Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Błękitne Niebo

NZOZ Feniks Gliwice psycholog - opinie

Polecane posty

Korzystał ktoś z usług tej poradni zdrowia psychicznego w ramach NFZ? Jak oceniacie? Starają się tak samo jakby to było płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja korzystalem
Tyle , ze w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja korzystalem
Powiem CI , ze niby ok wszystko.Chodzilem na terapie 3 miesieczna , cos pomoglo , ale nie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja korzystalem
JA chodzilem na terapie nerwicy lekowej , byli tam terapeuci oraz psycholog i psychiatra.Liczylem na wiecej szczerze.Mysle , ze nie sa zli w tym co robia , nie wiem czemu mi nie pomogla ta terapia na tyle ile bym chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też korzystałam, w Gliwicach
Przeszłam w Feniksie 3-miesięczną terapię grupową i jestem zadowolona (bo nie oczekiwałam i nie można oczekiwać od jednej terapii nagłej zmiany!!). Jednak (!) nie poprzestałam tylko na tym, bo wiem, że do wyzdrowienia potrzeba dużo czasu i pracy nad sobą! Przeszłam więc też 3-miesięczną terapię grupową dla DDA na ul. dębowej. Teraz mam kontakt z kilkoma terapeutami, u jednego mam terapię raz na tydzień indywidualnie (w Feniksie - i jestem zadowolona mimo, że zmiany zachodzą powoli), do tego też mniej więcej co miesiąc wyjeżdżamy w góry na warsztaty rozwoju osobistego z AA (z dębowej). Raz w tygodniu ten ośrodek leczenia uzależnień prowadzi grupę wsparcia dla różnych grup, w tym dla Dorosłych Dzieci Alkoholików na ul. Daszyńskiego. Nie oczekujcie, że przez 3 miesiące całkiem się zmienicie !! Trzeba być realistą i wiedzieć, że człowiek NAGLE SIĘ NIE ZMIENIA !! To nie piekarnia, że zamawiasz zdrowie i od razu je dostajesz. Terapia to ciężka praca nad sobą, nie kończy się na jednej terapii ale trzeba też samemu nad sobą pracować i DAĆ SOBIE CZAS. Jeśli wiele lat wychowywałeś się np. w destrukcyjnej rodzinie, to przynajmniej kilka lat może zająć ZMIANA MYŚLENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle nad terapia
Piszesz jak terapeuta a nie osoba która sie leczyla. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam problem z dużym natłokiem obowiązków, co powodowało u mnie chroniczne rozdrażnienie i ciągły stres. Wydawało mi się, że mogę się sama z tym uporać, ale nie do końca mi wychodziło. Pomoc znalazłam u psycholog Agnieszki Pietrzyk (http://psychoterapia-pietrzyk.pl/psychoterapeuta). Naprawdę kompetentny, skuteczny terapeuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat korzystałam z www.psycholog.slask.pl i mogę polecić. Cieszę się, że się zdecydowałam na psychoterapię, bo dzieki temu naprostowałam swoje zdrowie psychiczne ;) Czasem tak jest ,że człowiek sam nie może sobie ze sobą poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wizycie z dzieckiem u psychoterapeuty w Feniks Zabrze pani dr Pasierb - jestem oburzona formą prowadzenia przez lekarza wizyty, nie dość ze Pani DR żuła gumę to wywiad odbywał się przy klawiaturze komputera ,dziecko się popłakało w czasie wizyty i po także i już nie chce wrócic wiecej do tego lekarza nadmienie ze zapłaciłam 150 zł za 15 min rozmowy !!!! nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam! Ja zdecydowałem, że skorzystam z wideokonsultacji w klinice PsychoMedic. Nie musiałem wychodzić z domu, ani nie stresowałem się tym, że ktoś to dostrzeże. Ceny też przystępne, gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odradzam wszystkim tą przychodnie a w szczególności Panią dr. Pasierb. Czas oczekiwania na prywatna wizyte 1,5 godziny, czas wizyty max 20 minut, koszt 150zl porada: jak dziecko podetnie sobie żyły prosze zadzwonić na pogotowie...no mogła mi jeszcze nr tel podać bo go ku...a nie znam. Lekarka chyba nie ma pojecia co robi i sama powinna sie udac do psychiatry bo brak jej samokatroli i cierpliwosci. Jest wybuchowa i sie unosi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry, psychologa możecie skorzystać z video konsultacji na platformie psychomedic.online - wystarczy wpisać adres w wyszukiwarkę i wyskoczą kalendarze specjalistów. Recepta może być przesłana pocztą lub elektronicznie, zwolnienie L4 również elektroniczne.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×