Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baranekszon

ile kosztuja implanty

Polecane posty

Gość Margaretka55
Chyba lepiej wydać nawet te 5 tys. niż zaoszczędzić a potem okaże się, że się nie przyjął i co wtedy? Z własnej kieszeni trzeba robić jeszcze raz? Przymierzałam się do implantu po utracie przedniej jedynki i znajoma polecała mi"Medens - www.medens.pl". Ma podobno bardzo dobre opinie i ceny nie z kapelusza, jednak nie wiem, czy się zdecydować, bo ta klinika mieści się w Warszawie a ja mieszkam trochę km od stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w www.omnident.pl i kosztowały mnie 2.5tyś implant i 2tyś korona, poza tym jak będę robiła więcej to ponoć można wynegocjować trochę lepszą cenę a takich za 1000zł to bym w życiu nie zrobiła, to ma być na całe życie poza tym jak robisz implant to robią Ci dziurę w dziąśle więc jak wypadnie to możesz potem w tym miejscu nie mieć warunków na kolejny :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumballss
Ja osobiście zaopatrzyłem się w kosmetyczne implanty zębów za pośrednictwem www.odzyskajusmiech.pl , no i muszę powiedzieć, że nie widać, że nie mam zęba. Polecam serdecznie, zwłaszcza że to tanie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę na ursynowie Dental Service, miałam robione praktycznie wszystkie zęby, ale jestem bardzo zadowolona z efektu i kosztowało mnie to bardzo mało. Jeżeli chodzi o lekarza proszę pytać o Dariusza Pitucha, czytałam o nim sporo, jest jednym z czolowych polski implantologów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganiesza
Zależy od gabinetu i rodzaju implantów. No i ich ilości ;) Najlepiej skonsultować się z lekarzem, zawsze można zapytać w 2-3 gabinetach i porównać. Ja szczerze polecam gabinet Medens przy ul. Chocimskiej. Wszystko profesjonalnie, lekarze przemili i cierpliwi. Robiłam u nich zęby i teraz mam ładny naturalny uśmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiędzy gabinetami może być różnica nawet kilkuset zł więc lepiej umówić się na wizyte i zapytać. Ja będę miała niedługo robiony implant w gabinecie do którego chodze http://www.hercka.pl/. Jak się dowiem jaka jest cena to Ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tania zabawa, ale co tutaj dużo mówić - jeśli macie braki to trzeba je uzupełnić. Nie tylko ze względów estetycznych, ale również dla zdrowego rozsądku. Łapcie namiary - http://www.newdentclinic.pl/ Tam mają świetnego fachowca od implantów, gabinet w Poznaniu - świetni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika75
no jeśli chodzi o implanty, zobacz sobie takie stowarzyszenie Implant Masters Poland. mają w różnych miastach ludzi :) z pewnością coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka55
Ceny w gabinetach są bardzo różne i zależą od wielu czynników . Ja implant zęba miałam wszepiany w Unident Union Dental Spa we Wrocławiu przez dr Wojeciecha Kołosowskiego i nie żałuję. Zabieg nie bolał a u pana doktora w gabinecie była tak miła atmosfera, żę nawet się nie stresowałam. Nowego ząbka mam już od roku i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o cenę zabiegu to wcale nie wyszło tak drogo jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej udać się do gabinetu i zapytać ile kosztowałby implant w Twoim przypadku. Ceny są często ustalane indywidualnie. Ja miałam po wypadku robiony implant w gabinecie www.citodent.pl w Kielcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdź się do dobrego gabinetu w okolicy albo przejrzyj strony www i zobaczysz, ile kosztują - to proste. Zaczęłabym jednak od znalezienia dobrej kliniki, której specjalnością jest implantoprotetyka i tam zobaczyła, jakie mają konkretnie zabiegi i ceny. Sama polecam http://unimedex.pl/ często mają jakieś promocje, możesz nawet na stronie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leukonoe
Wszystko jest zależne od materiałów. Te za tysiaka to pewnie tylko koszt samej śruby. Do tego korona i "robocizna" dojdą. Cóż, tutaj nie ma co patrzeć na cenę. Lepiej zapłacić raz a dobrze, niż co jakiś czas mieć problemy. Polecam sprawdzić stomatologię na podzamczu ze Szczecina. Oni tam pracują na dobrych materiałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie bywa, najlepiej samemu sprawdzić jak jest w danym gabinecie. Ale na zdrowiu na pewno nie warto oszczędzać, bo tani implant raczej nie będzie dobry. Ja wstawiałam implant w Gliwicach w http://www.hercka.pl/ i jestem zadowolona, zabieg się udał, efekt jest dobry, ząb wygląda jak prawdziwy, cenowo było dla mnie w porządku, średnia taka, ale liczy się dla mnie zawsze jakość usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Krakowa dobra klinika, gdzie wstawicie implanty to http://bjb.net.pl/ Zdecydowałam się na implant i nie żałuję, wygląda bardzo naturalnie, wszystko dobrze się zagoiło, ja się cieszę. Co do cennika to uważam, ze jak na moje miasto to ceny przyzwoite, ważne, że jakość usług na wysokim poziomie- zgadza się, że to jest najważniejsze w przypadku zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty to mocno kosztowny temat, ale akurat na takich usługach nie można oszczędzać. Bardziej chodzi o szukanie rozsądnego rozwiązania. Zobaczcie to - http://www.newdentclinic.pl/ Klinika z Poznania, z bardzo dobrym standardem, ale przede wszystkim mają tam fachowca z bardzo dużym doświadczeniem. W przypadku implantów największe znaczenie ma właśnie doświadczenie - to jest bardzo poważny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza sprawa to jakie implanty chodzi o firme najlepsza jest Nobel biocare ale cena jest zdecydowanie wyzsza . Druga sprawa to co podaja cenniki ceny implantu ,a implant to tylko sruba wkrecona w kosc do tego trzeba doliczys sruby gojace ,łaczniki ,korone itd... Jezeli cos co razem bedzie kosztowało ponizej 5 tys z implantem nobel biocare to sciema .... Nie zalecam jakis spraw metalowych ,korona zeba pełnoporcelanowa ,łcznik z przodu z materialu koloru zeba albo dziasła ,to na przyszłosc tył moze byc łacznik tytanowy ..implant tytanowy wszystko Nobel biocare .....Najlepiej robic odrazu wszystkie w jednym czasie taniej wychodzi pozyczka i tyle przepisuje sie na kogos wszystko ,bierzesz pozyczke a komornik ci zebów nie zabierze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny faktycznie mogą się sporo różnić w niektórych miejscowościach. Ja kilka lat temu miałam wykonywany implant zęba w gabinecie www.stomatologiarodzinna.net w Częstochowie i pamiętam, że mieli jedną z lepszych cen w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę to brat ostatnio robił sobie implant w Eurodental. Jest bardzo zadowolony z usługi no i każdemu ich poleca. Co do ceny to najlepiej iść i samemu się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adianna

Ja jestem zadowolona z efektów. Mam dwa implanty, oba zabiegi wszczepienia miałam w stomatologii mikroskopowej w Oleśnicy na św. Jadwigi. Bardzo profesjonalna klinika stomatologiczno-chirurgiczna, nowoczesna, z dobrymi cenami. 100% zadowolenia z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×