Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Powiedziałam co mi przeszkadza i teraz...

Polecane posty

..on się do mnie nie odzywa...dlaczego? uraziłam jego dumę czy jak? to ja powinnam być obrażona! pisze jakimś koleżankom komentarze pod zdjęciami na fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem jakie koleżanki,nie znam ich...komentarze typu "ładne nogi" a powiedziałam mu że sobie nie życzę...skoro chce się spotykać ze mną...powinien to przyjąć jako dobrą kartę,że tak mówię bo mi zależy...a on jakby strzelił focha...nie rozumiem...powiedział tylko tonem zbitego psa że już więcej nie będzie...i na co on teraz czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro powiedział, że więcej nie będzie, to chyba dobrze ;) A jesteś pewna, że się nie odzywa, bo walnął focha, a nie dlatego, że np. jest bardzo zajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOndRa GĘś
to typ, który uważa że wszystko co robi robi najlepiej i nie znosi sprzeciwu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On teraz siedzi w domu,byl przed momentem na FB i cisza...nie wiem taki niby zakochany a nie potrafi otwarcie pogadać o danej sytuacji,tym bardziej,że zawsze mówił mi że nie należy dusić niczego w sobie...no to nie dusiłam...a teraz on coś dusi mam wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 564
daj mu czas, musi przetrawić te rewelacje, ktore od ciebie usłyszał. Pewnie ego mu uraziłaś i musi odreagować oglądając czyjeś nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siediz na fb :D znaczy idiota, który maja do wyboru żywa kobieta wirtualny świat wybiera to drugie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy ponad 200 km od siebie...dopiero się poznajemy...wyczuwamy grunt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×