Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollk

aliementy powyzej 700 zł na nastolatka ?

Polecane posty

Gość ollk

czy otzrymuje ktos lub płaci alimenty na dzieci w wieku 15- 22 lata alimenty wieksze niz 700 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
ja mam większe na 13-latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijo
ja na 18 latke płacę 1200 zł, na 13 latkę 600 zł pluz połowę za opłaty związane z mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
pytam , bo znacznie zmniejszyły sie moje dochody z ok 2,5 tys na 500z ł - wypadek przy pracy i nie wiem czy dostanę rente , poniewaz nie mam zdolnosci do pracy a syn zachorował miesiąc temu na astmę jest mi strasznie trudno ( oszczednosci kurcza sie niesamowicie ) ojca dzieci stac na alimenty duzo duzo wyzsze tylko nie chciałabym by wygladało to na wyłudzanie kasy ,a on sam sie nie domysli wrecz jest zadowolony z mojego stanu rzeczy na polubowne nie mam co liczyc , jedyne wyjscie sąd - tylko nie wiem czy jest sens dzieci otrzymuja po 650 zł , 15 latek i 20 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Kolejna
Następna co ma chęć żerować na dzieciach (CZYTAJ: korzystać z pieniędzy, które ojciec daje na SWOJE DZIECI!) Skąd wy sie bierzecie? Wiatr was rozprzestrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
08:18 [zgłoś do usunięcia] O. Kolejna daruj sobie baranie ! kretynom dziekuje za wypowiedzi a Tobie życze z dnia na dzien gorszej sytuacji życiowej niz ja - tak dla sprawdzenia samego siebie to moze wtedy zmienisz choc na chwile zdanie capie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
(CZYTAJ: korzystać z pieniędzy, które ojciec daje na SWOJE DZIECI!) czytanie ze zrozumieniem baranie , moja wypoweidz brzmi : na czas mojej chroroby wszystkie koszty dotyczace dzieci ponosi ojciec chyba zbyt trudne dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadadsjuu
ale skoro do tej pory ci na dzieci tyle wystarczalo to co ojca obchodzi ze twoje dochody sie zmiejszyły ???????????? to maja byc pieniadze na dzieci a nie na ciebie co teraz ojciec niby ma dawac wiecej zeby tobie na waciki wysarczylo? a gdyby ojciec stracil prace to zgodzila bys sie na obnizenie alimentow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
O. Kolejna ale z Ciebie debil, wiekszosc tatusiów z łaska płaci i ma w dupie swoje dzieci i jeszcze sa tacy biedni. A czy ktos płaci matce za samotne wychowywanie dzieci??? NIE!!! więc nie pier.dol o pazernosci bo widac gówno wiesz o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadadsjuu
dostajesz 1300zł na dwojke dzieci i ejszce ci malo? nie raz ojciec tyle ma na wypłate i musi caly meiisac przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
widocznie za mało skoro 1300 zł nie wystarcza . chyba dlatego pytam . takie to trudne ? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
08:56 [zgłoś do usunięcia] sdadadsjuu no to prosze wylicz mi jakie Twoim zdaniem mam wydatki na np 15 latka z astma w tym leki ok 300 zł miesiecznie a koszty utrzymania mieszknai i innne opłaty to 350 zł zaproponuj - skoro tak swietnie sie znasz to napisz ile i na co powinnam wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
02.03.2012] 09:21 [zgłoś do usunięcia] O. Kolejna 02.03.2012] 08:56 [zgłoś do usunięcia] sdadadsjuu dlaczego piszesz pod dwoma nikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Kolejna
To nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec na moją 17 letnią koleżankę płaci alimenty 1000 zł a na jej 9 letnią siostrę 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholercia,.,,
to moja siostra dostaje na troje dzieci w wieku 16,16,15 lat 1050zł. A tatuś siedzi w Londynie i ma wszystko w d...Nawet o te grosze to musi go prosić i upominać się co miesiąc,i jeszcze jest podejrzenie że bierze tam rodzinne a ona troje nastolatków za tysiąc złotych musi utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa85
"o. kolejna" jak nie prawda jak prawda. czepiasz się wszystkich kobiet, które samotnie wychowują dzieci i chcą, żeby ojcowie tych dzieci w jakikolwiek sposób wzieli odpowiedzialność za pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Kolejna
Jak prawda, jak nie prawda! Czepiam się pazernych, złośliwych, podłych, zawziętych bab, które cały koszt utrzymania dzieci na 'alimenciarzy". Starają się za wszelką cene utrudniać im życie. Niejednokrotnie same korzystają ze środków przeznaczonych na dzieci, a i zdarza się że kupują proszek do prania skarpet przydupasa. Ot-co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Kolejna
I następny kamyczek do naszego ogródka. Niejaka o cholercia..., dla krórej kryterium wysokości alimentów jest to że inna dostaje więcej. No i jej siostrzyczka utrzymuje dzieci WYŁĄCZNIE z pieniędzy ojca, bo sama akurat leży i pachnie, zamiast dołożyć z pracy własnej drugi 1000 swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa85
widzę, że jesteś jednym z tatusiów, którzy mają wszystko w dupie. Dzieci to się potrafi zrobić, ale żeby tak się dołożyć do ich utrzymania to już nie łaska. nie mówiąc o tym, że wypadałoby trochę pomóc w opiece nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
10:15 [zgłoś do usunięcia] O. Kolejna daruj sobie :) jesli chcesz sie powyzywac to kup sobie flaszke i ja wypij jesli chcesz zawierac głos to odpowiadaj na pytanie baran to najlepsze dla ciebie okreslenie - matoł który ukrywa sie pod dwoma nikami i uparcie stoi przy egoizmie nie zwracajac uwagi na opinie i słowa innnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
zabierac*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Kolejna
A z czego to wywnioskowałaś? Bo ja akurat jestem właśnie takim tatusiem, którego dziecko utrzymuje się WYŁĄCZNIE z moich pieniędzy. A był czas, że alimenty to była jedyna pozycja przychodowa dziecka, matki i przydupasa. Ba ma mamusie w stylu leżąco-pachnącej-najczęściej-na-plecach. Więc wiem o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do O. Kolejna
a nie lepiej byłoby takiej lezaco-pachnacej zabrac dziecko i samemu wychowac? masz jak w banku ze samo wyrosnie na takiego leniwca, jak bedzie mialo tylko taki wzorzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Kolejna
Już dorosło. A jako że mój wkład w wychowanie był znaczący, to jest jakaś szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholercia,.,,
ty chyba chory jesteś,za 1000 zł utrzymasz troje nastolatków gdzie za bilety miesieczne płaci 350zl? A gdzie reszta,do twojej informacji siostra pracuje,zarabia bo bez jej dochodów to nie wiem jak mieli by żyć skoro od ojca dzieci alimenty raz przyjda raz nie. I dlaczego to on ma pobierać zasiłek rodzinny skoro dzieci widuje raz na pół roku? Straszny wyzysk biednego człowieka,spłodził dzieci i się zmył,więc skoro nie mieszka z nimi i się nimi nie interesuje to chciaż finansowo mógłby pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
10:33 [zgłoś do usunięcia] O. Kolejna własnie skoro Twoja eks jest taka " zaradna " nie oznacza ze wsyatkie takie sa !!!!! wieje od ciebie egoizmem i zazdroscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollk
wszystkie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O. Kolejna
A czym wieje od ciebie w tej 08:18 wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×