Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukiereczek666

jestem sama w domu

Polecane posty

Gość siarkofruit
a ja bym puscil baka z kleksem uuuuuuuuuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kobieta właśnie zaspokojona Tu nie chodzi jakieś pieczenie brzucha :D Tylko o wydolność organizmu, jeśli stracisz siły nic z tego nie będzie, choćbyś wtedy przeżywała najpiękniejszą rozkosz. Taka jest prawda. Mówisz, że to mało? Jestem pod wrażeniem :D PS są tzw. damskie pompki: http://www.poradnikzdrowie.pl/galeria-artykulu/cwiczenia-na-jedrny-biust_37472/2024/43488.html? Do tego nie potrzeba siłowni. Ja z kolei uwielbiam pompki z przemieszczeniem tułowia. Piękne ćwiczenie kompleksowo rzeźbiące klatę, mięśnie pleców. Lubię też podciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@co to moze byc 40 kg to dużo, Twoja skóra pewnie jest mocno rozciągnięta. Stąd ten efekt. Na poprawę właściwości skóry dobry jest kolagen, skrzyp. Musisz cały czas pracować nad tym, aktywność fizyczna te, dieta te sprawy. Jeśli to nie pomoże niestety, interwencja chirurgiczna - ściąganie nadmiernej ilości skóry - może być koniecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka od rozporka
pogadam przez telefonik 791 709 956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka od rozporka
no panowie,,czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz znalazłeś swoich fanów nie będę się tutaj wpychać powiem ci tylko ze jestem chora mam duża gorączkę leżę dziś i nie poszłam do pracy ja ćwiczyć nie musze bo bym już była za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem Ci wczoraj żebyś uważała. Było zimno, a teraz biedactwo musisz się wyleczyć. PS. Żadnych fanów nie szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj, nie chcę po prostu abyś czuła smutek. Wracaj szybko do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce jestem dziś zmierzła jeszcze ten idjota szef do mnie dzwonił czy może do mnie wpaść bo ma sprawę tyle dobrze że mała jest u moich rodziców i nie musze się nią zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już skończyłem pracę. Pisemko napisałem i starczy na dziś. Nie jestem zobowiązany terminami. A teraz robię to co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef ma do Ciebie wpaść? Powiedz mu, że jesteś chora, on jak jest chory pewnie też pragnie spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on żyje złudną nadzieja że między nami coś może być jasne że się nie zgodziłam na jego odwiedziny dla niego ja to za wysokie progi a na jego kasę nie lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dysponujesz równie ślicznym, rozsądnym.światopoglądem. Dobrze, że zwracasz uwagę przede wszystkim na to, kto jakim jest człowiekiem. Szef, który myśli, że za kasę kupi sobie wszystko, jest pusty jak pudełko po zapałkach. I co ważne, jest w grubym błędzie. Miłości nie kupi się za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi takich gości, respektu, miłości, nie kupią za coś takiego jak kasa. To zależy od osobowości, zasad, postępowania człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×