzo fajne, bo miały w sobie masaż, peeling, zabieg na twarz no i jeszcze manicure. Po takim dniu w spa obie czułyśmy się mega zrelaksowane i po prostu piękne ;) Do tego między zabiegami był czas na ploteczki, odpoczynek i zwyczajny relaks. Bardzo to polecam, bo można miło spędzić czas! A to jest chyba w takim prezencie najlepsze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31337
Jeśli lubi dbać o siebie to może zestaw do manicure? Na ballarini.pl znajdziesz duzo rzeczy z serii classic inox, pilniczki, zestawy itp, bardzo fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarba
Może seria Zwilling Beauty? Bardzo fajna seria Twinox, pilniczki, cążki itp i do tego jakieś akcesoria. Sama mam i korzystam, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może książkę? Znalazłam kody rabatowe do Matras, można kupić nawet 30 % taniej :) Matras kod rabatowy zostawiam link https://kupon.pl/matras-kod-rabatowy korzystaj, warto. Ja uzupełniam biblioteczkę takimi rabatami świątecznymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz sobie na avans.pl tam są super telefony. Kupowałam ostatnio samsunga A3 dla mnie spoko telefon, szybko, ładny z wyglądu, ogólnie jestem bardzo zadowolona. Wiec dla przyjaciółki to tez może być fajowy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×