Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterianka252

Jetsem seksowną mamą!

Polecane posty

Wkurza mnie ciągłe myślenie, że kobieta po urodzeniu dziecka jest już tylko matką, broń Boże kobietą. Obalam ten mit. Jestem młoda Mam ładną buzię przy 175cm wzrostu ważę 64kg ( mam idealne bmi) nic mi nie wisi nie mam "wiadra między nogami" moje życie seksualne rozkwita po ciąży w 4 mce schudłam 20 kg( tak, da się) zawsze jestem umalowana, zadbana modnie się ubieram i mam zajebisty (wyćwiczony) wyglądałam tak: http://filesrr.vitalia.pl/gfx/user_space/model3d/k/4/1/0/0/0/0/0/0/3/5/0//s_model3d_0.jpg a teraz tak:http://vitalia.pl/index.php/mid/101/fid/1268/diety/dieta Kobitki, które teraz siedzą na kafe z tłustmi włosami i dresie: nie trzeba wiele, wystarczy wziac sie ostro za siebie i rozwodów będzie 50% mniej:) taki mini apel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miala tak samo...
a co robiłas ze schudlas 20kg? bo nie za bardzo opisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wyszłaś na narcyza :D Ale podzielam Twój wywód ;) Można być matką a równocześnie kobietą i kochanką :D Kobiecość po urodzeniu dziecka nie musi się kończyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jadłam tylko tyle zeby nie zemdlec, duzo pilam wody i troche ciwczylam, po 16 nic nie jadlam" Twoja "dieta" do najmądrzejszych nie należała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miala tak samo...
no to faktycznie przy tak restrykcyjnej diecie mozna duzo schudnąc, ale metabolizm szaleje... a karmiłas piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam zacząc narcyzować:) bo dlugo wstydzialm sie wyjsc z domu, w ten sposób pozbyłam się kompleksów:) super sposób, a jak my nie zwracamy uwagi na nasze defekty, to nikt inny ich nie widzi. nie moge sie patrzec na te zaniedbane matki, ich wyrazy twarzy swiadcza o depresji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmilam 2 tyg tylko, a jesli chodzi o odchudzanie, to dziecko ma rok, ja pozwalam sobie na pizze o 12 w nocy:) i dalej 64 kg:) od 8 mcy jem wszystko i nie mam efektu jojo tyko nie zrobilam tak, ze np.12 marca przestaje sie odchudzac i ide na kebaba:) pomalu zaczynalam jesc normalnie. minusy to wypadanie wlosow i lamanie paznokci, ale nie bralam zadnych witami, moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"jadłam tylko tyle zeby nie zemdlec, duzo pilam wody i troche ciwczylam, po 16 nic nie jadlam" i jeszcze się tym chwalisz ? może i jesteś chuda le głupia jak but..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miala tak samo...
no własnie nie karmiłas piersia, a myamy karmiace nie moga sobie pozwolic na taka diete...ja karmiłam tylko 3 miesiace, ale wtedy musialam jesc wartosciowe posilki, aby dostaryczyc mojemu dziecku wszystko co niezbedne...no i ja nie dałabym rady na tak restrykcyjnej diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
przy takiej diecie zdecydowanie nie karmila piersia - bo albo nabawila sie anemii albo osteoporoze ma gwarantowana za pare lat. Ja tez schudlam po ciazy do swojej wagi wyjsciowej w 3 miesiace ale karmilam piersia i odzywialam sie zdrowo, nie jadlam slodyczy bo corka miala skaze bialkowa. Uwazam ze taki sposob na schudniecie jest lepszy niz glodzenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miala tak samo...
szkotka uk- zgadzam sie z Tobą w 100%....mi co prawda waga nie poleciala dzieki karmieniu, ale cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikiciii
A martva kicia zazdrosna że ktoś może wyglądać po ciąży lepiej niż ona przed... Smutne masz życie kobitko... Mówisz że nie lubisz dzieci na innym topiku, a siedzisz na forum o ciąży, niestety sęk w tym że siedzą tu tylko kobiety które mają, będą mieć lub pragną mieć dziecko, osoby, których macierzyństwo nie interesuje siedzą na forum, których tematyka dotyczy... ty rozumiem należysz do tych trzecich i jesteś tak nieszczęśliwa z tego powodu.... Życzę Ci abyś kiedyś doświadczyła tego czego tak bardzo Ci brakuje, chociaż z drugiej strony nie jestem przekonana czy tak zgorzkniała osoba zasługuje na dziecko, nic nie dzieje się bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia jak but nie jestem, bo jak już jadłam to tylko wartościowe posiłki:) Nie karmiłam piersią, bo nie mogłam (leki) ale mamy karmiące tez mogą schudnąc, tylko wtedy potrwa to dłużej. Codzi mi głównie o dbanie o siebie, bo nawet majac kilka kg nadprogramowych:) mozna wygladac dobrze:) Martva Kicia nie rusza mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bc,j,
64 kilo? to dalej jesteś tłusta. Masz bankowo wielki zad i tłuste uda. Ale dobrze, ze motywujesz babki, ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce pozostac anonimowa:) mi poprostu zalezalo zeby schudnac, dlatego tak ostro sie odchudzalam. ale nie oto mi chodzi. przciez nie kazda az tak tyje w czasie ciazy. chodzi mi o podejscie do siebie i o dbanie o swoj wyglad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bc, j 64kg przy 175 wzrostu = tłuste uda i tyłek? bez zartów. rozmiar spodni mam 38 czyli normalne. Nie chodzi mi tez o popadanie w anoreksje:) wychudzone nie jest ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Ja też dbam o siebie. Wymaga to trochę wysiłku, dwoje dzieci (5 lat i sześć miesięcy). Ale ja nie miałam problemu wrócić do swojej wagi. W ciąży byłam szczupła, przytyłam tylko 12 kg. Straciłam to do dwóch tygodni. JadLam normalnie bo karmiłam piersią. U nas w rodzinie wszyscy są wysocy i szczupli więc nie mam skłonności do tycia. A co do dbania o siebie- popieram całkowicie. Makijaż zajmuje mi ok.10 min. Żadnych dresów. JesteSmy 12 lat po ślubie, mąż patrzy na mnie jakbyśmy poznali się wczoraj :-) . Lekki makijaż, perfum, żadnych szlafroków. Jak wraca z pracy zawsze staram się być zadbana. Tylko trzeba trochę chęci. I seks po porodzie bez problemu. Nie jestem poluzowana, nie mam wiadra. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dwoch dzieczynek:) super:) zadbana kobieta to szczesliwa kobieta:) jak zaraz po porodzie zaczelam biegac w dresach to maz mi spalil heheheh dzieki niemu zaczelam zyc tak jak dawniej( tzn o siebie dbac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renderix
To ze jestes atrakcyjna i zadbana kobieta po urodzeniu dziecka nie jest dla mnie zadna nowoscia. Napisz, ze jestes spelniona kobieta - czynna zawodowo majaca swoja zainteresowania, a powiem wow. Kobieta, ktora nie ogranicza sie do posiadania meza i dzieci, gotowania i sprzatania, tylko taka ktora interesuje sie swiatem, czyta ksiazki i gazety. A niestety takie kobiety sa wbrew pozorom rzadkoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renderix
rzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po
no może, ale to już jednak koorwa nie to samo :( Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renderix
hehe, zadna bylo ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawodowo caly czas sie spelniam, od wrzesnia robie kolejne studium:) mam nowy pomysl na zycie:) mam przyjaciol, znajomych, kochanego meza:) nigdy nie ograniczylabym sie tylko do roli kury domowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie za duzo go uczysz
ochydna REKLAMA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×