Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudziaszek

zabezpieczenie na pierwszy raz

Polecane posty

Gość rudziaszek

Kochałam się z moim chłopakiem dwa tygodnie temu. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, globulką Patentex, wybrałam dni niepłodne i mój chłopak "wyjął" w odpowiednim momencie. Jednak ostatnio odczuwałam podczas owulacji dziwny ból jajników. To chyba niemożliwe, żeby przy takim zabezpieczeniu coś mogło się wydarzyć? Będę wdzięczna za uspokojenie mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
Zapomnieliście o torbach foliowych na głowach. Na pewno zaszłaś w ciążę przez pocałunki. Ewentualnie wersja light - masz ciążę urojoną. W pale się nie mieści jaka ta młodzież niedouczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,jk,uk,u
z pewnością zaciążyłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,jk,uk,u
po tym ci piszesz to już nawet trzeci tydzień leci, zamawiaj zestaw z women web

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie jest gotowym na seks to nie powinno sie go uprawiac, proste. komentarz peezdy swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaszek
Może faktycznie nie czas jeszcze na mnie. Nie mniej jednak nie spodziewałam się chamstwa ze strony waszej. Wystarczyłoby gdyby ktoś napisał mi suche i lakoniczne: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaszek
Dziękuję. Mam 20 lat. Denerwuję się, bo jestem bardzo wrażliwa. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej możliwości, żebyś zaszła w ciążę. Wykorzystaliście chyba wszystkie możliwe zabezpieczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaszek
Polly84, dziękuję :) Zastanawiam się dlaczego taki dziwny strach mam. Myślę, że jest to spowodowane brakiem doświadczenia w tych sprawach. Dziękuję, że jako jedyna osoba nie postanowiłaś mnie wyśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się nad braniem tabletek- to najbezpieczniejsze, nie będziesz potrzebowała dodatkowych zabezpieczeń, a pewność praktycznie 100 :) I nie będziesz musiała za każdym razem przygotowywać się jak do ciężkiej bitwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
rudziaszek - tu nie chodzi o wyśmianie. Przeczytaj jeszcze raz co sama napisałaś. Sama się ośmieszasz. Tyle jest w necie artykułów o antykoncepcji. Wystarczy nieco się wysilić i poszukać. A stosowanie tylu zabezpieczeń na raz nie ma sensu. Już lepiej odpuść sobie seks. Ten sam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaszek
Haha, faktycznie to mogło tak zabrzmieć ;P Ale znając siebie wolałam mieć o jedno więcej niż mniej :D To już postanowione, muszę odwiedzić ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regularnie zażywane tabletki załatwią problem i pozwolą na więcej spontaniczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaszek
Peezda, akurat zerknięcie w kalendarzyk, czy wypadają dni płodne czy niepłodne ewentualnie niekończenie w środku to nic co mogłoby odebrać całą przyjemność z seksu, żebyś sugerowała mi abstynencje. Napisałam ten post w chwili porywu słabości, teraz tego żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własniewłasniewładsinie
Peezda to chyba lepiej ze się dziewczyna zabezpieczyła jak mogła nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez nie chcialam zabrzmiec agresywnie, natomiast sam ten post tak zabrzmial w stylu bravo czy od pocalunkow z jezyczkiem mozna zajsc w ciaze itd ;) nie martw sie, w ciaze wbrew pozorom jest zajsc o wiele trudniej niz sie wydaje, a wszelkie wpadki ludzi w tym wieku to czesto nieuwaga/olanie takiej sprawy jak zabezpieczenie. milej przygody z seksem zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudziaszek: lepiej pisać o nadmiernej dbałości o zabezpieczenie niż potem płakać z powodu niechcianej ciąży. Dobrze, że jesteś rozsądna- jak się nabierze doświadczenia to i przesadne obawy znikną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziaszek
Dziękuję :) Mogło to zabrzmieć dziwnie, rozumiem :P Trochę się zmartwiłam. Muszę po przestać się tyle stresować i będzie lepiej. Chcieliśmy z chłopakiem podejść do tego najlepiej jak można, zadbaliśmy o miejsce, klimat i o to, żeby nie było stresu. Jednak moja natura wygrała ze mną i dopadały mnie czasem głupie myśli ;P tak jak pół godziny temu, kiedy postanowiłam poprosić, żeby mnie ktoś tylko uspokoił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, spoko, tylko nie pozwol zeby takie zamartwianie sie odebralo Ci przyjemnosc z seksu. sama jestem podobna z takimi lekami i dlatego biore tabletki, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×