Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia z Wielkopolski

Skąd pieniądze na wyjazd? :( Jakie agencje pracy polecacie?

Polecane posty

Gość Asia z Wielkopolski

Chcę wyjechać do pracy do Holandii lub Anglii... Bądź gdzieś, gdzie komunikują się po angielsku. Jakie agencje pracy polecacie? Problemem jest kasa, ale chcę wyjechać w tym roku. Mieszkam w małym mieście (40 tys), gdzie ciężko o pracę. Chciałam wyjechać chociaż na 2 - 3 miesiące, by podszkolić język. Który kraj proponujecie? Jak Wam się żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z Wielkopolski
Haloo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z Wielkopolski
Napisałam chociaż - to minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie chcesz jechac, ja na jakis oboz szparagowo-truskawkowy na kilka miechow ale tam zapomnij o jakimkolwiek podszkleniu jezyka bo nie bedzie czasu na takie bzdety i warunkow, to przez agencje jakas w polsce (o taka ci chodzilo?) albo jedziesz i szukasz pracy takiej na kilka lat, wynajmujesz mieszkanie itd, wszystko we wlasnym zakresie albo za posrednictwem tutejszych agencji a po pewnym czasie idziesz na kurs. o co ci dokladniej chodzi? a kase skad wezmiesz to juz lezy w twoim zakresie, mozesz pozyczyc, zarobic, sprzedac cos albo ukrasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa alickka
nikt ci raczej nie da kasy kazdy jkos kombinowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna sprezynaa
ewentualnie moz ci ktos z rodziny pozyczyc pieniadze na wyjazd a jak zarobisz to oddasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytanie "skąd pieniądze na wyjazd" - wiadomo że trzeba jakos zaoszczędzic, nikt ci nie da.. ja wyjechałam przez agencję i na początke potrzebowałam ok 4tys zł(bilet na samolot, koszty badan i jedzenie do 1 wypłaty) na opłacenie mieskzania i opłat dostałam zaliczkę od pracodawcy i potrącono mi z 1 wypłaty- ale to było 6 lat temu więc mogło się zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal33s
Chciałem w końcu zainwestować w lepszy telefon i w związku z tym brałem pożyczkę niedawno. Wolę kupić za pieniądze, niż płacić telefonii haracz w postaci wysokiego abonamentu. Pożyczkę znalazłem na stronie odpowiedniapozyczka.pl. Dobry portal, fajnie zorganizowany. Mają rozpiskę chyba wszystkich dostępnych teraz w obiegu chwilówek, od razu z najważniejszymi informacjami i ofercie i linkiem do zgłoszenia. Sam czekałem na pieniądze może dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×