Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niematakiejjakja

Gleboka pochwa ? Prosze pomuzcie.

Polecane posty

Otoz tak: Spalam z wyciu z 2 faectami przez jakis czas spalam z jednym ale nam sie udawalo bo on poprostu niemogl dojsc bardzo czesto wiec mielismy z tym problem ,z 2 bylo okej ale czasami nazekal ze nic nie czuje wydaje mi sie iz mam bardzo gleboka na dodatek sama czasami nic nie czuje robie sie bardzo wilgotna i jest mi zle czuje sie niedowartosciowana przez to ze niemoge nic z tym zrobic cwicze miesnie kegla czasami Teraz poznalam bardzo fajnego chlopaka jest cos miedzy nami ale jeszcze nie spalismy z soba boje sie ze znowu zdarzy mi sie ten przypadek ze albo niebd nic czul i niebd mogl dojsc. Co mam zrobic z tym pomozcie mi ;(( Dlaczego sie tak dzieje skoro mialam w zyciu tylko 2 facetów. Niechce stracic kogos przez to ze jestem zla kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej nie bardzo jest co z tym zrobić, po prostu dalej ćwicz w każdej wolnej chwili bo te ćwiczenia na prawdę sa pomocne. A może porozmawiaj o tym problemie przy okazji wizyty u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhooooooooooooo
wysoka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhooooooooooooo
bo im wyzsza kobieta, tym glebsza pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
Mam podobnie. Jest tak, że po prostu nie czuję penisa w sobie podczas stosunku. Jeden ginekolog spytał, czy już rodziłam i zdziwił się, że jednak nie. Poszłam więc skonsultować to z innym lekarzem i powiedział, że nie jestem aż tak bardzo luźna ale to nawet lepiej, że jestem luźniejsza, bo inne dziewczyny maja problemy z tym, że znów nie mogą uprawiać seksu, bo penis nie chce wejść. Przestałam się tym przejmować, zwłaszcza, że na brak satysfakcji z seksu narzekać nie mogę ani ja, ani mój partner ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
Aha, Wzrost nie ma nic do rzeczy , bo ja mam tylko 163 i ilość partnerów również nie. Ja mam tylko jednego partnera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
I ponownie muszę się powtarzać, ale przede wszystkim powinnaś kupić słownik interpunkcji i ortografii, to może się jakoś miedzy wami ułoży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelinainaina
To ja też powtórzę. Mieszkamy w Polsce, kraju o bogatej kulturze i historii, więc proszę autorkę postu o komunikowanie się w naszym ojczystym języku, a nie jakiejś ciul wie jakiej hybrydzie. Czyżby po to nasi przodkowie krew za ojczyznę przelewali, żeby teraz jacyś pseudodyslektycy nas takimi farmazonami zewsząd atakowali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Głęboka pochwa, ale płytki intelekt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie zel nawilzajacy w sex shopie o nazwie Elektra+ ok 30 zl i posmaruj sobie mala iloscia wejscie do pochwy i lechtaczke .Powinniscie miec oboje szalony seks :) bo to super dopalacz :) A to ze ty masz gleboka pochwe to jest sposob .Kochajcie sie na pieska i on niech cie gleboko penetruje czlonkiem .Da sie! to idealna pozycja dla glebokiej pochwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie tylko od drogiej strony mam malego cienkiego penisa (11cm) tez nie chce stracic milosci dlatego ze jestem slabym kochankiem. Jest jednak jedna zasadnicza roznica na twoja korzysc ty mozesz znalezc sobie faceta z duzym i po problemie a ja nie znajde kobiety z az tak ciasna no chyba ze bylby grubszy i 13cm to wtedy bylaby jaks nadzieja. Az tak ciasnych cyba nie ma a prawdopodobienstwo trafienia na taka jest bardzo male w zasadzie to tak ciasna to musialaby byc jakas wada rozwojowa narzadow plciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh Szukaj sobie malutkiej kobitki ,tzn niskiego wzrostu.Wieksze szanse ze znajdziesz dopasowanie :).drobne i male statystycznie maja drobniejsze cipechki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguly mi nie wystarczy mala musiala by byc naprawde malutka zeby mogla cos poczuc albo strasznie wrazliwa bo co to jest 11cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 17cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja i ja ihaaa ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja i ja ihaaa ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baw się w fisting super sprawa albo dawaj w dupcię to będzie i ciebie fajnie i on będzie miał ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury moją żona ma 160 wzrostu ja mam 17 cm i nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 175cm i mam problemy ze zbyt ciasną bez lubrykantów jest kiepsko. Dlatego to nie zależy od wzrostu na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielgaskuas
Bzdura moja ma 157 cm i wchodzę w nią po kule bez problemu mam 19 cm i 15 obwód wcześniejsza dziewczyna 175 i był problem jakby połowa długości normalnej pochwy zero satysfakcji z seksu zerwaliśmy są kobiety płytkie i głębokie i wzrost nie ma tu nic do rzeczy głębokie są super płytkie są takie sobie ale mogą odpowiednią technika nadrobić dla mnie optymalnie 18 cm głębokości 16 jest dobrze poniżej 14 głębokości to już męczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2012 o 12:20, niematakiejjakja napisał:

Otoz tak: Spalam z wyciu z 2 faectami przez jakis czas spalam z jednym ale nam sie udawalo bo on poprostu niemogl dojsc bardzo czesto wiec mielismy z tym problem ,z 2 bylo okej ale czasami nazekal ze nic nie czuje wydaje mi sie iz mam bardzo gleboka na dodatek sama czasami nic nie czuje robie sie bardzo wilgotna i jest mi zle czuje sie niedowartosciowana przez to ze niemoge nic z tym zrobic cwicze miesnie kegla czasami Teraz poznalam bardzo fajnego chlopaka jest cos miedzy nami ale jeszcze nie spalismy z soba boje sie ze znowu zdarzy mi sie ten przypadek ze albo niebd nic czul i niebd mogl dojsc. Co mam zrobic z tym pomozcie mi ;(( Dlaczego sie tak dzieje skoro mialam w zyciu tylko 2 facetów. Niechce stracic kogos przez to ze jestem zla kochanka

Moje doswiadczenie inzyniera  mowi abys tylko wspolzyla z nim w pozycji na pieska i sciagaj wtedy kolana do siebie! Mocno !   lub na lyzeczke .Te dwie pozycje gwarantuja ze bedzie mial mocne tarcie  a byc moze i tobie to sie spodoba  i ile bedzie dynamicznie wsuwal ci bolca! Poucz go ze lubisz wolne  ale  energiczne ruchy!

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2018 o 15:25, Gość gość napisał:

Ja mam 175cm i mam problemy ze zbyt ciasną bez lubrykantów jest kiepsko. Dlatego to nie zależy od wzrostu na pewno 🙂

To nie kwestia jej ciasnoty ale tego ze nie zastosowales 30 min gry wstepnej .Pochwa wszystko zniesie ! tylko trzeba ja przygotowac! Glowka dziecka ma wieksza srednice niz twoj wacek! LOL 

Edytowano przez Mariner0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×