Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klsnvbls

Co podać do kotletow schabowych z ananasem ??

Polecane posty

Gość klsnvbls

co pasuje ziemniaki czy moze tylko jakas salatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja robię kotlet hawajski to zawsze z ziemniaczkami ze śmietaną i sałatką coleslaw. Groszek z majonezem też pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nieprawda,że schab nie pasi
Schab z ananasem jak najbardziej, do tego dałabym samą sałatkę, bo ziemniakó nie lubię. Może być każda, któa Ci smakuje. Nawet kiszona kapusta pasuje, byle nia taka mdła jak marchewka z groszkiem czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeerrrriiii
Kotelt z ananasem podaję z ryżem i surówką z kapusty pekińskiej albo z marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam takie co majac prawie
ananas lepiej pasuej do poledwicy i zapiekam to z serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfghjfbd
Ja mam ukochaną sałatkę i czekam na sezon wiosenny kiedy bedzie wysyp warzyw.Uwielbiam polaczenie meisa z owocami choc nie jadlam schabowego z ananasem :P ale sałątka jest taka; pomidor pokroic w plasterki badz ksotkę,dodac sałatkę-pół głowki-albo pekinską,a najlepiej rukolę,dodac poł pokrojoinej czerwonej papryki i pół kostki sera feta (mniam) ! sos; 1/4 szkl oleju(lub mniej) łyżka octu,troche papryki slodkiej w proszku,zabek,badz swa czonsku zmazdzonego,szczypta soli,łyzeszka cukru KONIECZNIE!! pieprz i połaczyc z salatka! mozna dodac grzanki! uwielbiam salatke nawet sama z pieczywem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralala
schabowy+ananas+ketchup=super żarcie i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveolia
W zyciu nie slyszalam o schabowych z ananasem. Jesli juz to kurczak z ananasem ale nie schabowe! Wiadomo, ze jak sie uprzesz to zrobisz, ale powiem wam szczerze, ze wiekszosc ludzi, a tym bardziej mezczyn nie lubi takich polaczen. Fujjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie z brzoskwinia
a do tego saltka z ananasa, czerwonej fasolki i paski z pora i selera i ryz ale do wyboru upieczone ziemniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×