Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomuskus

jak przeżyć 7 dni w lesie bez jedzenia i pica

Polecane posty

Gość lomuskus

Zastanawiam się czy można przeżyć w polskich lasach bez jedzenia i picia, mając ze sobą tylko zapałki, koc i nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bear grylls wszedzie znajduje robaki i male zwierzatka do jedzenia, a i wode da sie zalatwic. Od zapalek lepsze krzesiwo ;) zawsze mi sie marzyl taki wypad bez prowiantu, ale samemu troche strach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomuskus
ja planuję taką wyprawę początkiem kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
można.Ja mieszkam w środku lasu na takim ranczo.W czerwcu minie 3 lata jak jakieś kurwy pozbyły się pieska zostawiając go w lesie.Ten piesek/terierek 2kg wagi żyje do dzisiaj w lesie żywiąc się nie wiem czym na pewno jada zbomże z paśników dla dzikich zwierząt/widzę to po jego odchodach i pewnie zjada jaszczurki i padalce.On przebywa w mojej okolicy ponieważ mam swój staw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomuskus
Ale ja się pytam jak człowiek może przeżyć w lesie bez jedzenia i picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jeżeli będziesz umiał rozpalić ogień i zachować ciepłotę ciała, to żadna sztuka. Najważniejsze to żeby nie doprowadzić do odwodnienia organizmu. W ekstremalnych sytuacjach można pić własny mocz - do 2 h jest całkowicie sterylny, potem bywa trujący. Możesz zbierać wilgoć, rozwieszając np nad ziemią ręcznik. Po nocy możesz wyżąć z niego do pół litra wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muratorr28
można polować, zakładać sidła, można wybierać ptasie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_**
taa, polować... z nożem na niedźwiedzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Polować i zakładać sidła nie radzę. Spożycie mięsa upolowanego zwierzęcia wiąże się z byt dużym ryzykiem chorób. Jeżeli to jest wiosna, lato nie ma problemu ze znalezieniem grzybów, owoców, ziół. Las potrafiłby Cie wyżywić przez całe życie gdybyś nauczył się go słuchać. Gdyby w okolicy była jakaś rzeczka, staw to już całkowicie masz życie usłane różami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomuskus
Sacryficial Suicide - ruchasz jakieś zwierzęta leśne ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można też się uśpić na tydzień :P będzie dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sacryficial Suicide - ruchasz jakieś zwierzęta leśne ???? Oczywiście. Najczęściej samicę dzikiej świni zwaną lochą, bucu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
nie ma jak to żyć w lesie.Ja uciekłem do lasu z Warszawy kilka lat temu.Mieszkam z suką,posokowcem bawarskim.Sacryfiael Suicide,Ty masz wyżła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Gagita i zostałabyś zgwałcona przez leśniczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomuskus
Czy są gdzieś szkoły przetrwania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym sie nawet skusil na taka wyprawe, ale przebywanie z obcym czlowiekiem w srodku lasu jakos nie dawaaby mi komforu bezpieczenstwa. Bez urazy oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda leśniczy tak ma że lata po lesie i gwałci śpiące baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti yeti
yyyyyyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Leśniczy tylko czeka na takie okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pepi_ gdybyś był kobietą to nie dziwiłbym się, ale jako facet :D Nie połakomiłbym się hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS masz jakieś doświadczenia w przeczesywaniu lasu ? jesteś leśniczym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacryficial czytalem na innym topicu Twoje wpisy na temat wilków, wychodzi na to że to bardzo inteligente zwierzęta, potrafią przewidzieć zachowania psów i obmyślić taktykę polowania, szkoda że wilk ma w Pl znaczenie pejoratywne, chyba gdyby nie inteligencja tych zwierząt, to już by były gatunkiem wymarłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti yeti
yyyyyyyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka98
Ja mieszkam w lesie na stałe, żywię się korą drzew i korzonkami a także zdobyczami jakie przyniosą mi dzikie zwierzęta. Jako środka transportu używam niedźwiedzia - jeżdżę na nim na oklep. Czasem też opowiadam bajki młodym warchlakom za co ich matka szczodrze mnie nagradza dając w podarunku smaczne trufle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka98
Razem z leśnymi braćmi przejęliśmy pewną górską chatkę z pełnym wyposażeniem żeby mieć schronienie na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Gagita od wielu lat przeczesuję las, choć leśniczym nie jestem podglądacz chipi (reaktywacja) wilki mają 25 % większy mózg od psów. Są zmuszone liczyć tylko na siebie ich mózg jest cały czas zmuszony do intensywnej pracy, to sprawia że jest inteligentniejszy od psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kixczka
@Oczywiście że Łohoho, znaczy gdybyś nie miał/a stawu, pies by w Twojej okolicy nie przebywał? Pls, myśl i pisz rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guerrerio
Do takie wyprawy warto zaopatrzyć się w naprawdę dobry i pewny sprzęt. Ja polecam sklep https://laplander.pl/. Posiadają szeroką bazę produktów bardzo dobrze wykonanych oraz niedostępnych u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×