Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

me do not

Ząb mi umarł :(

Polecane posty

to mi przykro. bedziesz musiała usunąć...i bedzie dziura....i beda koszty wstawiania implantów...a taki koszt to około 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy my koleżanko nie
mieszkamy blisko siebie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezione pierwsze lepsze: Cena promocyjna implantu z koroną i wszystkimi zabiegami wynosi obecnie 3500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on mi nie wypadł. Po prostu przywaliłam twarzą o próg i się okazało, że umarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy my koleżanko nie
Nawet chyba bardzo blisko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy my koleżanko nie
A Kręce sie koło Katowic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? :) A bo był taki topik, że kto ze śląska? Ach :) Abc!!! Jedyneczka :( A u Ciebie który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy my koleżanko nie
Tak mi :classic_cool: Nie wiem czy był czy nie inaczej sie dowiedziałem gdzie gwiazdo mieszkasz i ile masz lat:classic_cool: Fajnie:classic_cool:🖐️ Ide bo musze wyjsc z kotem na spacer:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abc moje szóstki mają normalną powierzchnię, raczej jak reszta zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZwwwww
Takiego zęba normalnie przelecza się kanałowo i żyje sobie dalej taki trup! Wyrywanie w tych czasach to totalna ostateczność badź brak funduszy na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy my koleżanko nie
A nie powiem:classic_cool: Znajde Cie potem:classic_cool: Miej oczy szeroko otwarte:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZwwwww
Woleć sobie można, ale niestety zęby od 1 do 3 (górne) najczęściej są narażone na wszelakie urazy. Dobrze, że obumarł szybko nie tworząc zmian np około wierzchołkowych, bo wtedy to dopiero jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy my koleżanko nie
Zaraz napisze na mejla:classic_cool: Dozobaczenia:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby mam szczęście, że go nie wybiłam, ale strasznie to przeżyłam, że on nie żyje :( Już teraz się z tym jakoś pogodziłam, ale czuję jakby to nie był już ten ząb, co wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZwwwww
Przy wybiciu szanse na przyjęcie zęba i tzw drutowaniu, wyłączaniu ze zgryzu fakt są nie duże. Niestety są ludzie którzy odczuwają zęby martwe /leczone kanałowo jako nie swoje, takie zęby potrafią reagować na zmianę pogody/ciśnienia, choć większość stomatologów wmawia, że ząb martwy to martwy-się nie czuje. Stało się, nie ma co rozgrzebywać tej rany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no niby tak :) Boję się tylko, że ten ząb zmieni kolor. Ja tam narazie nie widzę, żeby się różnił od reszty, ale dentysta mówi, że nie jest taki 'błyszczący' jak reszta... Miałam się głupia zapytać, ale zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZwwwww
Zmiana koloru na tzw siny zębów martwych zależy od wielu czynników. Jeśli kolor jest już zmieniony to wkłada się specjalny preparat w takiego martwego zęba, który czyni cuda :) koszt od 50 do 150 zł -zależy od gabinetu. Teraz naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych w stomatologii. Oczywiście zawsze można okoronować takiego zęba, jednak w przypadku 1 czy 2 jeśli było to obumarcie a nie działanie próchnicy powodujące zapalenie miazgi ja jestem przeciwna takim metodom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZwwwww
* obumarcie pourazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×