Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mój ślub moja zasada

suknia kupić ją ?

Polecane posty

piękna jest :) zakup sukni zza granicy to bardzo duża oszczędność, też będę się nad tym zastanawiała. Ale trudno powiedzieć, czy będziesz dobrze w niej wyglądała. A nie możesz jej gdzieś w salonie poszukać, przymierzyć i wtedy ewentualnie zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my ding ding dong
jeśli ci sie podoba to kup, najlepiej wcześniej przymierz taka lub inna w podobnym fasonie w salonie też pewnie kiedyś zamówię przez neta sukienkę bo bardziej się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta suknia
T a suknia absolutnie nie jest na duzy biust i nadwage...dobrze wyglada na delikatnej kobiecie z malym biustem....przy tej wadze wyjda ci wszystkie fałdki, brzuch etc. pomysl nad czyms w czym bedziesz korzystnie wygladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytammmmm
Czy któraś z was zamawiała u nich suknie jjshouse.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo ladna. Ewentualne watpliwosci mialabym co do tego, jak bedzie lezec na wiekszym biuscie, ale skoro jest szyta pod dokladne wymiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam sukienkę JJSHouse, jest nie ten rozmiar który zamówiłam, jest żle uszyta i nie chcą mi przysłać protokołu zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na oku 3 modele sukien z salonu http://emmimariage.pl, muszę po świętach na którąś się zdecydować, ale łatwe to nie jest, bo wszystkie są piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdecydowanie odradzam zakupów na stronie jjs house..totalna porażka.Mimo podanych wymiarów odbiegają one w rzeczywistości a jakość uslugi pozostawia wiele do życzenia.. ODRADZAM a o zwrocie nie ma co marzyć nawet formularz nie jest dołączany do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest problem duży , pisałam z nim przez 2 tygodnie pogroziłam im rozporządzeniem w sprawie ochrony konsumenta itp, zwrócili pieniądze ale długo trwało. poza tym musiałam zapłacić za przesyłkę w dwie strony, zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoja suknie kupilam u Violi Piekut, ale no, mierzylam sie na miejscu, wszystko bylo idealnie zrobione pode mnie. piekna sprawa taka suknia uszyta pod siebie, do dzisiaj wisi w szafie i od czasu do czasu sobie ja przymierzam dla przypomnienia tego magicznego dnia. wiec no, jesli juz, to warto sie zmierzyc na miejscu i zrobic ewentualne poprawki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam, suknie odbiegają od pięknych zdjęć na modelkach ze zdjęć i to jeszcze mogę zrozumieć, ale tego że sukienek zamawianych ze standardowej rozmiarówkę NIE DA SIĘ ZWRÓCIĆ, bo rzekomo każde zamowienie jest realizowane indywidualnie, zrozumieć nie mogę, kontakt ze sklepem jest tylko przez internet, odpisują po Ok.24h, nie pomogły tygodniowe przepychanki, powoływanie sie na prawa konsumenta, nic, jedyne co udało sie wywalczyć to 10% zwrot na poprawki krawiecki, śmiech na sali - ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam od Sylwii Romaniuk. Zajrzyj tam. Sama mam rozmiar 40 i idealnie dopasowała kreacje do mojej sylwetki. Doradziła, ukryłyśmy to co było moimi kompleksami. Naprawdę polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne suknie mają w salonie Emmi Mariage, http://emmimariage.pl/. Bardzo polecam tam zajrzeć w poszukiwaniu wymarzonej kreacji ślubnej :) Naprawdę mają piękne suknie w swojej ofercie, kobiece i eleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×