Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasemja

Moja matka mnie sie wstydzi!

Polecane posty

Gość takasemja

mam 29lat:/ nie mam faceta. no wlasnie...ostatnio moja matka powiedziala mi, ze sie mnie wsytdzi bo wszystkie dziewczyny kogos maja itp. k....a nawet nie wie jak to mnie zabolalo. zawsze powtwrzala, ze mam czas itp. jak wychodzilam gdzies z kumpelami to szyderczo mowila, ze po co sama ide (bez faceta) no ale gdzie kogos mialam poznac? potem praca...a w pracy wszyscy zajeci itp. nie bede pisac czy jestem piekna czy wstretna, jestem przecietna. ale wyglad czy charakter nie ma wiele wspolnego z tym czy kogos sie ma czy nie ma. bo zarowno te brzydkie jak i wredne, nieciekawe maja kogos. a ja nie... wiec o co chodzi? ale po co wlasna matka mowi mi takie rzeczy, zeby mnie bardziej zdolowac? najlepsze..powiedziala mi, ze nie zna nikogo kto by byl w moim wieku sam! no to tymbardziej skoro uwaza, ze nie ma takich osob to skad mam miec faceta z kosmosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmsmmsfcsjpov
jestem ciut mlodsza i tez nikogo nie mam, za to ja nie jestem przecietna tylko ladna. mam wielu adoratorow ale sie nie zakochalam, wiec siedze sobie taka samotna i w domu tez mi gadaja i to rozne straszne rzeczy, mowia nawet ze jestem lesss, ale mnie to nie obchodzi. najwyzej bede stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wlasnie jaaa
co to za myslenie ze posiadanie faceta swiadcyz o normalnosci??wspolczuje, ale nie martw sie znma duzo kobiet w wieku ok 30 swietne babki a sa same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze twoja mama powiedziala tak Ci, by Cie zmobilizowac do intensywnego szukania? Czasem dobrymi checiami jest pieknlo wybrukowane. Sadze, ze nieswiadomie zrobila Ci tym przykrosc.Powiedz jej to i po sprawie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×