Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nigdy-wiecej-nie-byc-gruba

1000kcal, menu na caly dzien, ocencie...

Polecane posty

jestem na diecie 1000kcal, sama ukladam sobie posilki, dlatego chcialam prosic was o pomoc, ja wrzuce swoje menu, a wy ocencie czy poprawne i czy ryecyzwiscie miesycye sie w tym tysaicu... prosze o madre odpowiedzi, i jak macie to jeszcze jakies propozycje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 śniadanie 250kcal (3 pomidory, cebula, kostka bialego sera) 10 II śniadanie 100kcal (2 jablka) 13 obiad 300kcal (2 kromki, 4 liscie salaty, 2 pomidory, 4 ogorki kiszone, ketchup, musztarda) 16 podwieczorek 100kcal (brokuly 500g) 19 kolacja 250kcal (2 jajka, 2 pomidory, ogorek zielony, cebula, jogurt nat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giggilia
musisz chude mięso dołożyć, ryby chude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reguła
w każdej diecie odchudzającej powinna być przewaga białka,potrawy muszą mieć niską zawartość tłuszczu,oraz niski poziom IG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...1945...
Obiad przedziwny. 2 kromki chleba? To może jedz na śniadanie a na obiad pierś kurzęca z grilla albo ugotowania na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialnasie wie
przejdz na dukana, jedyna dieta która działa 1000 kalorii to kombinowanie i podjadanie ma byc restrykcyjnie i szybko bo ci sie znudzi na dukanie masz 6 kilo w 10 dni i niech nie pierdoloą ze nie zdrowe i efekt jojo po wszystkim jest jojo jak zaczniesz wpierdalac, schudnij szybko a potem trzymaj zdrowym trybem zycia grubasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dobrze interpretuje kalorycznosc tyc posilkow, pomocy? marchewka z groszkiem 200 jajecznica z cebula szczypiorkiem 200 jogurt z 5 lyzkami musli 250 piers z warzywami 300 jogurt z 5 lyzkami otrebow 150 brokuly 500g 100 2 jajka, 2 pomidory, ogorek zielony, cebula, jogurt nat 250 piers z cebula duszona 250 warzywa na parze z ryzem 300 kostka sera 185 cebula 30 jogurt maly 60 jablko 50 jajko 75 pomidor 20 kromka chleba 75 salata 1 ogorek kiszony 6 ogorek zielony 20 lyzka musli 35 szklanka mleka 75 piers 150 otreby lyzka 20 marchewka 15 lyzeczka musztarydty 15 lyzeczka keczupu 10 plasterek szynki 25 kalafior brokuly 500g 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcatematu
bo z dukanem jest tak ze niby możesz zjesc korniszona , ale moze cwiartke na tydzien , albo kombinowac z dodatkami jak szczypior itp musztarda, jedz tylko gotowanego kurczaka (mimo tego ze mozna to nie griluj ani nie smaz bez tłuszczu) jaja gotowane jogurt naturalny i chudy twaróg, jezeli tak jesz to nie ma bata zebys nie schudła nie stosuj I fazy przez tydzien tylkko przez dwa miechy to masz 15 kilo spokojnie a jak słysze ze nie to nie dla mnie to mnie szlag trafia jak chcesz byc gruba to bądz i nie zawracaj dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reguła
wszystko zależy,czy te produkty smażysz pieczesz ,gotujesz na parze lub w inny sposób Jeśli smażysz to na czym,co do nich dodajesz,itp,itd nie można w jednoznacznie odpowiedzieć na twoje pytanie. A jeśli jakiś produkt kupujesz w sklepie to na opakowaniu są podane wartości odżywcze i kaloryczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaa
Według mnie masz trosze zła kaloryczność produktów. Np. 500 g brokułów ma 135 kcal, a szklanka mleka, nawet tego najchudszego 0,5% ma ok 90 kcal, co do reszty produktów które wymieniłaś to ciężko mi powiedziać, bo nie pogałaś wagi. np. nie wiem ile w twoim mniemaniu ma kostka twarogu? Bo zakładając przeciętną kostkę dostępną w sklepach która ma 250 g to kaloryczność waha się od 250 kcal twarogu chudego do nawet 660 kcal twarogu pełnotłustego. To samo tyczy się pomidorów. Wżyłaś je? wiez ile ważą? są małe, duże, wielkości przeciętnego jabłka? 20 kcal ma pomidor o mniej wiecej wadze 80-90 g. A pozatym co do zestawu 2 jajka, 2 pomidory, ogórek zielony (ile?), cebula (ile?), jogurt naturalny. (jaki? ile mililitrów?) to na moje oko 2 jajka 150 kcal, 2 pomidory 40 kcal i załóżmy jogurt naturalny mały ok 150 ml to 100 kcal, więc już te twoje 250 kcal przeznaczone na ten posiłek jest przekroczone a gdzie jeszcze ogórek i cebula? Podaj wage tych wszystkich produktów to pozwoli mi dokładniej ocenić czy dobrze policzyłaś kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaa
Pierś z warzywami i tu znowu to samo pytanie? ile gram miala ta pierś? Średniej wielkości pierś ma ok 250 g czyli 285 kcal dolicz do tego chociażby 100 gram warzyw 70 kcal (a jest to garstka) to juz przekracza ci to te twoje 300 kcal. To samo tyczy sie tej piersi duszonej z cebula. Jesli piers była średniej wielkości to sama piers bez cebuli juz przekracza twoja kaloryczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladazsola
obiad przepyszny :D:D dziewczyno, na takiej diecie to ty bedziesz gora przez 3 tygodni, a potem nastapi kompulsyjne rzucenie sie na lodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×