Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niematakiejjakja

Czy jest sie czego wstydzic.?? ;(

Polecane posty

Otoz tak: Spaam z wyciu z 2 faectami przez jakis czas pslama z jednym ale nam sie udawalo bo on poprostu niemogl dojsc bardzo czesto wiec mielismy z tym problem z 2 bylo okej ale czasami nazekal ze nic nie czuje wydaje mi sie iz mam bardzo geboka na dodatek sama czasami nic nie czuje robie sie bardzo wilgotna i jest mi zle czuje sie niedowartosciowana przez zto ze niemoge nic z tym zrobic cwicze miesnie kegla czasami Teraz poznalam bardzo fajnego chlopaka jest cos miedzy nami ale jeszcze nie spalismy z soba boje sie ze znowu zdarzy mi sei ten przypadek ze labo niebd nic czul i niebd mogl dojsc Co mam zrobic z tym pomozcie mi ;(( Dlaczego sie tak dzieje skoro miaam w zyciu tylko 2 facetów. Niechce stracic kogos przez to ze ejstem za kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Przepraszam, że się powtarzam, ale przede wszystkim powinnaś kupić słownik interpunkcji i ortografii, to może się jakoś miedzy wami ułoży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelinainaina
Mieszkamy w Polsce, kraju o bogatej kulturze i historii, więc proszę autorkę postu o komunikowanie się w naszym ojczystym języku, a nie jakiejś ciul wie jakiej hybrydzie. Czyżby po to nasi przodkowie krew za ojczyznę przelewali, żeby teraz jacyś pseudodyslektycy nas takimi farmazonami zewsząd atakowali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiuszszszsz
Z pewnością jest się czego wstydzić. Przede wszystkim pisowni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, moze gdyby pisala to nosem, albo patyczkiem ulokowanym miedzy zebami, to troche wyjasnialoby cale zajscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie zmeczylam tym czytaniem.A co do tematu to sie z nim przespij i bedziesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dluga pochwe to mozna poradzic abys wybrala pozycje na pieska co pozwla wejsc czlonkowi bardzo gleboko a tobie dostarczyc nieziemskich rozkoszy Mozesz tez kupic sobie zel nawilzajacy Elektra + na Allegro i posmarowac sobie lechtaczke i wejscie do pochwy mala iloscia kremu przed stosunkiem .Mozesz mu powiedziec ze masz sucha pochwe :) a on tolyknie.Po stosunku nie bedzie wnikal co to bylo bo bedzie mu stal jak drut a orgazm bedzie mial super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długą czy za luźna? I faktycznie piszesz tak, ze ciężko dojść do ładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×