Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badziewie sprzedająąąą

Gdzie kupić dobre jansy ? Wszystkie w sieciówkach to zwykłe śmieci

Polecane posty

Gość Taka sobie jedna.....
taaaa skorzane spodnie...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyranozauryy
ja kupuje u chinczyka w sklepach typu pepco, textil itd. i wiecie ze na rok starcza :) a cena czasem i za 30 zł cos sie da wyczesac. teraz sie na materialowe spodnie przerzuciłam starczaja tez na ok rok a i ceny podobne 30-40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdHalski
Polecam Spodnie Levi's mam jeansy model 513 oraz 508. W żadniej siecówce nie znajdziesz takiego jeansu. fakt cena jest wyższa ale jest adekwatna do jakośc**produktu. Produkty z Levi's kupuje tutaj -> http://www.jeansdom.pl/pl/ . Mają też w tym sklepie inne marki jak Pepe Jeans, który też robi naprawdę dobre spodnie oraz Mustanga. Z tego co się orientuje mają teraz niezłą promocje świateczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadi
szukaj na domodi.pl - marek do wyboru, do koloru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniia2
Ostatnio kupiłam na Złotych wyprzedażach . Często tam kupuję różne ciuchy i jeszcze nie zawiodłam się. Zwłaszcza że maja markowe ciuchy i to super promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o firme tylko o sklad materialu, kroj, szycie, W kazdym sklepie mozna znalezc cos fajnego jak I zwykla szmire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen41445
W sieciówkach sprzedają jeansy z bardzo słabej jakości materiału - niepolecam. Zrozumcie ludzie, że wybierając spodnie w cenie 200-300 w tak zwanych firmówkach płacicie tylko i wyłącznie za metkę znanej marki, a nie za jakość. Spodnie np wrangler rozpadają się w niecały rok więc po co przepłacać? Za tę kwotę można mieć kilka par. Ja kupuję spodnie jeansowe tylko w Mercerie.pl, ten sklep internetowy możecie znaleźć pod adresem http://www.mercerie.pl, mam już kilka par, jestem bardzo zadowolona, leżą idealnie no i wytrzymują zdecydowanie dłużej niż rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEOSeekAndDestroy
Można zerknąć tutaj - www.jeans24h.pl, internetowy odlam sklepów stacjonarnych (głównie w Krakowie). Mają całkiem mile ceny na Levis'a i Wranglera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Replay i Pepe Jeans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten problem. Spodnie z sieciówek szybko się przecierają i robią dziury, spiera się kolor itp. Z chęcią się dowiem, gdzie mogę kupić w miarę porządne jeansy. Mam małą obawę, że już nie ma takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicksssss
masakra, pytass sie o sklepy a tu wszyscy opowiadaja swoje historie o swoich jeansach, kogo to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss sixty, diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męskie oryginalne spodnie Diesel w rozsądnej cenie można kupić w sklepie internetowym: www.modit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dsquared2 lub tańszy Guess ale bardzo mocne i ładne w tym butiku http://havana.pl mają je w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Hmmm... A sprawdzałaś w levis sklep online - http://www.jeansdom.pl/pl/1_levis ? Z tego co wiem mają tam ogromny wybór spodni świetnej jakości. Mam dwie pary od nich i jestem z nich bardzo zadowolona. W innych sieciówkach nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gucci, escada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi’s, Wrangler, Lee i wiele innych markowych ubrań oraz dodatków znajdziecie na http://bejeans.pl/ . Nowe kolekcje, idealne na jesień – zimę. Wyprzedaże i promocyjne ceny dostępne dla każdego bez żadnych ukrytych haczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presela
jak chcesz kupic sobie cos lepszego w normalnej cenie to jedz koniecznie do Factory Annopol. dzieki s8 jest tam niezly dojazd, a na miejscu znajdziesz sporo sklepow :) warto, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clemciak
Możesz wejść tutaj www.lejdi-sklep.pl może znajdziesz jeansy dla siebie. Ceny nie są wysokie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej kup sobie skórzane spodnie - praktyczniejsze na zime i trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_wrzeszcz
Sprawdź tutuaj, mają dobre firmy, nie tylko levis, ale tez mniej znane ale porzadne - np. pepe jeans. www.e-kupon24.pl/goto/be-jeans/ Ewentualnie diverse, z tego co wiem to polska firma, chociaz teraz to wszyscy w chinach szyja... www.e-kupon24.pl/goto/diverse/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie marki są dobre i dużo z nich szyje w Polsce. Spory wybór jest na skate-europe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, dżinsy z KappAhl są do niczego, kupiłam 4 pary i wystarczyły na rok, potem do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×