Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twister

czy dobrze ćwiczę na twisterze?

Polecane posty

Gość twister

kupiłam twister i nie wiem czy dobrze na nim ćwiczę,bo nic nie czuję. Staję na twister,rękami łapię się szafki i ruszam biodrami tak,że jak patrzę z góry to piersi mam nieruchomo,a brzuch już mi się rusza,tak powinno się robić? miałam tylko kolkę,ćwiczyłam jakieś 5 minut bo nic nie czułam,żadnych mięśni i nie wiem czy dobrze ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
bedę wdzięczna:) a długo już ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
dzieki wielkie:) faktycznie ładnie pokazane,mam jeszcze pytanie czy jak staniesz na twisterze to najpierw lewa nogę przesuwasz w lewą stronę żeby się obrócić i prawą w prawą stronę czy 2 równocześnie w jedna stronę? mam nadzieję,że wiesz o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
a ile dziennie?są jakieś rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
a w jakim tempie?szybko czy średnio? i jeszcze jedno? bo jak się niczego nie trzymam to nie robię tak dużych obrotów jak przy trzymanie sie szafki i nie wiem czy muszę sie tak mocno obracać czy tak jak bez tzrymanki wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznice sa , ale do tego wykonuje inne cwiczenia. np. brzuszki, hantle itd. aha i dieta :P robie srednio szybko :P i macham rekoma :P tak jakbym biegla :O czasami trzymam hantle (0.5kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wspomagam sie komoda :P:P wtedy jest latwiej bo ramiona sa nieruchome i cwiczy tylko brzuch. powiem ci ze wykonuje cw. wg filmiku. w tym celu kupilam 2 szt. twistera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
ja zaczęłam a6w i na rowerku jeżdżę i dieta też jest,mam nadzieje,ze cos mi to da:) a ile minut dziennie?czujesz jakieś mięśnie,boli cie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
a jak wspomagasz sie komodą to robisz wieksze obroty? bo wtedy lepiej jest machać i ja mocno sie obracam ale jak sie nie trzymam to już tak mocno sie nie obróę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys przesadzilam z cwiczeniami (wew. strona ud ) przez kilka dni mialam zakwasy :O nie moglam siadac :O:O:O jesli chodzi o twister - 15, 20 min. dziennie. w tym czasie ogladam tv :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
a podczas ćwiczeń czujesz cos bo ja tylko mam kolkę i nie weim czy dobrze to robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
no to może ja też nic nie czuję narazie:) dziękuje Ci bardzo,że mi odpowiedziałaś bo przynajmniej wiem,ze dobrze ćwiczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×