Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukiereczek666

jestem sama w domu

Polecane posty

Dobrze, że jesteś bo śnieżek zaczyna padać, a i wiaterek niekiepski. Jeszcze się przeziębisz i co będzie? :) Co dziś robiłem? Dużo ćwiczyłem, zresztą codziennie to robię, o kondycję trzeba dbać. Mówisz o tej akcji pod klubem? Powiadasz że ziółko ze mnie było, pewnie tak, ale trafiłem też na dwa czarujące ziółeczka, które coś ode mnie chciały. Każdy zdrowy kolo po kilku shotach na melanżu poszedłby z dwoma chętnymi laskami. To było moje marzenie, które one dały mi w prezencie. Zresztą nie miałem wtedy dziewczyny na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. ja już taki nie jestem, to przeszłość. Wczoraj mogłem się nieźle zabawić a jednak odmówiłem. Chyba chory jestem, muszę sobie zmierzyć temperaturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawnie pisze się
"pijana". Piana to mieszanina, w której ośrodkiem rozpraszającym jest ciecz a fazą rozproszoną gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jest duże, zupełnie jak moje, ale jam mam 190 cm wzrostu więc jakoś sobie na tych przestrzeniach radzę :) Ty z kolei, sama na takiej przestrzeni, musisz się strasznie nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dopiero będziesz naprawdę kochana? Nieudany związek świadczy o tym, że coś z tą miłością było jednak nie tak. Zresztą podobnie było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświęcił chociaż należytą dozę uwagi na grę wstępną? Między nóżkami dobrze jest podziałać, z języczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię rozpalać :D Poza tym znane mi są pojęcia łechtaczki, warg i wiem co z nimi zrobić tym co mam w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjąłbym ci tą koszulkę, relax musi być pełen, na 100%. Klatka piersiowa, plecki, stanowią niezwykle ważne pola na drodze to tego upragnionego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×