Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczałka

2 lata od porodu, sexu nie ma. Też tak macie?

Polecane posty

czy to jest norma, do której sie nikt nie przyznaje głośno, czy to ze mną jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? ja kilka dni po wyjsciu ze szpitala kochalam sie z mezem, teraz pol roku po cc, robimy to srednio 2 razy w tyg. Nie uprawiacie seksu w ogóle? Ty nie chcesz czy mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i7i7i
Nie wiem ale dwa lata minęły u mnie parę miesięcy temu i wciąż bardzo rzadko mam cień ochoty a i wtedy nikły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze,licze te ekscesy i na palcach jednej ręki kończę. Raz na wakacjach po winie, raz w sylwestra po szampanie.... padam na twarz wieczorem, w pracy śpię z głową na laptopie, moje ciało jest wyczerpane i nie ma ochoty. Chyba maz pójdzie wkrótce w bok jak tak dalej pójdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumena ja to po wyjściu ze szpitala przez miesiąc nie mogłam nawet usiąść na de, przez ponad rok miałam jakieś przygody, dyskomfort.ciągnął mnie szew itd. Takie cuda jak u Ciebie to chyba tylko po cesarce są mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i7i7i
Po cesarce (też miałam) z kolei nie powinno się co najmniej miesiąc. To przez pocięte mięśnie brzucha... Ale i tak bym się nie zamieniła z tobą. Szwy w pochwie?? Brrrrrrrrr... Niemniej moje ciało też nie ma chęci. Kocham się z mężem, z taką częstotliwością jak koleżanka wyżej ale sam akt mnie drażni i czekam na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze libido
Ci spadlo? a co z hormonami? bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja ze swoim M zaczęłam się kochać jakieś 6tygodni po porodzie i do tej pory jest basko i czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
naturalnym oczywiście. zapomniałam dopisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyyyy_____
u mnie minęło jakieś 9 miesięcy od porodu do seksu a i tak bolało jak cholera i to jeszcze długo potem; za to teraz 3,5 roku po porodzie moje ciało wróciło do normalności i nawet nie czuję już takiej różnicy jak na samym poczatku ("tam" w środku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyyyy_____
a dodam, ze nikt mnie nie ciął a i tak bolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wy możecie miec z tym problem :P po pierwszym porodzie to jakoś po 3 tyg się już bzykałam z mężem jak tylko mi się krwawienie skończyło a po drugim jakoś po 4tyg tez zaraz po krwawieniu fakt na pozycję na pieska to sobie nie mogę jeszcze pozwolić bo trochę pobolewa ale nieźle popękałam teraz już 15 miesięcy od porodu minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tygodni po porodze naturalnym zaczęłam uprawiać seks z meżem. Teraz jestem 10 miesięcy po porodzie, seks srednio 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tyg po cesarskim cięciu nie bolało aczkolwiek mąż był delikatny nie narzekam na brak seksu i namiętności bywa że po prostu mi się nie chce wtedy tulimy się i też jest miło ale następnym razem nadrabiamy z nawiązką :D jak masz problem to rozmawiaj z mężem skoro jesteś przemęczona moze potrzebujesz pomocy od kogoś w obowiązkach domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie po cc pierwsza próba 4 tygodnie - juz normalnie dzisiaj mamy tyle pracy że średnio raz na tydzień, ale czekam jak się mlody wyprowadzi do swojego pokoju to nadrobimy :D nie wyobrażam sobie związku bez sexu - nawet jak chodziłam na rzęsach z niewyspania to sie kochałam z W. bo potem było mi po prostu lepiej, ale ja jestem w nim zakochana jak jakas 15-latka, mam motylki itp, więc może dlatego mam też silna potrzebę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzenia
4 tyg po porodzie naturalnym(byłam szyta po porodzie) i ledwo co my wytrzymali tyle;) Fakt bolało troche jakbym diewictwo traciła ale za 2 razem juz było normalnie:) Biedny ten Twój mąż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często libido spada mnie spadło ;) nawet napiecia przedmiesiaczkowego nie mama hehe ale tak jest potem dochodzi wiecej obowiązków i czlowiek ejst bardziej zmęczony i nie ma ohoty,ale 2 lata to za dlugo... wasze realacje sa takie jak wczesniej czy sie cos zmienilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartki czy ecco
U nas minely 3 lata :-D i jest nam dobrze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×