Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Najgorszy typ kobiety: inteligentna, atrakcyjna i sexy według profesora

Polecane posty

Gość zenek1345234
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek1345234
A szukaj sobie, szukaj. Ja jestem całkiem przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka:)
Inteligentna kobieta podziwia swojego faceta:) zawsze się znajdzie jakiś powód, żeby go podziwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta, która nie potrafi żyć bez mężczyzny zawsze znajdzie coś co można podziwiać masz rację. Ale po co udawać jeśli nie trzeba - chyba że trzeba że facet zapewnia byt ? Ja marze, o tym że spotkam mężczyznę, którego będę mogła podziwiać - bo tylko wtedy związek ma szanse na szczęśliwe pożycie heheh - jeśli facet nie widzi zachwytu w twoich oczach - to niestety .... :) Ale z przykrością konstatuje, że Lew Starowicz ma rację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdtg
"ale ja umiem udawać głupszą niż jestem " Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2109123213
cos w tym jest .. najbardziej wydaje mi sie ,ze faceci sie boją zbyt inteligentnych kobiet jeśli jest piękna ,a głupsza od niego to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka:)
kobieta, która potrafi żyć bez mężczyzny, wybierze takiego, którego podziwia... ja wybieram tylko takich no i w każdym znajdzie się coś, co może zafascynować, co można podziwiać, choćby to, że jest zupełnie inny od poprzednich, których się znało:) nie trzeba udawać głupszej, można być inteligentną, wykształconą w swojej dziedzinie, ale nie znać się na tym, czym zajmuje się nasz facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×