Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gzosia

Półki w łazience

Polecane posty

Gość gzosia

Właśnie jestem na etapie łazienki - niestety nie mam pomysłów jak ją zagospodarować żeby wbudować albo jakoś umieścić półki zaznaczam że nie mam za wiele miejsca. Bardzo proszę o doradę i jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
A te półki są niezbędne? :) Ja mam dość dużą komodę pod umywalką, w zamkniętej półce trzymamy całą chemię gospodarczą, w szufladzie suszarkę do włosów i inne tego rodzaju akcesoria, a dodatkowo mieszczą się tam dwa kosze wiklinowe - w jednym trzymam ręczniki do rąk, a w drugim podstawowe kosmetyki. Nam wystarczy.Osobiście nie lubię półek w łazience, bo zbiera się na nich taki lepki kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becouseofyou
oczywiście, że półki są konieczne, co do tego nie mam większych wątpliwości, ja potrzebuję dużo miejsca, bo mam sporo kosmetyków i innych przyborów, ale też zależy jaką masz łazienkę, bo jak dużą nie ma problemu i możesz wstawić sobie jaką ci się tylko podoba, ale jak jest ona mniejsza, to może być kłopot. Jak szukasz fajnych mebli do łazienki, to możesz zajrzeć na stronę firmy noclaf. Mają bardzo fajne projekty, ale też dobrane do potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarzowa
a ja polecam albo komodę albo meble na gotowo z szufladami wszysko pochowane otwierasz szufladę i masz..wszystko pod reką.. zamykasz - porządek w szyfladzie --szuszarka, lokówka, wszystkie balsamy... ręczniki kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
koniecznie szuflady. u mnie są otwarte, szklane półki... sprzątanie tego to jakiś dramat, naprawdę nie polecam. nigdy więcej nie popełnię tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półki najlepiej wyglądają nad lustrem nad pralką obok wanny czy prysznicu, tam gdzie mamy luki czyli wolne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9891
popieram nick kokospoko123 polki to dramat. Tam gdzie chcesz polki wstaw szafke, miejsca ci nie ubedzie a wszytsko bedzie zamkniete. Mam jedna polke tylko pod lustrem na pefrumy a i tak co kilka dni trzeba to polerowac bo sie brudzi lepkim kurzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na pewno funkcjonalność to jest jedna z głównych rzeczy na jakie się powinno zwrócić uwagę, ale tej użyteczności na pewno nie można odmówić meblom Noclaf, moim zdaniem przez ciekawe rozwiązania są bardzo praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku małej łazienki najlepsza będzie półka wbudowana pod lustrem, na której będziesz mogła postawić część kosmetyków, dodatkowo dobrym wyjściem będzie zamontowanie szafki pod umywalką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fromU
półki, szuflady, szafki w łazience są idealnym rozwiązaniem, żeby pomieścić wszystkie kosmetyki, środki czystości. Zależy też, jak dużą mamy łazienkę, bo może się uda, żeby też pomieścić ręczniki. Przeglądałam różne oferty firm i te http://noclaf.pl/pl/fa50.html bardzo mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentos
Piękne przede wszystkim rozwiązania przy małych i nieustawnych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem jest zrobienie półek u szklarza, np. http://zakladszklarski.com.pl/ - zamawiałam takie, bo nie mogłam dostać w sklepie czegoś o potrzebnym rozmiarze. Warto trochę zainwestować ale mieć coś fajnego i trwałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w łazience mamy szklane półki, dla mnie do takiego pomieszczenia pasują idealnie. Jest schludno i czysto . Zamówienie realizowała nam firma http://www.bojar.com.pl/ zerknij sobie na łazienki z takimi półkami, naprawdę ciekawe można je wykorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)najlepiej to sie tym nie przejmowac i na zakupy se fajne jakies isc i moze wtedy wszystko sie ulozy no spoko juz 222 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u siebie wymyslilam szklane polki, takie to troche odwazne ale szczerze ciekawe i fajne wyszlo. polki robil mi na wymiar szklarz http://www.szkielko2.pl/page/USLUGI/?id=5 i zrobil kawal dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam takie rzeczy na akcesoriadolazienki.pl. Mają bardzo duży wybór półek łazienkowych i wielu innych akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×