Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monstero

Spalacz Tluszczu

Polecane posty

Wlasnie dowiedzialam sie o dobrym spalaczu ktory jednoczesnie buduje tkanke miesniowa ale nie jestem pewna czy to jest tez dla kobiet,spalacz nazywa sie PALO ALTO LABS LEVIATHAN,bral ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka_897
nic nie wiem na ten temat, to pewnie jakiś super nowy (a w domyśle - niedługo hiper modny) wynalazek, ze spalaczy które jednocześnie chronią tkankę mięśniową znam jedynie białka, z drugiej strony jednak pewnie można by polecić też parę innych preparatów np. to coś opisane tutaj: http://kuracjeodchudzajace.com.pl/2012/02/03/troche-refleksji-na-temat-slimette/, z drugiej strony jednak jak czytam pytania tak jak wyżej włącza mi sie światełko alarmowe z pytaniem co pytający miał na celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka_897
przypomniało mi się co jeszcze działa w ten sposób: wyciąg z wodorostów tj. fucoxanthin np w xanthandrene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moneymaker913
Hej, Wedlug mnie jak ktos chce zrzucic pare kg to najwazniejsze jest zdrowe i odpowiednie jedzienie. Jakby ktos chcial poczytac dobry artykul na ten temat polecam http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Fakty,i,mity,dotyczace,zdrowego,jedzenia,1-9365-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam ten ranking suplementów na odchudzanie i skusiłam się na jeden. Ta ten Slimette co polecaliście i muszę podziękować bo się sprawdza:D Teraz zamawiam 4 opakowanie, a od czasu kiedy zaczęłam brać schudłam około 4 kg. Dla mnie to wystarczająco, powoli ale skutecznie:))) Składniki bezpieczne, po konsultacji z moim dietetykiem uznaliśmy, że mogę je zażywać. Polecam i jeszcze raz dzięki za sugestię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeliska
ja stosuje suplement diety Slimette - troszczekę tłuszczyku udalo już mi się spalić:) jak narazie jestem zadowolona... odsyłam Was na stronę gdzie znajdziecie informację na temat tego suplementu http://slimette.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaro
Sprzedam Arimidex , mam 3 opakowania po mojej zmarłej na raka żonie, cena ze jedno 200zł, sprzedaje pojedyńczo lub osobno, kontakt: yaro-k@wp.pl lub tel: 500 332 005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slimetta zamowione :) poczekamy na efekty....mam nadzieje, ze waga ruszy w dol !!! :) Piszcie swoje postepy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dajcie sie namówić na pozytywne wpisy o sliemette, to reklama tej samej osoby, odradzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULCIA 89
Ja od jakiegoś czasu stosuję Foreverslim.Jest to suplement diety w skład którego wchodzą tylko składniki pochodzenia naturalnego.Więcej na jego temat można się dowiedzieć na stronie www.promoslim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunix
ja lubię testować przeróżne spalacze, to w zasadzie takie moje małe hobby, i mogę powiedzieć,że faktycznie najlepiej jak zawierają naturalne składniki,które podnoszą termogenezę, ostatnio używałam figurę extraslim, thermlinea, oba były dobre,ale figura trochę lepsza,ze względu na skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
blisko mnie jest sklep z suplementami dla sportowców i pytałam tam sprzedawce o różne spalacze, m.in. też o figurę extraslim, spojrzał na skład i powiedział,że jest to bardzo delikatny spalacz,ale dobry bo naturalne składniki zawiera,a nie jak większość na rynku chemiczne, więc chyba lepiej dłużej brać i dłużej czekać na efekt niż truć się i narażać organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolenniczka Slimette
Slimette to doskonale rozwiązanie podczas diety od odchudzającej. O Slimette dowiedziałam się ze strony http://www.gala.pl/styl-zycia/dieta-tabletki-odchudzajace-slimette-moc-natury-zamknieta-w-kapsulkach-16092 i postanowiłam przetestować. Przekonałam się, że Slimette zawiera składniki, które podwyższają efektywność stosowanej diety. Rewelacja!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam juz wiele spalaczy tłuszczu takie za 60 i za ponad sto zł juz nie pamietam nazw. wszytkie to jeden szit. może schudłam ze dwa kilo, oczywiscie cwiczac i dieta, ale serducho mi tak walilo, a jak sie skonczyły to przybralam 4 kg, i nie miałam siły na nic. juz nie biore nic , regularnie cwicze w domu, zdrowe jedzenie, od czasu do czasu pękam i jem słodycze ale pomału waga leci w dół. Jedyne co to pije białko izolat po treningu , lubie je i to jest moja nagroda za dobry trening. naprawdę szkoda piniędzy i zdtowia na spalacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimetka
Jestem zagorzałą fanką preparatu Slimette, który można znaleźć na stronie http://www.slimettenaodchudzanie.info.pl/. Slimette okazuje się doskonałym spalaczem tłuszczu, redukując zarazem nadmierne kilogramy. Co więcej systematyczne stosowanie Slimette daje jeszcze lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnkkkkaaaaaa
Polecam http://www.slimettenaodchudzanie.info.pl/ - doskonały sposób dla osób chcących pozbyć się dodatkowych kilogramów. Najlepsze jest to, że Slimette jest preparatem o dużej skuteczności w walce z nadwagą, a przy tym zachowującym trwałe efekty. Polecam!!! Na pewno nie pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efffkkkkaaaa
Jeśli macie problemy z nadwagą to polecam http://www.slimettenaodchudzanie.info.pl/. Slimette stopniowo spala tkankę tłuszczową, co jest bezpieczne dla organizmu.W połączeniu ze zdrową dietą oraz ćwiczeniami Slimette daje jeszcze lepsze efekty. Przekonajcie się sami! Ja nie żałuję :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see
Chciałem szybko stracić wagę. Sprzedawca w sklepie http://swiatsupli.pl doradził mi, abym zaczął od najsłabszych spalaczy tłuszczu, a później przechodził do najmocniejszych. Stwierdził, że nawet najsłabszy na początku da mi duży wynik. No i faktycznie miał rację. Rewelacyjna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam burnboostera i bardzo polecam fajny skład i przedewszystkim działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu moje odchudzanie zakończyło się sukcesem czyli pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1056
Cześć, osobiście brałem burn4all z allnutrition, ma dobry skład i na mnie działa. Spalacz jest w postaci kapsułek no i łatwo się je połyka, więc nie będzie problemu z tej strony. Możesz zobaczyć jeszcze na sklepie sfd.pl, mają dużo tam takich rzeczy, są opisy więc na pewno coś dla siebie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o czymś takim? ja już od 2 miesiecy stosuje burn4all z allnutrition. a ten twoj spalacz dziwnie podejrzany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o czymś takim? ja już od 2 miesiecy stosuje burn4all z allnutrition. a ten twoj spalacz dziwnie podejrzany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość639
IqGreen wśród wszystkich innych wypróbowanych przyniósł najlepsze i trwałe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który wygląda na podejrzany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×