Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaaaaudynkaaaa

dziewczyny ile macie par butów?

Polecane posty

Gość crsgcfdbvfgc
ja mam 5 par :O + sandały 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a te niebieskie koturny to sa z firmy Betler i kosztuja 129 zl u mnie w sklepie, mam takie tylko bezowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam te niebieskie za 99zł
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 baleriny , 2 trampki , 1 kozaki 4 pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataszaUrobasa
Ja mam więcej niż 10... Mam balerink x2, sandałki, dwie pary kozaków, buty na niskim obcasie, na koturnie, słupki, czerwone i czarne szpilki, półbuty, adidasy, wciągane do kostki, wiązane ala glany, zamszowe trzewiki.... Coś pewnie jeszcze pominęłam :) A to mój najnowszy zakup: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrgr
ja w tym roku dużo wywaliłam butów - brązowe balerinki w których mi stopa uciekała i mnie obcierały. raz w nich wyszłam aż przestały być po 5 latach modne - czarne balerinki paskudnie wyglądały i cekin odleciał na jednym bucie. -sandały czarne. Śmierdziały już od schodzenia poza tym były lekko za duże i mnie obcierały na podeszwie jak więcej chodziłam. - sandały białe ale za luźne paski miały i mi cała stopa w nich latała co mnie doprowadzało do szału bo polowe stopy miałam na podłodze zamiast na bucie. - białe balerinki. Mega niemodne już. strasznie sztywne nie dało się w nich chodzić - czarne kozaki na obcasie. rozleciały mi się -brokatowe sandałki. Sztywne i tandetne -tandetne niemodne brązowe kozaki na szpilce kupione lata temu na targu. - za małe klapki, białe, tandetne - moje sandały na wakacje ale już śmierdziały od znoszenia - czarne szpilki. Niewygodne z obdrapanym obcasem. nieźle nie?:) więcej ni pamiętam ale tyle na pewno. Musze jednak dodać żeby nie było że wcześniej nie pamietam kiedy robiłam takie porządki więc to była kolekcja z 5 lat. i wszystkie wywalone buty już były do wywalenia. wywaliłam ale też kupiłam - botki brązowe - botki czarne - sandały różowe - sandały brązowe to w tym roku teraz poluje na dwie pary butów 1. czarne klasyczne kozaki z obcasem 2. czarne klasyczne botki z obcasem nie mam takich bo wszystko mam na płaskim:( a potem jak chce wyjść na imprezę to nie ma. Jak to dokupię to chyba będzie na jakiś czas full:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsf
ja mam ok. 17 par łącznie z japonkami na basen. Kolory czarne, brązowe, beżowe czyli takie które zawsze do wszystkiego będą pasować. Wiadomo że bym chciała więcej ale szkoda mi kasy poza tym nie mam miejsca na chomikowanie zbędnych rzeczy. Uważam że mam nie za dużo butów wręcz mało można powiedzieć. chociaż moi rodzice uważają że mam dużo:| wczoraj robiąc porządki wywaliłam 3 pary butów. Jedne kozaki co ich od 3 lat nie miałam na nogach (już się nawet kolor odbarwił) starte adidasy i takie wiosenne "cichobiegi" w sumie jeszcze dobre jakościowo ale strasznie stary krój kupiłam je 6 lat temu wiec już po prostu strasznie niemodne pasujące do spodni typu dzwony których to już nie posiadam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefdwerf
w ostatnim pół roku wywaliłam 15 par butów;p nieźle co? ale to takie mega porządki robiłam i na prawdę buty miały już po 6 lat i w sumie to leżały bo ja już w nich nie chodziłam. Tak leżały i nie wiem na co czekały:) no a kupiłam 5 par:)a ile się miejsca zrobiło i jak nowocześnie hehe ciuchów też full wywaliłam od razu się "lżejsza" zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefdwerf
ja wywaliłam w przeciągu pół roku 15 par butów a kupiłam 5 par :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. różowe japonki mam je z 10 lat kupione w CCC za 9 zł chodzę w nich na basen, na wakacje letnie je zabieram, na plaże. 2. klasyczne niebiesko- białe trampki za 59 zł kupione miesiąc temu. 3. Niebieskie wiosenne płaskie buty z Lasockiego. Wersja sportowa. Mama mi je dała bo ja gniotły. Takie cichobiegi. Chodzę w nich drugi rok. Z tego co kojarzę to takie buty są gdzieś w granicy 129 zł -149 zł. 4. klasycznie czarne eleganckie płaskie buty z Lasockiego też mama mi je dała bo ją gniotły :) tez gdzieś 129 zł-149 zł. 5. brązowe płaskie botki CCC za 99 zł 6. Czarne płaskie botki z takiego taniego sklepu za 69 zł. Buty bardzo "ciężkie" z klamrami super do grubych rajstop i sukienek pasuja do spodni niebardzo. 7. Czarne botki na obcasie ze skóry w mega promocji za 94 zł do sukienek, spódniczek. Kupiłam tydzień temu. 8. Brązowe botki na obcasie za 99 zł mam je drugi rok wszystkie imprezy obskoczyłam. Super do spodni i sukienek. 9. Czarne balerinki. 59 zł mam je drugi rok 10. Nude Balerinki. 49 zł mam je drugi rok. 11. Wysoki kozaki na obcasie super do getrów za 74 zł 12. wysokie płaskie kozaki czarne z CCC kupione jakieś 3/4 lata temu za 129 zł 13. brązowe kozaki do kolana za 149 zł mam je drugi rok. 14. brązowe sandały z Ryłko w promocji za 189 zł - najwygodniejsze buty ever!! mam je drugi rok. Całe wakacje w nich schodziłam. 15. różowe sandałki z CCC- 49 zł. Niewygodnie. Mam je drugi rok. 16. Sandałki na lekkim obcasie mam je 3 lata za 69 zł. Rzadko w nich byłam. 17. adidasy Ribok mam je 3 lata chodzę w nich co 2 dzień na siłownie i wyglądają jak nowe. Świetny zakup. W super promocji za 150 zł 18. Czarne balerinki na rzep- chyba je wywalę bo już w nich nie chodzę. 19. białe adidasy za 14 zł chyba je wywalę bo już w nich nie chodzę. Mam je chyba z 7 lat. Niemodny krój. Niewygodne i białe więc po jednym spacerze są brudne trzymam je tylko dlatego że jak by mi się kiedyś te Riboki niespodziewanie rozwaliły to żebym miała w czym np. na rower wyjść hehe. Bezsens wiem. 20. Czarne obcasy ale jak kupie sobie nowe to te wywalę bo są za małe i ostatnio jak je we wrześniu miałam na imprezie to wracałam na bosaka bo chodzić nie ubrałam z bólu. trzymam je tylko dlatego że nie mam innych a czasem trzeba coś takiego założyć. Mam je chyba z 5 lat z Dassmana za 69 zł. Średnio ładne są już bo niemodny krój. 21. Buty w góry wersja letnia za 199 zł na promocji. Mega wygodne. 22. Buty w góry wersja zimowe za 275 zł. Strasznie niewygodne takie sztywne obtarły mi stopy do kości. Fajnie się w nich na płaskich chodzi zima ale nie po górach. 23. Zimowe trapery do chodzenie po mieście kolor musztardowy kupiłam 2 lata temu za 269 zł są wygodne, ciepłe ale są tak brudne i nie da się ich wyczyścić że w tym roku je chyba raz miałam. Trochę mi ich szkoda no ale wyglądają jak ze śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×