Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanieB

botoks po zabiegu

Polecane posty

Gość pytanieB

Witajcie, jestem 4 godz po zabiegu botoksem Czy mozna na twarz normalne stosowac krem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzzbzz bzz
tak ale nie rob salny solarki i takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieB
hmmm kobietki, po jakim czasie efekt botoksu jest widoczny??Jestem 2 dni po zabiegu kurzych łapek i nie widze zbyt duzego efektu - dodam,ze robiłam to 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
na pelny efekt troche trzeba poczekac , u mnie np.ok 5-7 to trwa takze spokojnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieB
no to całe szczescie,bo juz myslalam,ze cos lekarz sknocil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w dniu wykonywania zabiegu nie stosować już żadnych kremów, żeby nie podrażnić tej okolicy twarzy. Nie masować, wsmarowywać i najlepiej w ogóle nie dotykać... Po ok. tygodniu substancja powinna się prawidłowo i równomiernie rozłożyć. Gdyby po tym czasie coś było nie tak, najlepiej udać się do lekarza, który zabieg wykonał. http://newu.pl/zabiegi/botox/ - tutaj macie więcej info. To strona Gabinetu, z którego usług ja korzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna mądra
poszła się ostrzykiwać :O lekarz nie powiedział jak działa botoks? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
po raz pierwszy botox robilam pare lat temu u lekarza okulisty i on uswiadomil mi ze taka dawke jaka on wstrzykuje na zmarchy to nic w porowaniu z tym jakie dawki sa wykorzystywane w okulistycea, potrafia wstrzyknac cala fiolke preparatu od razu 1 czlowiekowi i nic sie nie dzieje tym ludziom, tak sie robi od x lat bo botox znany jest od dawna takze nie bardzo rozumiem tej nagonki poza tym Amerykanki juz od tylu lat sie ostrzykuja a to jak niektore wygladaja to juz inna bajka oczywiscie ze mozna przesadzic zreszta jak ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam na myśli to, że
laska idzie na zabieg i nie wie PODSTAWOWYCH rzeczy prawie to tak,jakby napisała "zrobiłam sobie permamentny makijaż i on się nie chce zmyć" zanim zdecydujesz się na zabieg, to chyba się najpierw dowiadujesz o co w nim chodzi, zwłaszcza w dobie Internetu irytuje mnie po prostu nieużywanie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
aaa no to ok, myslalam ze kojelny wpis o szkodliwosci botoxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w razie wątpliwości możesz zadzwonić do miejsca, w którym robiłaś zabieg i zapytać. Ja zawsze jak czegoś nie wiem to kontaktuje się ze swoją lekarką. Robię botoks regularnie od kilku lat w Arte Clinic u dr Małgorzaty Warchoł i nigdy nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×