Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-=92NaObcasach

01 marzec.. --> Pora wziąść się w garść !

Polecane posty

U mnie w porządku, choć dzisiaj mam imieniny dziadka, więc pewnie troszkę mniej zdrowego wpadnie, ale imieniny są raz na rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrwrr
imieniny raz na rok ale dziadka , a reszta imienin? to ci wypadnie raz na tydzien albo dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zobaczyłam
DWA błędy w twoim tytule, to juz wiedziałam, ze jestes niedouczona, ale kiedy przeczytałam o twojej wadze i planach, to okazało sie, ze na dodatek jestes głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljbv
ciekawe jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zobaczyłam
kolejna douczona, nawet nie wie jakie.......Boze, co sie stało z polską edukacją!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljbv
jaka kolejna, sama jestes tepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zobaczyłam
buhahahahahahahah wezcie się dziewoje za słownik poprawnej polszczyzny i słownik ortograficzny, bo każdy mądry facet was w dupe kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ib c
pewnie cie kopnął i martwisz sie o nas ahahahahahahahhaah nieptrzebnie malolato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) Może koleżanka po prostu zazdrości wagi :) I nie ma o co doczepić :) To moja sprawa jaką mam wagę i jaką chcę mieć.. To moje ciało ! I moja sprawa co z nim robię, nic Ci do tego ! A na pewno nie jestem głupia. A swoją drogą to błąd każdemu się może zdarzyć. Nikt nie jest doskonały. :) I to nasza sprawa co jemy i czy jemy na imieninach.. U mnie był dodatkowo 3h spacer :) Więc trochę kalorii poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej -=92NaObcasach ;) ja nie miałam jak się odezwać przez weekend;) ale u mnie wszystko dobrze z dietka;) chciałam zacząć wkońcu cwiczyc dziś ale dostałam okres i nie wiem czy dam rade:) postaram się;) a kolezanka powyżej z miłymi komentarzami to pewnie jakas zazdrosniczka z wielka nadwaga która sama próbuje schudnąć alejje to nie wychodzi;) i dlatego tak reaguje... niech zacznie zmieniać siebie, anie poprawia i wysmiewa innych. Na obcasach co planujesz na obiadek?;;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się rozstałam z facetem po ponad 2 latach związku wczoraj. Ważę sobie 59 kg przy 167 cm wzrostu i chciałabym schudnąć do 55 kg. Nie widać po mnie, że tyle waże, ale chciałabym coś zmienić. I do fryzjera też muszę iść, bo włosy mam już stanowczo za długie, że aż nie mogę rozczesać tych z tyłu. Czas na zmiany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy wczoraj do siebie hehe, ale odchudzam się nadal, wczoraj trochę nagrzeszyłam, dzisiaj zresztą już też. Obiad miałam wczoraj normalny ziemniaki, schabowe i surówka.. Na wadze dalej 48 wiec jest ok, ale postanowiłam zrobić sobie dzisiaj foty w stroju kąpielowym, wam polecam zrobić to samo. I powiem szczerze, że zbyt zadowolona nie jestem ;/ Niby ważę nie dużo, ale przy moim niskim wzroście niestety nie wygląda to zachwycająco.. I patrząc na te foty uświadomiłam sobie, że czeka mnie więcej pracy niż przypuszczałam.. ;/ Dzisiaj jeszcze sobie odpuszczę, ale od jutra przechodzę na dietę max 1200 kcal, i muszę zacząć zdecydowanie więcej ćwiczyć, bo jak dalej tak pójdzie to będę rozczarowana w wakacje... Musiałabym zejść do jakiś 45 kg, 4 lata temu tyle ważyłam i wyglądałam dużo lepiej. Masakra, a u was jak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
przecież Ty nie masz z czego chudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. mój uważa, że my jesteśmy razem, a ja nie :P Complicated. Ja dziś na rowerze 20 km przejechałam. I w sumie fajnie się czuję. Zaraz muszę się trochę pouczyć, ale mi się nie chce. Ja wyglądam ok przy takiej wadze, bo jestem grubokoścista, ale chciałam na wiosnę zrucić te parę kilo. We will see. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
przecież Ty nie masz z czego chudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-=92NaObcasach - bardzo sie ciesze, ze się pogodziliście;)) Olesława - tez dzis jezdzilam na rowerku ale na stacjonarnym;) 40 min i 450 kcl spalone do tego 40 minut spacerku;) U mnie wszystko wporządku z dietką jak najlepiej;)) dziś mój mnie kusił chipsami ale nie uległam a tata ciastem drożdzowym i nie tknełam;) czuję się świetnie i nie chodze głodna własnie narobilam cała lodówkę sałatek a ana jutro rybka z fasolka szparagową i z surówką z rzodkwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzająca_się ---> Gratuluje wytrzymałości, ja taka nie jestem albo nie chce hehe ;p właśnie jestem po śniadaniu jedno jajko na miękko, i kajzerka z masłem. Tak się zastanawiam nad tym czy sobie nie ułożyć konkretnego jadłospisu na jeden dzień, może wtedy było by łatwiej itp.. Co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gorąco wspieram wszystkich, którzy są na dietkach, którzy coś zmieniają na lepsze w swoim życiu i którzy myślą pozytywnie :). Trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-=92NaObcasach - wydaję mi się, że lepiej sobie zaplanowac posiłki w ciągu dnia;) ja jak pisałam robię wcześniej sałatki różnego rodzaju i później tylko po nie sięgam do lodówki;) nie muszę przygptpwywać posiłków, obiady też planuje na 2-3 dni do przodu żey wiedzieć co kupić i na ostatnią chwilę nie kupować byle czego albo nie zapychać się nie zdrowym jedzeniem;* unikniesz podjadania, ja nie jem między posiłkami bo mi się jeśc nie chce, nawet nieraz zdazy się, ze kolacji nie zjem bo nie jestem głodna. ;) Więc uważam, że jak sobie przygotujesz w głowie co będziesz, to łatwiej utrzymasz dietkę i unikniesz niepotrzebnego stresu ;* virhilo - dziękujemy bardzo za wsparcie;*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to prawda, że lepiej posiłki zaplanować, wtedy uniknie się podjadania i zjedzenia czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla bammma
=92NaObcasach - coooo masz 162cm wzrostu i wazysz 49,5 i chcesz chudnac? Moze problem nie tkwi w wadze tylko w psychice? Ja tez mam 162cm wzrostu i waze 55kg i jestem szczupla... Jak wazysz 5 kg mniej to musisz wygladac anorektycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alla bammma to może kwestia gustu, ważyłam kiedyś 55 jak przytyłam z 46, i to było coś strasznego. Może ty się dobrze w takiej wadzę czujesz, ale ja nie. I przestańcie brać mnie za jakąś psychiczną :) Nudne to już się zrobiło, a po za tym nie każda laska marzy o krągłych kształtach. I i tak nie zrezygnuje z odchudzania i ćwiczeń :) Każdy robi to co lubi... No i mam nadzieję że Cie nie uraziłam. Każdy ma inna budowę ciała i nie dla każdego jest dobre to co dla kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzjąca_się
-=92NaObcasach - jak tam dzieb mija?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez pisałam
od razu, ze psychiczna... rozczaruje was, nie mam nadwagi, ani dekagrama.WAZE NORMALNIE, jestem normalnie szczupła.Raża mnie jedynie rażące błędy, a zeby zrobić dwa w tytule jednego topiku, trzeba byc ograniczoną kretynką.Która zresztą juz sobie odpuszcza, hahahahahahahaha,buhahahahahah.Załosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pisałam - bardzo miła z Ciebie kobitka;) jestem ciekawa skąd w tobie tyle nienawiści do innych; )) a skoro już mowa o błędach to moze " znasz się na ortografii" ale na liczeniu to już nie ;) nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy nawet takie drobne jak ortografia więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego się czepiasz;) może zajmij się czymś pożytecznym ;) bo widzę, że znalazła się polonistka w naszym topiku haha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pisałam :) hehe kretynką to może ty jesteś :) Zresztą... Nie będę komentowała Twojego zachowania bo nawet nie warto :) A po za tym jakoś nie mam ochoty zniżać się do Twojego poziomu :) Bo za wysoki to on nie jest, mimo że może znasz się na ortografii :) A tak dla wiadomości to z niczego nie rezygnuje, i nie mam zamiaru :) A skoro tak bosko wyglądasz, to Ciekawe co tu robisz ? Chyba dowartościowujesz samą siebie... hehe pozdro :) Ja właśnie wstałam, zaraz idę zrobić jakieś śniadanko bo jeszcze nic nie jadłam, nie wiem czy pisałam, że wczoraj ćwiczyłam 40 min na orbiitku, dzisiaj też mam w planie jakieś ćwiczenia, i sprzątanie mieszkania więc trochę kalorii też się spali :) A wam jak idzie, u mnie na wadze nadal 48 kg :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś bardzo dobrze;) jestem po 2 śniadaniach na obiadek makaron z tunczykiem;;) cwiczylam dzis na rowerku stacjonarnym 60 min= 700 kcl spalonych;) u mnie pokazało 1.5 kg mniej ale nie wiem czy to przez dietke czy przez to ze miesiączka mi się konczy ;p nie wazne ;d wazne ze mniej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś bardzo dobrze;) jestem po 2 śniadaniach na obiadek makaron z tunczykiem;;) cwiczylam dzis na rowerku stacjonarnym 60 min= 700 kcl spalonych;) u mnie pokazało 1.5 kg mniej ale nie wiem czy to przez dietke czy przez to ze miesiączka mi się konczy ;p nie wazne ;d wazne ze mniej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×