Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

jakie tabletki na bolące kolana?

Polecane posty

Gość gość
Moze jeszcze to urządzenie tez sie sprawdzi przy tego typu problemach http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/750,vitafon-skuteczne-leczenie-bolu-stawow-i-kregoslupa-terapia-medyczna-we-wlasnym-domu- Mnie naprawde bardzo pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam 4flex ale powodał u mnie mdłości, ortopeda polecił zamienić na collaflex, efekty super no i nie mdli mnie po tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaikso
Hej, co sądzicie o flexin500? Przymierzałam sie do zakupu ale przeczytalam to: http://vitamer.pl/forum/flexin-500-co-sadzicie ale nie wiem czy to prawda, moze mi ktoś to pomóc? Wyjasnic jakoś te sprzeczne informacje na temat tego produktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki? serio? po co truć sie lekami. CZasem to nic nie daje. lepiej postawić na jakiś zabieg, bo tylko to pomoze. wiele uazów nie da się leczyć lekami. Mi pomogła p. dr z poznania Julia Ciszak - dzieki niej chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaFid
Hej. Ja trenuje żeglarstwo od 10 lat, a jak wiadomo dosyć mocno daje to w kość kolanom. Musze się zatem suplementować, aby unikać urazów. Przez 10 lat przetestowałam naprawdę wiele środków i moim zdaniem najlepszym jest Artostaw frimy Pharma Labolatories. Jest dosyć tani i ma fajny skład. Mój dziadek też go zażywa i mu pomaga na bóle reumatyczne, więc polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż ćwiczy z Chodakowską? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli od dawna męczy cię ból kolan, to idź do speckalisty. po co truć sie maściami i lekami skoro nie wiesz co Ci dolega. Moje kolana wyleczył dr Piotr Krawczuk. Miałam drobny zabieg i teraz mogę chodzić w szpilkach ;) co uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na zabieg jest dużo za wcześnie, byłam u ortopedy, powiedział, że spokojnie z moim problemem poradzi sobie dobry preparat z kolagenem, w aptece kupiłam collaflex, jestem po miesiącu kuracji i zaczynam odczuwać poprawę, ale to sprawa indywidualna, warto odwiedzić lekarza i sprawdzić jak można sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem bolało mnie kolano brałam przeróżne tabletki z reklamy lub przepisane przez ortopedów dopiero gdy trafiłam do dr kałowskiego z poznania ordynator ortopedii mswa poznan powiedzial ze nawet gdybym zjadla worek tych tabletek to nic nie pomoze bo jak cos jest uszkodzone to trzeba zoperowac i mam kolano jak nowe zero bolu i bardzo duzo chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin7905
gdy bolały mnie kolana postanowiłem poszukać tabletek w internecie bo to najszybszy sposób na pozbycie się problemu. znalazłem stronę www.tabletki-na-stawy.pl z rankingiem preparatów na stawy kolanowe. kupiłem flexin 500 bo zajmował na tej stronie pierwszej miejsce. powiem tak: po miesiącu stosowania stawy przestały mnie boleć. myślę że to zasługa glukozaminy która wchodzi w skład tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie Opis wyniku zdjecia rtg obu kolan . Zdjęcia rtg porównawcze stawów kolanowych wykazują asymetryczne zwężenie szpar stawowych. Zaostrzenie krawędzi stawowych rzepek . Nierówny zarys tylej krawędzi nasady dalszej lewej kości udowej - przyczep ścięgnisty?. Konsultacja ortopedyczna . Byłam dziś u ortopedy i powiedział że jest okej i dał Mi skierowanie na badania fizjoterapii . A kolano cały czas Mnie boli . i niewiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kolana podupadły od bieżni. Byłam u ortopedy i teraz zmieniłam wysiłek. Częstej wybieram basen i biorę Natural Collagen joints

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki regeneratorowi stawów, który polecił mi sklep www.swiatsupli.pl doszedłem do formy bez potrzeby kosztownej rehabilitacji. Z tego powodu gorąco ich polecam, bo ludzie wiedzą, jakie suplementy naprawdę działają, a taka wiedza jest wręcz bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim warto zadbać o zdrowie naszych stawów - sprzyja im prawidłowa dieta oraz aktywność fizyczna :). Co do diety, to prawidłowo zbilansowana powinna zawierać dużo produktów pełnoziarnistych, świeżych owoców i warzyw. A jeśli chodzi o suplementy, u mnie sprawdza się Doppelherz aktiv Na stawy Kolagen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentka
Tabletki tabletkami ale warto udać się do lekarza. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można zapisać się do wybranego specjalisty w Krakowie. Bez kolejek i niepotrzebnych formalności, a ci lekarze są rzeczywiście dobrzy. Mają najtańszy rezonans w małopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że skorupki jajek pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centerr
Jak na moje to jeśli któreś kolano boli Was kilka dni coraz mocniej, a ból ani troche nie ustępuje to może to być zapalenie stawu kolanowego. Generalnie czytałem o tym na http://zdrowestawy.expert/zapalenie-stawu-kolanowego-warto-wiedziec/ i wychodzi na to, ze musze sie leczyc... slyszalem, ze zastrzyki sa najlepsze, ale pewnie na poczatku jakies tabletki co? Jak wy mieliscie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×