Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marzena1990

Odchudzanie na silowni?? jakie cwiczenia

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Chciałam się dowiedzieć jakie ćwiczenia są najlepsze na zrzucenie zbędnych kilogramów. Mieszkam w tej chwili za granica i właśnie tu znalazłam siłownie z basenem. wszystko w jednym karnecie. Mogę z niej korzystać 24 h/ 7. teraz dodatkowe pytanie. Jak często powinnam ćwiczyć i jaka dietę stosować. Dodam ze to mój "pierwszy raz" na siłowni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpaksu
hej, sądze że najlepiej będzie 3 razy w tygodniu Poniedziałek Ogólnorozwojowy + interwał na orbitreku Środa Ogólnorozwojowy + interwał na bieżni Piątek Ogólnorozwojowy + basen. Ćwiczenia wykonujesz w 3 seriach po 15 powtórzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpaksu
Tylko pamiętaj przed pierwszymi treningami dobrze się rozgrzej, czyli porozciągaj i 10 min na orbitrek. Nie przesadzaj na początku, pamięta wszystko z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pure Gym? Na początek tylko kardio. 3 razy w tygodniu to za mało. Z czasem wprowadz ćwiczenia siłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggb
Za moim zdaniem rozsądne pieniądze można kupić nowoczesną platformę Vibramagic z generatorem fal Schumanna. I tak się bardziej opłaci kupić taki sprzęt do domu, niż chodzić na fitness i opłacać wejściówki kilka razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhjg
Wzięłam w tamtym miesiącu wraz z pakietem badań diagnostycznych (w gratisie) platformę Vibramagic i bardzo sobie chwalę. Schudłam już kilka kilo, a to dopiero początek. Co do badań, to fajna sprawa, dowiedziałam się jak wygląda zakwaszenie organizmu i jego intoksykacja, wszystko wykonali lekarze z Noma Medica Volla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platforma Vibramagic to wielki szajs. mialam to i sie rozleciało. pieniadze wywalone w błoto! nie dajcie sie oszukać spamerkowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×