Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ech_ten_angielski

Problem z angielskim

Polecane posty

Gość gość
Wez juz spier...aj z tym spikapem bo taka nachalna reklama nie przybiesie ci na pewno klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, tym bardziej ze mamy teraz dostep do kursów jezykowych, jak chociazby Syllabus na których mozemy ten jezyk podszkolić i po prostu się nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko debil by sie niezorietiwal ze jakis desperado reklemuje t nachalnie jakis badziew... najlepszy sposob to kontakt z tubylcami gazety tv radio ksiazki wszystko po angielsku a nie jakis glupi kurs on line gdzie zaczynajs cie uczyc od doopy strony... dzieci najpierw ucza sie gramatyki czy po prostu mowic a gramatyka przychodzi z czasem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Krakowie taka bardzo dobrą opinią cieszy sie Speakup. Dlatego my tez postanowilismy własnei tam zapisac sie od wrzesnia na kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie chyba SpeakUp to szkoły które są w kazdym wiekszym miescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawde, najlepiej jest wybrać sprawdzoną szkołe.W Krakowie naprawde jedną z takich lepszych szkół jest Speakup. I szczerze polecam jesli szukacie dla siebie odpowiedniej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed pójściem na prywatne korepetycje do native speakera rozumiałem angielski na bardzo niskim poziomie, w sensie trochę elementary, sporo słówek, jakaś wiedza o tenses, ogólnie więcej niż "I am, you are". Takie trochę naciągane A2. Po roku tygodniowych spotkań półtora godzinnych opartych na rozmowach i opracowaniu książki, doszedłem do takiego stopnia, że szkolę się już tylko we własnym zakresie, głównie ze słówek, normalnie rozmawiam z anglojęzycznymi przez internet (czasami dziwią się, że jestem obcokrajowcem), swobodnie czytam teksty np. z wikipedii (jak nie rozumiem czegoś oczywiście sprawdzam, ale często pomaga kontekst). Także polecam mocno kontakt z native speakerem sam na sam. To przełamuje blokady, a potem idzie jak burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ze teraz w dobie internet dobra opcja jezeli posiada sie odpowiednia motywacje jest samodzielna nauka z you tubem tysiace podcastow lekcji od a do z od naprostszych zwrotow po zaawansowane rozmowy I slung wszystko to co dostaniecie na kursie tylko za Darmo!!! jaki send jest podchodzic do kursu w 10 osobowej grupie bo indywidualne to rozumiem ale kogo na to stac... ktos sie tu reklamuj***ardzo nachalnie widac to golym okiem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja uwazam ze teraz w dobie internet dobra opcja jezeli posiada sie odpowiednia motywacje jest samodzielna nauka z you tubem tysiace podcastow lekcji od a do z od naprostszych zwrotow po zaawansowane rozmowy I slung wszystko to co dostaniecie na kursie tylko za Darmo!!! jaki send jest podchodzic do kursu w 10 osobowej grupie bo indywidualne to rozumiem ale kogo na to stac... ktos sie tu reklamuj***ardzo nachalnie widac to golym okiem wlasnie spojrzalem z ciekawosci na ceny native speakerów w krakowie bo była mowa o tym miescie to sa stawki 50 zloty za godzine. nie sadze aby to byla fortuna. siedzenie i sluchanie kogos kto gada do ciebie na komputerze to nie to samo co rozmowa, dialog, gdzie na żywo tworza ci sie rozne struktury jezykowe i gramatyczne w glowie, gdzie po prostu zaczynasz uzywac jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie lepiej w takiej sytuacji byłoby pójść po prostu na kursy do helen Doron, aby dobrze i skutecznie nauczyć się jezyka angielskiego ?? W szkole tak dobrze nie nauczą angielskiego naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moge wiedzieć ile kosztują tam takie kursy ? Duży to jest koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez na powaznie musze w takim razie pomysleć o Helen Doron dla mojego dziecka. Bo sama ostatnio tak tez sie rozgladam za dobra szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to rzeczywiście jest bardzo dobre rozwiązanie, na pewno takie spędzanie czasu na nauce jezyka obcego przyniesie w przyszłości wiele korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest to aby do nauki jezyków nie podchodzić z takim przymusem, tylko po prostu uczyć sie z przyjemnościa. Ja tak własnie podeszłam do tego na kursach w Speak'up. Najważniejsze jest to zeby miec motywację i chęci do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli miałaby to być dobra szkoła językowa , to która w Krakowie mozecie polecić ? Jest taka naj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza szkoła? internet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zwymiotuję od tej reklamy speak up dajcie sobie siana! naciągacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile trwa taki kurs angielskiego ale dla osoby która tak naprawde zaczyna nauke jezyka niemalże od samej podstawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej dziwi to ze ludzie którzy wyjezdzaja za granicę do pracy, szczególnei do Angli nie ucza sie jezyka. A przeciez byłoby im o wiele prościej nawet znalezc lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem po kursie, z tym ze w akademii jezykowej z gdyni, i tam sie sporo nauczylem. staram sie teraz w miare czesto rozmawiac z obcokrajowcami, zeby podszlifowac jezyk. ale ogolnie uwazam ze kursy to swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercowy chłopak
Kurczę ja to uczę się sam i mi dobrze idzie! Oglądam filmy z napisami dodatkowo utrwalam sobie słówka na stronie http://aztekium.pl/1000.py?lang=pl i jest serio coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska888
Mi tez pomogli w Akademii Jezykowej. Mialam fajna nauczycielke, ktora byla bardzo cierpliwa i dlugo ze mna siedziala az sie nauczylam. Teraz juz normalnie doganiam grupe i idzie mi sporo lepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie kazdy ma tez mozliwośc wyjechania za granice. Wiec na pewno tutaj sprawdza sie kurs w dobrej szkole językowej. A jesli o takiej mowa to polecam w Krakowie tą szkołe http://www.syllabus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej jest pojsc po prostu do dobrej i sprawdzonej szkoły jezykowej. Znasz moze Syllabus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie, ile trzeba przeznaczyć na takie kursy jesli chcemy nauczyć sie w sumie od poziomu podstawowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zdecydujemy sie na dobrą szkołę jak Syllabus to rzeczywiscie nie mamy sie tutaj o co bać. Bo jednak najlepiej jest postawić na sprawdzoną i polecaną przez innych. A ta ma naprawde bardzo dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirakalaa
A co powiecie o nauce języka angielskiego w domu? Przy pomocy powiedzmy stron typu http://aztekium.pl/ gdzie wszystkie materiały edukacyjne dostępne są za darmo myślicie, że można się nauczyć czy bez korepetycij/normalnych lekcji to nie wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×