Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natka8715

jaki proszek do prania jest dobry??

Polecane posty

dla 10 miesiecznego dziecka uzywam loveli. zle pierze,nie spiera plam,ubranka szarzeja...równiez uzywam dla pozostałej rodziny persila ale tez do konca nie pierze dobrze. juz sama niewiem czy to wina pralki(mam ja 5 miesiecy bosh)czy duzo daje ubran,czy za mało proszku...poradzcie???słyszalam tez ze proszek dobiera sie do pralki bo jedni sa zadowoleni z persila ktory spiera wszystko ,drudzy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ogrodniczka Natalia
ja używam persila. Dobry tez jest vizir i ariel. Potem zarzucam płyn leonor, a po wyschnieciu wszystko prasuje i wszystko jest ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ogrodniczka Natalia
może za duzo wkładasz do pralki, spróbuj mniej i zwiększ temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ogrodniczka Natalia
ja używam persila. Dobry tez jest vizir i ariel. Potem zarzucam płyn leonor, a po wyschnieciu wszystko prasuje i wszystko jest ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja tesciowa pierze to widac pół bebna wody a u mnie nic.mimo ze w instrukcji pisze tyle samo co u niej. moze tak maja nowoczesne pralki,,słyszalam ze vizir uczula. a ktorego uzywacie? color?sensitiv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko bosko proszek E, Dosia i Lidla; proszek jak proszek kazdy pierze tak samo daj na 60 stopni i pozbedziesz sie plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz bosh, piolę w persilu ubrania kolorowe w 40C, chyba wszystko dopiero, nie przyglądam się tak bardzo, bo jak zrobię poważną plamę to ją od razu traktuję vanishem, a potem do pralki. Czarne ubrania piore w plynie perwol albo tym drugim, nie pamietam nazwy i też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziecku tez piore w loveli i nie anzrekam, nam piore w bryzie sensitive a pralke mam electroluks ma 2 miesiace dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatatata
Dziewczyny świetne są zele perslil, rewelacyjny jest ariel taki mały niecały litr w takim pękatym pojemniku ( ziel.do białego i fiolet. do kolor.) one sa drogie ale skoncentrowane. Rewelacyjnie pachną . Używam do codziennego prania dash , przeróżne mam rodzaje , te są z kolei z płynem do płukania . Rzeczy moich dzieci nawet po dziesiątkach pran ( nie żartuję) są zadbane, jeszcze je potem sprzedaję . A te żele wkładam razem z miarką do bębna. Byc może to powoduje ,że pranie jest zawsze białe , nie szare.Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam ariela proszku lub zelu lub tez mr.proper dovry jest tez uniwersalny pltn do wszystkiego propera na wszelkie plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam, ze fajne jest
duzo tu zalezy od wody i czy uzywasz odkamieniacza, ja nie moglam doprowadzic prania do porzadku zanim zaczelam prac z silem, oczyscialm tez automat taki specjalnym plynem do nich i jest duzo lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10mies ma dziecko a TY loveli dalej uzywasz? :D Ja wypralam mojemu wszytsko jak wrocilam ze szpitala w wizirze bo te wsyztskie lovele i dzidziusie i inne cuda to sprawiaja , ze ubranka sie nie dopieraja i szarzeja. Do kolorow polecam ariel drogi ale baardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesz ze nie mialo uczulenia! bo jak ja próbuje to ciagle sie pojawia wysypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
Ja piorę kolory w 40stopniach, persil do kolorów, biale na 60 stopni, ale wlewam vanish do białego i również persil do bialego, ręczniki, dywaniki 90stopni, a do wszystkiego wlewam Lenor do zmiękczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piore w kulach ;). Trzeci miesiac bedzie, odkad "tancze z kulami" i jestem nimi zachwycona. Ubrania codzienne dopieraja sie bez problemu. Do brudniejszych: biale - soda+60 stopni (co jakis czas) Kolory - dodaje miarke ekowybielacza, teraz mam Sonett. Ja w Loveli ubranka Najmlodszego pralam do pol roku, potem powoli przeszlam na "nasze" pranie. Jak zaczelismy stosowac kule piorace, to juz nie patrze - ktore sa czyje, wszystko jak leci sie pierze. Kul nie uzywalam tylko do pran delikatnych, wtedy piore w swietnych plynach Sodasan. A wyglupiam sie tak z tymi srodkami - bo Corka nie toleruje zadnych chemicznych cudow, od razu wysypka. Wiec - powlaczylam, potestowalam, az w koncu mam zestaw, gdzie moge wyprac cala Rodzinke naraz :P! Czasem, jak zamowie online, to piore w plynach Bialy Jelen - genialnie zachowuja kondycje ciuchow. Aha, do kul mam tez kulke zmiekczajaca wode ;) Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie ariel
zaden inny nie jest lepszy ariel jest drozszy, ale na srednie pranie daje sie 80ml, a persila - 120ml.... i ariel lepiej pierze, nie niszczy kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz zalezy tylko od
tez mi sie tak wydaje, ze ariel color z Niemiec, nawet te duze paki super dopieraja..naprawde nie ma porownania do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzony sposób..
do prania białego. Włóż do bębna pralki razem z praniem trzy grube plastry cytryny ze skórką. Spróbuj nie masz nic do stracenia, ja byłam sceptyczna a efekt przerósł moje oczekiwania. Pranie biale jest snieżno białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to co inne
biale tylko na sloncu suszyc jak bardzo zszarzales to lyzeczka sody oczyszczonej , octu zamiast plynu do plukania tez lyzeczka i jest SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dzis jak diabli543
te kule o ktorych ktos wyzej pisze to sciema . Pranie szarzeje i po prostu sie niedopiera no i ten zapach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepach wisza ubrania
zapach rozmnaazajcych sie bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek :)
pracujacy tatuś :D ja uzywam zelu E do kolorow i wszystko ladnie schodzi. kolorowe to na 40 c i jest cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ulubionego proszku, używam różnych, a w najtrudniejszymi zabrudzeniami zanoszę do pralni i po problemie. Najczęściej korzystam z ich usług: http://www.pralnia-perfekt.pl/ i zawsze wszystko jest zrobione perfekcyjnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a daj spokój z tymi kulami, ohyda ja uzywam persilu i vizira, sa bdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×