Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

Mam słaby humor od rana

Polecane posty

Gość i co mam myslec
u mnie tez male spotkanko z sie szykje z kolezankami z bylej pracy :)ale to jeszcze trzeba omowic czy damy rade sie zgrac hehe a wczoraj ten program o tych kobietach duzo starszych od swoich facetow obojzalam i tylko jeden wydawalao mi sie ze nie kochal tej swojej kobity ...taki turek ale moze uprzedzona jestem ,kiedys taki reportaż obejzalam jak wlasnie egipcjanie specjalnie uwodza babki dla kasy .. tak nie w temacie ale co tam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z surowego, cebulka dużo czosnku przyprawy i pakujesz do środka;p chwilke dłużej trzeba tylko pogotowac ale są bardziej soczyste;p No u mnie też myśleli że ciąża, po okresu nie miałam poszłam do lekarza USG i mi mówi "ja nie wiem to chyba ciąża". Poszłam dalej a to na jajowodzie było. Miałam mieć zabieg, nie poszłam! potem samo zaczeło mnie dość mocno bolec i musieli mi wyciąć cały jajowód i jajnik. Ha ha ha. Ja się wstydze z moim do kina chodzić albo bedziemy do innego jeździć. Bo go z kina ostatnio wyrzucili jak z kolegami poszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z surowego, cebulka dużo czosnku przyprawy i pakujesz do środka;p chwilke dłużej trzeba tylko pogotowac ale są bardziej soczyste;p No u mnie też myśleli że ciąża, po okresu nie miałam poszłam do lekarza USG i mi mówi "ja nie wiem to chyba ciąża". Poszłam dalej a to na jajowodzie było. Miałam mieć zabieg, nie poszłam! potem samo zaczeło mnie dość mocno bolec i musieli mi wyciąć cały jajowód i jajnik. Ha ha ha. Ja się wstydze z moim do kina chodzić albo bedziemy do innego jeździć. Bo go z kina ostatnio wyrzucili jak z kolegami poszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ja obecne mam czarne długie włosy, ale kiedys miałam blond, taki piękny bo nie typowo tleniony a piekny odcień mi wychodził i byłam wtedy we Włoszech... Nigdy więcej!! to że dla kasy jak dla kasy ale ci mężczyźni tam podrywają wszytsko co się rusza a zwłaszcza blond cycate. Na plazy taka afera była ze az ta ich policja musiałą przyjechac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
Eeee...to ja się mogę spokojnie koło mojego męża położyć - bo on sie teraz taki boi ciąży, że chyba przez miesiąc mnie nie dotknie:)))) Śmieje się, że teraz to moje ,libido tak podskoczy, że będzie miał przesrane:))) Dobra próbuje z surowego mięsa - a co tam:) Kurcze dużo teraz młodych kobiet ma problem własnie z jakimiś trorbielami, guzami... Jak nie w temacie - w temacie:)Moja znajoma wyszła z turka - rodzice od 3 lat nie mają z nią prawie kontaktu!!!dzwoni dwa razy do roku - o przyjeździe do kraju nie ma co mówić - mają trójkę dzieci - ona ma 23 lata dopiero.... Masakra powiem szczerze, że kiedyś byłam bardziej tolerancyjna..ale teraz jak słyszę - po tym jak się czyta, ogląda, że Polka zkochała się w jakims arabie to dostaje dreszczy!!!!!Normalnie lała bym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
eeee ja tez jestem czarnula:) Kurcze jak studiowałam to jeżdiłam do pracy do Grecji!!to był hardkor!!!! Ja nie mam słowiańskiej urody - wszyscy myśleli, że jestem greczynką - mam bardzo ciemną karnacje - najgorzej było z Albańczykami - jeden to mnie normalnie porwał!!!!zamknął w pokoju - a to był dzień kiedy miałąm samolot do Polski - Boże co ja przeżyłam!!!!! Nigdy więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam myslec
ja tez kiedys bylam bardziej tolerancyjna i nawet mi sie tacy podobali ale to jakos sie zmienilo i juz wrecz sa odpychajacy dla mnie .a ja jestem blondynka taka miodowa ehheh i waze te 50 kg przy wzroscie 158 ale mi sie marzy te 2 kg mniej ale jakos nie moge zrzucic a i mam 37 lat i dwoch synow :)jeden dorosly a drugi za 2 lata tez bedzie dorosly :)takze dzieci tez juz nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt wiele moich kolezanek też miały już torbiele, nie wiem to jak grypa grasuje. Ja w ogole nie jestem tolerancyjna, jestem rasistką:D:D Ale każdy płaci za swoją głupote wszędzie sie mówi żeby sie trzymać z daleka od takich, a te głupie baby się pakują. Ja to z natury średni blond, oczy niebieskie oprawa oczu taka hm.. normalna nie czarna, do tego skóra biała jak mleko;p Opalam się ale zaraz po 3 dniach jestem znowu blada. A ten czarny to mi pasuje bo wyglądam jak ze średniowiecza:D Coś na zasadzie Dity chyba;p Jak mu uciekłaś>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty po 2 dzieci jaka laska jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szczuplusieńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam myslec
mlodo chlopcow urodzilam moze to dlatego :)wszyscy biora nas za rodzenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to może ja też sie szybko rozpłodze, może jeszcze utrzymam jakas linie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł jeden facet z zarzadu do mnie i siedzi imi tu smęci i co chwile coś chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam myslec
jabys miala dzis psy to spokoj bys od adoratora miala heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w domu zostały:D i śpia potwory teraz pewnie w łóżu. Tak wiem wiem że to niehigieniczne, ale ja raz w tygodniu zawsze w niedziele zmieniam pościel;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
Musiałam trochę popracować:)))) Kurcze ja to mam taką tendencje do tycia, że masakra - po dwójkę dzieci to będę pewnie wielka baba:)))!!!! Jem gruszkę:)a jak uciekłam??pusciłm esemesa do znajomej która ze mna była...przyjechała razem ze swoim facetem - o zgrozo albańczykiem:))!!!pogadali sobie...myślałam że zwariuję - czułam się jak towar - on twierdził, że mnie kocha, że odkąd mnie zobaczył marzył, żeby mnie przelecieć!!!dziewczyny...serce miałam w gardle!! No i tamten przyszedł..powiedział, że mnie puści do domu - że mam mu obiecać że nigdy źle o nim nie pomyśle:))) Ta moja znajoma z tym drugim zawieźli mnie na lotnisko - i nagle telefon - tamten dzwoni, że ten drugi ma mnie w tej chwili odwieźć - wiecie - albańczycy to taki naród, że jeden z drugim staje...kumpel jest ważniejszy niż zona, siostra, matka!!!!Ale tamten powiedział, że już jestem po odprawie paszportowej..i że za późno:(((( Ale powiem Wam szczerze, odech głębszy wzięłam dopiero jak usiadałm na swoim miejscy w samolocie..i samolot wystartował.... Co przeżyłam to moje...masakra:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam myslec
masakra hehe tez mialam troche takich historii pracowalam kiedys w niemczech ,ale dawno to bylo i juz zapomnialam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się własnie maluje bo rano nie zdażyła. Jakiego ja głupa dzisiaj tne w tej pracy, hahaha. Teraz naostrzyłam sobie kredke do oczy, bo w domu mi się ostrzynka zgubiła:D:D. Zaraz jakis film odpale i bede udawać ze pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
Kurcze a ja mam mase roboty - na poniedziałek chyba z 10 ofert musze przygotować...a nie chce mi się...za nic w świecie:)))ale chyba nie mam wyjścia - zaraz sobie zrobię kawkę..wsunę sałatkę owocową i może dam rade:)) Aaaa dzwoniła szefowa - świetna baka:))potrzebuje doradcy - kupuje sobie sukienkę:))) Jade!!!!!żegnaj praco na pare godzin:)))Uffff:)))Buziaki dziewczyny - będę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam myslec
ale masz fajnie :)potem nam napisz co kupilyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
Hej dziewczyny:))) Oj zajeb mam totalny, że się tak brzydko wyrażę:)))nie wiem juz w co ręcę włożyć:)A jeszcze poczułam troszkę wiosnę w sobotę i wyskoczyłam w szpilkach:DDDD I teraz mam megaaaaaa katar:)!!!!!!! Ale u mnie wszystko dobrze - układa się - a jak u Was???? Buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×