Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ex-D.Bill

Czy Waszym dzieciom też się zdarzała...

Polecane posty

...infekcja wirusowa z silnym bólem brzucha? Od wczoraj starszy jęczy strasznie, że boli go brzuch - generalnie najchętniej siedzi i ciężko oddycha, miał takie momenty przez cały ubiegły tydzień jak trochę zjadł, ale przez moze 15 minut, a od wczoraj ciągle. Temperatura lekka poniżej 38, wczoraj jak byliśmy u lekarza poszybowała powyżej 39, ale od tego czasu nie jest źle. Żadnych wymiotów, biegunki, głodny jest, bo gada o jedzeniu, ale jak mu dam to skubie trochę i już nie chce. Jeszcze od czasu do czasu się skarży, że mu zimno w brzuchu, ale nie wiem na ile mogę polegać na opisie 3 i pół latka. Mocz czysty, lekarka wykluczyła wyrostek... MIały tak Wasze dzieci przy wirusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem cie, ale ja reaguje
nie chce cie straszyc ale moja 4 latka rownez skarzyla sie na piekilne bole brzucha od dluzszego czasu, rowzniez zadycyh wymiotow, i co sie okazalo? ze takie male dziecko a juz wyrostek do wyciecia bo miala przerosniety jak na jej organizm, a co dziwne zazwyczaj przy wyrostku pojawiają sie wymioty lecz ona w ogole nie wymiotowala ani nic z tych rzeczy Idz na przeswietlenie jamy brzusznej, moze faktycznie to wyrostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze coś polknąl i mu siedzi
w żolądku lub jelitach. Widzialam ostatnio program o chlopcu ktory 3 miesiące!!! mial w przelyku monetę i wymiotowal po posilkach. Rodzice nie wiedzieli co się dzieje, lekarze rozkładali ręce, w koncu trafili na prześwietlenie i wyszla moneta. Przy takich malych dzieciach wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też mi się to wydaje mało prawdopodobne, zwłaszcza, że reszcie domowników nic nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przechodze cos bardzo podobnego u mojego 6 latka. W czwartek skarzyl sie na bol brzucha, za chwile przeszlo, temp 38, w nocy goraczkowal powyzej 39 zero innych objawow. Dzisiaj wstal z placzem, ze go brzuch boli, ale w koncu zrobil dosc twarda kupe i wszystko przeszlo, nic go nie boli i nie ma temperatury. Sama zastanawiam sie co to za wirus!? Albo jeszcze sie cos z tego wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiemmm
przedwiosnie i wszystkei mozliwe wirusy sie budza, ich najlepszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poczekam jeszcze - krążenie po izbach przyjęć wieczorową porą też nie robi dobrze na zdrowie;) dzięki za uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam chora i miałam zapalenie oskrzeli i tez mnie bolał brzuch tzn mieśnie brzucha od kaszlu wiec moze ma cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie coś takiego... przespał mi całe popołudnie (5h), teraz ogląda film zwinięty w kłębek, 38.8, dostał syrop zobaczę, czy mu spadnie temperatura i jeszcze muszę go zaciągnąć do toalety, bo nic nie zrobił dziś - co jest jak na niego ewenementem... w kazdym razie na ból ten paracetamol nie pomaga jedynie na temp. dla odmiany kończyny ma zimne...dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z tym, co pisze
Zimne kończyny przy gorączce to może być jak najbardziej. Teraz grasują podstępne wirusy. Mój miał ostatnio, z tym, że bez bólów brzucha. Dlaczego piszę, że podstępne. Bo u nas znowu było tak, że zaczął się niewinnie, po ponad dobie nagle przez dobę gorączka gigant. Trudna do zbicia utrzymująca się ok 40 st. Nagle sama spada. Przez trzy dni spokój z gorączką, ale lekarz otrzegał, że są zmiany osłuchowe, zalecił leki i kazał obserwować. CHoroba przyczaiła się na 3 dni. Synek prawie nie kaszlał i deliaktny stan podgorączkowy tylko się pojawiał i nagle po tych 3 dniach wybuch choroby na nowo z gorączką i potwornym kaszlem. Przeszło dopiero po antybiotyku. Też dziwaczna choroba jakaś. Lekarz twierdzi, że rozwinęło się to na bazie wirusa grypy. Dwoje domowników się zaraziło. Dwoje się nie zaraziło - ja, bo chodziłam cały czas w maseczce i córeczka, bo ją izolowaliśmy, bo jest maleńka.. Wszyscy tą chorobę przeszli ciężko....Paskudztwa teraz grasują... No nic, zdrowia życzę dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i jak tam U Was? Przeszła infekcja? U nas kiepsko, przeszło wszystko cudownie na weekend, a dzisiaj budzę go do szkoły a on nie może wstać z łóżka bo nóżki go bolą :-( nie wiem co jest grane, czekamy na lekarkę :-( mam nadzieje, że to nic poważnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem jedno,dzieci czasami przesadzają ;) nawet swędzenie potrafią odbierać jako ból,moja siostrzenica jak miała biegunkę leżała i jeczała ze tyłek ją boli ;) a inna przy ospie mówiła że to ją boli :D moze cos zaszkodzilo ? moze infekcja sie rozwija/ła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każde dziecko ma inaczej
Saleminko, z całym szacunkiem, ale ja przechodziłam ospę mając 17 lat, więc wiem co to za męka w pierwszych kilku dniach. Chwilami na płacz mi się zbierało, więc nie ma co bagatelizować sprawy. A meeeeeeega powiększone węzły cłonne z tyłu głowy tak bolą, ze ciężko leżeć... JAk tam dzieciaki?? Kanatika, dobrze, ze wezwałaś lekarza. Tego typu symptomy mogą być powodowane jakimś wirusem, a mogą być objawem czegoś poważniejszego, tak, że warto skonsultować się z lekarzem, ewentualnie wykonać badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×