Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ervinaaa

ciągłe bóle głowy

Polecane posty

Gość responsable
wiele zalezy od tego,jaki tryb zycia prowadzisz...bole moga byc takze od kregoslupa,praca siedzaca,brak ruchu itp.czasem nawet nie zdajemy Sobie sprawy z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatuzo
mnie bolała głowa to wylądowałem w szpitalu na oddziale neurologi po operacji nadal mnie boli tylko że rzadziej i zioła niepomaganiom zrub tomografie komputerową głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinakalinka
tak, tutaj wszyscy co piszą mają rację, powody bóli głowy moga byc różne, ja jednak po wielu metodach prób o błędów, wizyt u lekarza musiałam sama dochodzić przyczyn tych bóli, czasy mamy takie a nie inne, powietrze zanieczyszczone, jedzenie z chemią więc ten nasz organizm to chyba jak śmietnik same trucizny w sobie ma, a co do tych plastrów top ta cena mnie śmieszy bo to samo możemy uzyskać pijąc zioła, ale wiadome że reklama dzwignią handlu, cena jednak poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam z początku, że to migreny :o A powodów może być multum. Moje bóle stają się coraz rzadsze i o mniejszym nasileniu. Lekarz zmienił mi tabletki na niedoczynność tarczycy, zmieniłam styl odżywiania się - więcej warzyw, owoców, jogurtów, herbat ziołowych, a mniej alkoholu [ 😭:D ], fast foodów, mięs itd., zaczęłam więcej przebywać na świeżym powietrzu, a mniej przed kompem. Wydaje mi się, że to wiele pomogło ;) Jednak czasem bóle powracają i nie obejdzie się bez pyralginy :( no nic, pożyjemy zobaczymy ;) gatuzo, a co okazało się przyczyną bólów głowy i tym samym operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttej
Ervinaaa ja mam to samo, ale od wczoraj. Chyba po raz pierwszy zawróciło mi się w głowie, choć obraz (patrzyłem na ekran monitora) nie zmienił się wcale. Boli mnie jak zamykam oczy, np. teraz patrzę i takie lekkie kucie jedynie, ale jak zamknę i otworzę oczy, to przy otwieraniu oczu czuję ból. Masz tak?? dodam, że nie chwieje sie jak wstane, mi tam tabletka nic nie pomogła. Przy zasypianiu ciężko, bo jak zamknę oczy boli :( i tak jakby uczucie rozszeżania się głowy. Nie wiem niestety od czego, na pewno nie stres, bo co raz bardziej panuje nad sobą...może przez to, żę napinałem ostatnio całe ciało wiele razy, próbowałem na siłę wywoływać emocje i to szło ,,do góry,, wierzę, że u nasnic poważnego i przejdzie..u mnie pierwszy raz w sumie tak nasilone, wiec się martwiłem trochę i nie wiem jak to rozumieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bóle głowy zaczęły strasznie dokuczać po urodzeniu dziecka. Czasami zasypiam i budzę się z bólem. A jak jest naprawdę silny, że aż chce mi się wymiotować, to wtedy muszę wziąć pyralginę, żeby jakoś normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta556
Wszechstronny jest kompres Flex jaki Sanity sprzedaje. Jak mnie łapie ból w brzuchu przy okresie to wtedy taki ciepły okład pozwala mi jakoś przetrwać najgorsze chwili. Poza tym można też kompres wykorzystać do okładu na zimno, to z kolei jest super jak ktoś ma w domu gorączkę i trzeba chłodzić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bóle głowy od ponad trzech miesięcy. Zinterpretowałam je jako uczulenie i trafiłam w "10". Mianowicie całkowicei zrezygnowałam z wód mineralnych w plastikowych butelkach PET. Bóle głowy przeszły juz na drugi dzień. Czasem rozwiazanie jest bardzo proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem źle dobrane leki mogą być przyczyną bólu głowy. Idź do lekarza, niech ci przepisze jakieś inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallix
Mam w domu trochę kompresów Flex Sanity i nawet często się przydają. Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środki doraźne ok, ale najważniejsze by iśc do lekarza, moim zdaniem warto też zrobić rezonans magnetyczny, sprawdźcie sobie http://bonus-diagnosta.pl/ ja robiłam u nich prywatnie, ale to oczywiście koszt, choć mi bardzo zależało na czasie, ale na NFZ też przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo kiedyś przezywałam, ciągłe bóle głowy i dodatkowo nic nie pomagało. Zmieniłam lekarza i polecił mi kwas tolfenamowy https://www.youtube.com/watch?v=1nhxWFcxCqY powiem Wam,że stopniowo ból głowy się zmniejszał aż po pewnym czasie całkowicie migrena ustąpiła, jakby się wyleczyła. Ja jestem bardzo zadowolona, spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedys na silne bole pomagały zwykle przeciwbolowe, a teraz jak tylko zaczyna mnie bolec głowa biorę migee czasem bol mija po jednej czasem powtarzam dawke drugi raz ale na prawde na bol migrenowy pomaga. Szkoda ze tylko troche droga ta tabletka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewlekłe bóle głowy mogą doprowadzić do naprawdę przykrych konsekwencji...polecam skontaktować się z dobrym neurologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewlekłe bóle głowy mogą doprowadzić do naprawdę przykrych konsekwencji...polecam skontaktować się z dobrym neurologiem. Ja byłam kilkukrotnie na wizycie u dra Janusza Miętkiewicza - http://neurologprzygodzice.pl/- świetny specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julakom7811
A u neurologa byliście? To podstawa! Polecam szczególnie w takim wypadku Klinikę Psychomedic . MMają rewelacyjnych specjalistów. Rejestrują online przez całą dobę oraz pod nr tel 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mneiejeki1
Możesz również wspomagać się mieszankami ziołowymi na przykład http://zielarzradzi.pl/ bardzo pomocne jednak do lekarza i tak musisz iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiszka
Od neurologa trzeba zacząć. Nie widzę inaczej. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ najlepiej się zarejestrować, bo mają dobrych lekarzy. Neurolog, albo potwierdzi, albo wykluczy konkretne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orka

W Radzyminie polecam w CM Panorama dr Bembenka, najlepszy neurolog na Mazowszu i nie ma problemu z dostaniem się do niego. Ma doświadczenie, mnie wyciągnął z migren. Z polecenia do niego trafiłam, koleżanka już dłuższy czas jest jego pacjentką. Z Warszawy mamy blisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×