Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wstyd, wstyd, wstyd

Rozwolnienie w autobusie...

Polecane posty

Gość wstyd, wstyd, wstyd

Dzisiaj spotkała mnie bardzo nieprzyjemna przygoda... Rano na śniadanie jadłam śledzie w śmietanie. Zapomniałam o tym i idąc na przystanek napiłam się soku jabłkowego. Po 10 minutach jazdy autobusem mnie wzięło... Po prostu tak rzadka biegunka, że nie mogłam jej powstrzymać... Sporo się ulało, po autobusie rozszedł się ten fetor... Co za wstyd, ludzie się patrzyli i odsuwali... Gdy wysiadłam zautobusu poszłam do toalety w metrze, żeby zdjąć i wyrzucić te brudne majtki i powycierać się papierem toaletowym, na szczęście nie było śladów na spódnicy, bo miałam na sobie rajstopy, które też musiałam wyrzucić. Kupiłam nowe majtki w pasażu, poszłam je założyć do toalety. Wsiadłam do metra i... znowu bulgotanie w środku. Po prostu niekontrolowany wyciek kału. Obleśny odór, ale tym razem ludzie, na szczęście, nie wiedzieli kto popuścił. Wysiadłam na stacji przy mojej firmie, poszłam do toalety w podziemiu zdjąć majtki... Zostałam w samej spódnicy bez majtek. Jak szłam od stacji do pracy, to przewiało mnie od dołu... Chyba nabawiłam się zapalenia pęcherza. Najgorsze było na koniec... Wychodziliśmy z kolegą i koleżankami z pracy, drzwi automatyczne się otworzyły i nagły podmuch wiatru podniósł moją spódnicę do góry... Wszyscy widzieli moje intymne miejsca... Co za wstyd, muszę zwolnić się z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Środkowy Paletz
Sama o mało nie popuściłam ze śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna prowokacja
zaczął boleć mnei brzuch, normalnie poczułam wiercenie i bulgotanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze miałem o wyrzuceniu świnki morskiej przez okno, bo syn nie sprzątał w klatce, ale o psach nie było moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnajakto
ZESRAĆ SIĘ W GACIE TO RZECZ LUDZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up:D: :D::D
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roleks
przecież teraz jest moda aby nie zakładać NIC pod sukienką lub spódnicą dla wygody i higieny , więc jaki masz problem ? masz farta, że założyłaś spódnicę a nie kalesony albo jakieś przylegające do zadka dżinsy, a spod spódnicy wyleciało i masz LUZZ a jutro nie zapomnij w sukienkę wskoczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patita739287
przeczytałam to nawet bez uśmiechu na twarzy :o , żal mi was jesli takie prowo was bawi, czas dorosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolo
Sama to wymyslilas czy ktos ci pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest z Sosnowca, a posranie się w miejscu publicznym to jej ulubiona tematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholik sobotni
Inaczej napiszesz jak cię naprawde dopadnie w autobusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzka rzecz, też to miałam, to był dramat, bo to nie był miejski, pierwsza przerwa za 40 minut. Rób to co ja - od tamtej pory wożę zawsze ze sobą smectę go i wszystko jest w najlepszym porządku. To ma w zasadzie takie samo działanie jak normalna smecta tylko tutaj masz od razu gotowy lek w saszetce, który po prostu wypijesz - nawet masz od razu coś osłonowego na żołądek w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde ja to czytałam i się posikałam teraz nawet nie czułam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×