Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-=92NaObcasach

01 marzec.. --> Pora wziąść się w garść !

Polecane posty

Wczoraj rozstałam się z facetem po prawie trzech latach związku... Nadeszła pora na zmianę i to dość dużą.. Nie wiem jak dam sobie radę, mam nadzieję, że będzie dobrze :) Moim pierwszym krokiem jest dieta i ćwiczenia. Tu będę prowadziła swój dziennik, nie ukrywam że liczę na małe wsparcie :) No i może ktoś dołączy do mnie ? :) serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaa28latttt
ja moge sie przylaczyc, a ile wazysz? ja 75 kg i 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka olowik
radze sciac wlosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i isc na zalkupy to pomaga bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chętnie do Was dołączę. NaObcasach - bardzo podoba mi się Twoje podejście - teraz idealny dla Ciebie czas na zmiany, trzymam kciuki, żeby wszystko Ci się udało :) Nie stawiam na żadne diety cud, eliminowanie jakiś składników z pożywienia, stawiam na zdrowe odżywianie, nie zależy mi na czasie, powoli, zdrowo i do celu. Prawie miesiąc temu urodziłam synka, w ciąży przytyłam 12kg, 10 już poszło w dół, ale chciałabym zrzucić jeszcze kilka, może 10-12kg. Waga spadła ładnie, bo do tej pory odciągałam mleczko i dawałam synkowi, więc odżywiałam się zdrowo i lekko, niestety pokarm mi zaczął zanikać. Mój wzrost - 158cm, aktualna waga - 62kg. Jestem niewysoka i niestety widać po mnie każdy kg, chciałabym ważyć tak około 50kg. -------------------------------------------------------------------------------------- Kilka zasad, którymi będę się kierować: -sporo płynów, woda z plasterkiem cytryny, zielona i czerwona herbata, herbatki ziołowe z mięty, melisy, lipy i rumianku, herbatki owocowe -nie smażę, mięsko jem pieczone i duszone, gotowanego nie lubię -z owocami nie przesadzam, bo to jednak cukry proste, ale przynajmniej 1 owoc dziennie -więcej warzyw, codziennie do obiadu surówka/sałatka, warzywa do kanapek -przynajmniej 2 razy w tygodniu pieczona ryba -jeśli chodzi o mięso - głównie drób, kurczak i indyk -zdrowe tłuszcze - orzechy, pestki, tłuste ryby, awokado, oliwa z oliwek -węglowodany złożone - makaron brązowy, ryż brązowy, chleb pełnoziarnisty, płatki owsiane -sporo białka - piersi z kurczaka, ryby, jajka, twarożki, serki homo naturalne -jeśli węglowodany proste, to czasem w małych ilościach, np. łyżeczka dżemu do owsianki czy omleta czy niewielki batonik knoppers od czasu do czasu -od dłuższego czasu nie słodzę napojów i tak pozostanie :) Proponuję, abyśmy pisały tutaj o tym, co zjadłyśmy danego dnia, łatwiej będzie się zmobilizować i zauważyć u siebie ewentualne błędy :) Właśnie zjadłam jajecznicę z 2 jaj z drobiową wędlinką i 2 kromkami chleba żytniego, teraz popijam kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka2121 --> Witamy w zespole :) no i gratuluję bobaska :) A tak z ciekawości to ile masz lat ? i ile ważyłaś przed ciążą ? :) Ja też nie mam w planie jakiejś konkretnej diety :) Może będę jadła wszystko ale w mniejszych ilościach, no i stawiam na sporo ćwiczeń :) Zależy mi na osiągnięciu ''idealnego'' ciała do lata :) jeżeli chodzi o ćwiczenia, to skakanka, orbitek, za jakiś czas jak się zrobi ładniej to rower :) no i do tego jakieś ćwiczenia w domu na pupę i brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 lata :) Przed ciążą ważyłam 58kg, ale był czas kiedy 3 lata temu ważyłam 48 ;) Ja miałam cesarskie cięcie, więc z ćwiczeniami muszę chwilkę poczekać, ale już niedługo długie spacery z wózeczkiem pod górkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To młodziutka jesteś :) Ja bym się tak szybko na dziecko nie zdecydowała, ze względu na ciało właśnie. Ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;) mogę się dołączyc? co prawda dziś mija tydzień jak zaczęłam dietkę ale dziewczyny na moim poście się chyba wykruszyły i nikt juz tam nie zagląda:( więc jeśli można z chęcia dołącze do Was;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzająca_się--> Jasne że możesz, im nas więcej tym lepiej :) No i mam nadzieję, że z nami się tak nie stanie ;p hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że mogę się do was przyłączyć;)) planuje zacząć bieganie z koleżanką od jutra;) mam nadzieje, że wypali a poza tym musze zabrać się za ćwiczenia w domku jak narazie musiałam przyzwyczić się do diety;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka2121- żadnej konkretnej;) wydrukowalam sobie pare fajnych przepisów na obadki i sałatki+ tabela kaloryczna ze wsystkimi produktami bardzo pomaga bo gdy nie jestem pewna czegos to po prostu zaglądam do niej ;) staram sie jeść co 3 godziny;) nie smaże potraw a jesli juz cos musze podsmazyć to na 1 łyzce oleju z oliwek;) do kazdego obiadu robie surówki oczywiscie z jogurtem;) ciemny ryż jem ale tak 1-2 razy w tyg. ;) pieczone ziemniaczki robie z piekarnika ale w bardzo malych ilosciach. ;) jem serki wiejskie,wędline z indyka, tuńczyka, ser chudy z niego uwielbiam sałatke z jogurtem pycha;) robie tez sałatke z makreli z ogorkiem kiszonym i jajkiem ;P nie jem chleba tylko taki "sucharki" ja to tak nazywam to pieczywko podobne do wazy ale z innej firmy zawartoscia blonnika bardzo dobre;) a ze wzgledu na to ze sie ucze to do szkoly zabieram ciemna bułke;) piłe duzo wody;) i robie swiezy sok z marchwi i jabłka ;) no i mój sukces od tygodnia nic słodkiego nei zjadlam ;) nie slodze napojów wiec nie mam z tym problemu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzająca - o to widzę, że żywisz się podobnie do mnie :) też ostatnio piekłam ziemniaczki, pyszne z bazylią, to był mój pierwszy raz z pieczonymi, fajne z sosem czosnkowym z jogurtu i czosnku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie i diety
A ja zapraszam na www.odchudzanieidiety.blogspot.com gdzie znajdziesz opisy wielu diet co ci pomoże wybrac odpowiednią dla siebie, w sam raz do poczytania przed wiosną... Polecam i pozdrawiam www.odchudzanieidiety.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam w marynacie miodowo-musztardowej, ciekawy smak :) w samej musztardowej nie, ale na pewno spróbuję :) bardzo fajne są placuszki tuńczykowe, puszka tuńczyka, jajko, cebulka, 2 łyżki otrąb pszennych, sól, pieprz i na teflonową patelnię - bardzo ciekawy smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pieką mi się 2 ziemniaczki i pierś z kurczaka w płatkach kukurydzianych, a do tego surówka z kapusty kiszonej, jabłka i cebulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że wam się chce takie żarcie robić ;p ja dzisiaj cały dzień w łóżku leże nie najlepiej się czuje.. Do tego głowa mnie boli i mi jakoś niedobrze, chciałąm trochę poćwiczyć ale nie dałam rady... Mam nadzieję że jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moge sie przylaczyc ?:) ja tez od dzisiaj mz + cwiczenia macie bardzo fajne przepisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wziąć, nie wziąść
!! Weź się za ortografię lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzająca - nie wiem, czy na zwykłej nie zaczną się przypalać, ale zawsze można na łyżeczce oleju :) NaObcasach - oby Ci się poprawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski ! :) Mam nadzieję, że można się jeszcze dołączyć? ;) Ja od dziś również postanowiłam wziąć się w garść. Zarówno jeśli chodzi o nawyki żywieniowe jak i całokształt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) też ostatnimi czasy strasznie przywaliłam ale mam wrażenie że to samo z siebie na mnie urosło , tryb życia ten sam jedzenie bez zmian , pora posiłków taka sama a przytyłam chyba z 6 kg :) aż mi fałdy na brzuchu przeszkadzają 168/63 i co nie mam pomysłu z lenistwa co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* U mnie na wadzę dzisiaj 48 kg, chociaż wydaje mi się że ta wczorajsza waga nie była poprawna, bo ostatnimi czasy ważyłam 48 z czymś, ale mniejsza o to :) Ja już jestem po śniadaniu, bułka z masłem i pomidorkiem :) Czuje się troszeczkę lepiej, ale jeszcze za dobrze nie jest. A jak u was ? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dobrze dzis;) na sniadanie I płatki kukurydziane z rodzynkami na mleku II sniadanie bulka ciemna z pasta z ryby i pozniej jabuszko;) teraz czekam na obiad a mam klopsa z salata z jogurtem i jajkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu się nie odzywacie ? U mnie na wadze dalej 48 ;D Ćwiczyłam dzisiaj na orbitku 40 min, jak na razie jadłam płatki z mlekiem, pomarańcze a za chwilę mam obiad.. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×