Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thaisse80

czy jestem wyrodna matka ktora nie dbala o swoja dzidzie?

Polecane posty

Dostalo mi sie dzis od kolezanki staraczki bo gadajac sobie o tym co mozna a czego nie mozna robic w ciazy powiedzialam jej, ze bedac na samym poczatku ciazy (nie wiedzac na 100% ale podejrzewajac) zjadlam krwawy befsztyk i pare razy w czasie ciazy zjadlam ciasto nasaczone koniakiem. Zostalam za to prawie zwyzywana i z komentarzem, ze takie jak ja nie zasluguja na to by byc matkami. co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazowszanka ankaddd
zazdrosna jest. nie przejmuj się babą, wiele kobiet w ciąży robi gorsze rzeczy, bo nie wiedzą że noszą dziecko w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawy befsztyk
grozi toxoplazmozą. Dobrze, ze nie wiedziałaś wówczas o ciąży, bo gdybyś wiedziała i coś takiego jadła to świadomie ryzykowałabyś życiem dziecka.... A to ciasto z koniakiem.... cóż... Ja w ogóle nie piję, dlatego nie mam takich problemów podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbkkaa
Nie przejmuj sie. Ja juz dawno zauwazylam, ze tutaj jest siedlisko najbardziej przewrazliwionych bab pod sloncem. Wspolczuje dzieciom takich kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wiem sporo o toxoplazmozie, wtedy niby tez cos wiedzialam, ale nie mialam az takiej wiedzy. Co do picia, ja alkoholu wogole nie pije i w ciazy tez nie pilam. Natomiast te pare razy swiadomie zdecydowalam sie na zjedzenie tego ciasta z koniakiem bo po prostu bylo dobre:)) Byl to jednak tylko kawalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co przesadzać
wiele kobiet nie wie na początku że są w ciąży i piją alkohol, palą papierosy, odżywiają się niezdrowo a ty nic złego nie zrobiłaś jej już coś pada na mózg chyba od tego starania i krytykuje cię bo zazdrości że masz dziecko a ona nie, kobiety które nie mogą a chcą mieć dziecko czasem tak mają zatem wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbkkaa
tak tylko takie nadmierne skupianie sie na wszystkim, co szkodliwe a co zdrowe napewno nie pomoze im zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przykro mi sie zrobilo, bo ja generalnie dbalam o siebie w ciazy, te ciastko to zdarzylo sie dwa razy w ciagu calej ciazy (w 4 miesiacu i 9 miesiacu), tak normalnie to ja nie pije alkoholu. Kolezanka staraczka, ale wydawala sie byc z tych normalnych. Ponoc staraja sie dopiero od niedawna. Tak gadalysmy sobie co mozna, co nie mozna i ja jej powiedzialam, wlasnie to, ze trzeba zyc normalnie i nie przesadzac ani w te ani wewte. no i ona wtedy prawie wybuchla:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbkkaa
Ja czytalam, ze nie wolno pieczarek i zoltego sera a ja wprost uwielbiam i jem sporo. Czasem zjem zupke chinska i wypije puszke coli. Codziennie pije kawke. Kilka razy pociaglam od meza papierosa. Jestem w 15 tygodniu. Tak, tak powinni mi odebrac prawa rodzicielskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwidoczniej jest to dla niej strasznie drazliwy temat, ktorym sie bardzo przejmuje, irytuje itd bo ich starania nei przynosza skutkow, nie przejmuj sie, nadepnelas jej na odcisk, jakas nadwrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×