Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podłamany

Przedwczesne strzelanie

Polecane posty

Gość podłamany

Witam. Mam problem, który już to był poruszany wiele razy. Postanowiłem jednak założyć nowy temat bo jest trochę konkretniejszy od reszty tematów. Chodzi oczywiście o przedwczesny wytrysk. Kiedy kocham się ze swoją kobietą dochodzę czasami szybciej niż w minutę. Chociaż partnerka mnie wspiera to wiem, że jest z tego niezadowolona. Przecież z tego nie może być zadowolona. Podczas zabawiania się ze samym sobą potrafię wytrzymać dłużej, więc sądzę, że problem leży w psychice. Co zrobić, żeby również moja kobieta była zadowolona? Wiem, że można pójść sobie ulżyć samemu krótko przed stosunkiem ale czasami wynika to spontanicznie i co wtedy? Przecież nie powiem "kochanie Ty poczekaj a ja sobie najpierw zwalę gruchę". Chemią nie chcę się szprycować przynajmniej póki nie okaże się, że to ostateczność. Ma ktoś jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachumotopompa
może za duzo konia waliłeś i tak masz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamany
Dopiero zaczynamy swoje współżycie, a jest atrakcyjna i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob to z 10x pod rzad to kolejny raz bedzie dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxMaciex
Witam Problem przedwczesnego wytrysku jest często spotykany u wielu męszczyzn. Sam miałęm z tym problem. Bardzo duzo czytałem na ten temat. Wyczytałem ze najlepszym srodkiem na ten problem są te tabletki http://intymnosc.pl/aff/home/centerborgasm-control-60tab-pelna-kontrola-p-891.html . Zdecydowałem się na zakup. NIE załuje. Problem zupełnie zniknał. Dzieki tym tabletkom mogę spokojnie uprawiać sex nie miartwiąc się o przedwczesny wytrysk:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waris2011
Podłamany , myśle ze warto udać sie do lekarza... Jesli to problem nie jednej nocy to razcej nastawianie sie , ze moze kiedys bedzie ok nie nadejsc... My kobiety specyficznie podchodzimy do tego typu zachowań przedwczesny czy brak w ogóle to problem wielu mężczyzn...ale trzeba po 1 rozmawiac z partnerką o tym i to szczerze, po 2 to trzeba udac sie do psychologa bo jesli to problem z kwestią nastawienie psychicznego to tylko specjalista ci moze pomóc, po 3 warto też udac sie do urologa czy wszytsko jest tak jak powinno być.. kobiety chodza do ginekologa wiec nie widze problemu by wkoncu faceci tez zaczeli dbać o swoje narzady wczesniej niz ich dopadnie prostata. Wiem , ze mało konfortowa sytaucja ... ja niestety jestem z partnerem który ma ten 2 problem i to jest sporo gorsze ... bo nie wiem czy planujac kiedys dzidzie , bede miała szanse...mam nadzieje ze tak ... namawiam go tez o badania bo to naprawde nie zarty...dlatego radze poczytać na roznyc stronach w necie o tym ... i udać sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waris2011
Pomarańczowy.... ciekawe co tobie staje i za którym razem... najłatwiej się śmiać... a chłopak ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelek69
Moja rada. Umów się z partnerką na wspólne onanizowanie się. Kilka minut póżniej zacznijcie się prawdziwie kochać. Sprawdzone. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy Skurwysyn staje ze spokoje okolo 10x....sprawdzone :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam towarzystwo wzajemnej adoracji i prowokacji :P co do tematu gdzieś przeczytałam, że to można wyćwiczyć razem z partnerką ;) Ale szczegółów nie pamiętam niestety :O a nie chcę wprowadzać w błąd :( Skurwysyn? Joe? ;) co Wy tak się pozdrawiacie i witacie? :P Czy jest może coś o czym nie wiem??? :P :P :P ehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wpierw oral na klatce schodowej 2. potem bzykanie we windzie 3. lod w samocodzoie w czasie jazdy do restauracji 4. jazda okrakiem na nim podczas powrotu do domu 5. anal dla odmiany 6. wypad do sauny i jacuzzi i tam we wodzie i ciut pod woda 7. szybki sex pod latarnia, ostro i krotko 8. wypad na pp i sex gupowy lub wylacznie podgladanie innych i robie nie to samo co inni tyle ze obok na drugim materacu 9. zabawa w przebieranke np. ona udaje ze jest kelnereczka i podaje drinki z ust do ust. 10. zamiana rol...dominujacy jest uleglym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolina, jak chcesz wiedziec czemu sie tak pozdrawiamy, to wpierw musisz przejsc test wtajemniczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miało być dofftzipne? :P hehe :) klaty? :D tiaa jaasnee i co potem jeszcze? Hm? :D tzipa? :) i nie taka za free :P Sk**wysyn ;) co za darmo tego się nie szanuje, więc chłopcy . . . niestety, ale musicie wyskoczyć z kasy :D ;) hmm . . . No mnie możecie wtajemniczyć chłopaki :D nikomu nie pisnę ani słówka, słowo ;) no powiedzcie, powiedzcie mi :P Please :) Co się święci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina, my jestesmy nie ugieci, wiec nasze warunki nie podlegaja zadnym negocjacjom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina, ja nie bede cie naciskal, ty chcesz znac powod, ja podalem cene ( wlasciwie to pomaranczowy :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolina_free berlin to nie szwaby:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×