Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

jakie tabletki na bolące kolana?

Polecane posty

Gość morkaa
Aklon, na co ten suplement jest , na stawy czy na mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katysia
Jakie działanie ma ten 4 flex? I czy ktoś może napisać gdzie można go nabyć i jaka jest cena kuracji 3-miesięcznej?I czy nie trzeba brać czegoś ochronnego na żołądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam 25 lat i rok temu w sierpniu zaczeło mi dokuczać kolano. Poszłam do rodzinnego ale ten co może, dał skierowanie ma rtg. Z prześwietleniem wróciłam i kolejno dostałam skierowanie do ortopedy bo on nic tu nie pomorze. Tu dostałam leki przecibólowe /p. zapalne i razem do tego Flexus i po 2 tygodniach miałam się zjawić na kontrolę. Leki nic nie dały więc kolejne tabletki i kolejna kontrola. Po tym czasie dostałam skierowanie na rehabilitację. Zapisałam się we wrześniu w pod koniec listopada miałam mieć wizytę u lekarza. Samą rehabilitację zaczełam w styczniu ale jakiegoś szału nie było. I tu znów wizyta o ortopedy i zastrzyki. Miłe to nie było. Zastrzyki były drogie i bolesne. Nic one nie dały i lekarz dał mi znowu skierowanie na rehabilitację i powiedział, że jak nie będzie poprawy to pewnie czeka mnie zabieg. No tak myślę sobie super! Człowiek młody i pod nóż. No way! Jakiś czas odczekałam, brałam leki z apteki na chrząstkę i za jakiś czas dostałam namiar na lekarza, który przyjmuje w mojej okolicy i postanowilam do niego się udać. Lepiej posłuchać kilku specjalistów, zawsze czegoś można się dowiedzieć. Nadszedł dzień wizyty. Lekarz ze mną porozmawiał, sprawdził kolano- wyginał nogę na lewo i prawo myślałam że zejdę tak mnie umęczył tym i kazał zrobić rtg i za chwilę wrócić. I po tym odetchnełam z ulgą. lekarz tylko się roześmiał, że ktoś mnie straszył zabiegiem gdyż on tu nic złego nie widzi. Pokazał mi ćwiczenia na wzmocnienie mięsni i leki (Arthtyl) a i powiedział żeby jeździć rowerem. Od tego momentu mineło pół roku i jest ok. Jak się nachodzę do mnie boli czasami, ale jak ćwiczę regularnie to jest dobrze. Uważam że zawsze warto zasięgnąć rady innego lekarza jeśli ma się możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aklom
Morkaa, i na stawy i na mięśnie. Stawy regeneruje ,ponieważ dostarcza chrząstce kolagen a przy okazji wzmacnia mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniiuś
4flex wzmacnia mięśnie, a czy likwiduje też ból, czy to jest właśnie następstwo wzmocnienia mięśni? Bo już się gubię trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniiuś 4flex tak właśnie działa 4flex, wzmacnia chrząstkę stawową odbudowując ją i w konsekwencji eliminuje ból. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej działać prewencyjnie a jak zaboli to polecam preparat z kolagenem miałem problem z kolanami i tak mi zalecono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia wzmacniające to podstawa przy bólach kolan. Niestety ortopedzi nie wypisują tak chętnie skierowań na rehabilitację. A jak wypisują to na jakieś prądy co niewiele dają. Od razu się pytajcie o skierowanie do fizjoterapeuty z ćwiczeniami. Możecie też spytać się o suplement diety, który pomoże w walce ze schorzeniem. Ja biorę 4Flex i ćwiczę i czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi doskwierały po duzym wysiłku fizycznym, kupiłam 4 Flex i z czase ból ustąpił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertrand
Przekonuje mniie w składzie 4Flex zawartość naturalnego kolagenu, napewno dobrze zrobi stawom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwidom
Widzę że suplement 4flex to sprawdzony preparat. Dużo pozytywnych wypowiedzi czytałam na jego temat . Dlatego spróbuje go również . Na razie nie bolą mnie stawy , ale uprawiam kolarstwo , więc zabezpieczę się na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morkaa suplement diety 4flex pomaga utrzymać zdrowe kości, a także wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już zażywam ten suplement od jakiegos miesiąca i tak jakby stawy zrobiły się lżejsze, szczególnie to czuję po długim bieganiu... może warto go zażywać przy innych dolegliwościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gospodarna
Dla mnie 4Flex jest niewątpliwie nowoczesnym suplementem i nie wahałam się, aby go zacząć stosować. Ponieważ piję go prewencyjnie, spektakularnych efektów pewno nie będzie, ale mam nadzieję, że kości będę miała zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w przereklamowane 4Flex szkoda wątroby na to.Na pewno to nikomu nie pomoże. Może jedynie uszkodzić wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy internetowy troll... Nawet nie stosował a już krytykuje! Jak dla mnie 4Flex jest jedynym z nielicznych suplementów które są naprawdę pomocne. Stosowałem 6 miesięcy + dieta i trochę biegania i moje kolana przestały mnie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serminka
Mam ten sam problem i polecam Dopel-Herz sprawne stawy, kosztuje chyba 8zł za 30 tabletek i jest super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina8
W moim odczuciu 4flex jest dobrym suplementem . Stosuje go dla regeneracji chrząstek stawowych. dla mnie jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionk
A dlaczego "szkoda wątroby" przy stosowaniu 4Flex. Czy coś jest nie tak w jego składzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4flex ma śmiesznie niską zawartość. To zabawka i nabijanie kasy producentowi. nr 1 to Animal flex dla sportowców, najlepszy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionk w składzie 4Flex można odnaleźć: Fortigel - kolagen naturalnego pochodzenia, który stanowi budulec macierzy chrząstki (95%), a także witaminę C. Dodam także, że nasz suplement jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że na bolące kolana lepsza jest jazda na rowerze niż typowe ćwiczenia siłowe. Bieganie też wydaje się być bardziej obciążające stawy niż jazda rowerem. Co do samych kolagenów to zdania wśród lekarzy są podzielone - mój znajomy miał poważną operację kolana i lekarz mu powiedział, iż może sobie brać te suplementy i nie zaszkodzą. Jednak czy są tak naprawdę skuteczne? Znalazłem też ciekawy artykuł na temat bólach w kolanach: http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/kolagen-stawy-choroba-zwyrodnienia-stawow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Czarnecka , proszę nie reklamować tylko 4 flexu, są już inne i o wiele lepsze leki. Widzę ,że prowadzi Pani rozmowę na ty forum sama ze sobą. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie leżymy cały dzień, staw pracuje, więc kluczowe jest to w jaki sposób i w czym się poruszamy. Jeśli nasz ciężar ciała jest źle rozkładany, jeśli biegamy, źle stawiamy stopę lub mamy źle dobrane obuwie, w konsekwencji może to doprowadzić do bólu stawu kolanowego. To już prewencyjnie lepiej się zaopatrzyć zrobioną na miarę wkładkę do buta (np. tu http://www.wkladkiortopedyczne.com/) niż się faszerować tabletkami, które nie wiadomo czy pomogą, ale żołądek i wątrobę obciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glukozamina i kolagen sa dobre na kolana, biegam duzo i biore. Jednak po glukozaminie czesto jest niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy problemach ze stawami warto brać nie tylko leki, ale też jakieś suplementy diety, ja w Pułtusku w aptece kupuję http://aptekapultusk.pl/ i nie wynosi mnie to dużo a efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ludzie ludzie, na kolana to trzeba koniecznie do lekarza dobrego, nie mowie o nfz, mi naprawde pomogli na dobre z kolanami tutaj www.medis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją mamę męczyły bóle kolan, najpierw próbowała różnych maści ale nie przechodziło, przerzuciła się na tabletki collaflex, a ja kupiłam jej kijki, ostatnio coraz mniej narzeka na ból, więc taki zestaw chyba działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaW23
Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, to przede wszystkim. Myślę też, że nie zaszkodzi suplementacja dobrymi preparatami. Ja od dłuższego czasu biorę tabletki z kolagenem: http://www.aptekaprima24.pl/flexus-60-tabletek-2x30-tabletek-duopak. Są niedrogie, dość szybko można odczuć efekty. Od kilku miesięcy dodatkowo staram się kilka razy w tygodniu chodzić z kijkami. Takie połączenie daje genialne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×