Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kobiety- nie pijcie alkoholu

Polecane posty

Nie no co Ty. Ja to wczoraj piłam na imprezie i miałam niezłą fazę spróbuję next time teraz nie wiem jak wybrnac wcale nie chcesz z tego wybrnąć :classic_cool: Marlena poprostu poleciła Ci dobre alko i za grosze pozostanę przy markowych-parkowych inwestycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polizując Whiskacza lub czerwone wytrawne , zawsze mam przecudowne myśli :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo niunie elo dziunie daje op
Parkowa też dobra tak samo jak i krajowa z biedronki polecam daje kopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polizując Whiskacza lub czerwone wytrawne , zawsze mam przecudowne myśli czyżby myśli o lizaniu?:P Parkowa też dobra tak samo jak i krajowa z biedronki polecam daje kopa! a daje coś jeszcze? bo to za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki to wieczorem
menszczyzno - nie pij inaczej zostaniesz poturbowanym :classic_cool: niech Ci bedzie. odpuszczam, poznaj mę dobroć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _...er
Moje myśli chodzą zawsze tymi samymi ścieżkami, w każdym stanie świadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menszczyzno - nie pij inaczej zostaniesz poturbowanym przez F16 na pasie? miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje myśli chodzą zawsze tymi samymi ścieżkami, w każdym stanie świadomości to , że kobiety myślą o jednym , to norma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki to wieczorem
blizsze mi F23 :classic_cool: no juz, zabiore Cie do tego sklepu, jesli bedziesz grzeczny to moze wybierzemy alkohol i sie wyluzujesz podnosze podwozie i :P baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _...er
Właśnie, więc dlaczego mamy sobie odmawiać alkoholu skoro on niczego nie zmienia w naszym myśleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz, zabiore Cie do tego sklepu, jesli bedziesz grzeczny to moze wybierzemy alkohol i sie wyluzujesz podnosze podwozie i baw sie dobrze nie chcę alko - wolę zabawkę.... też się baw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, więc dlaczego mamy sobie odmawiać alkoholu skoro on niczego nie zmienia w naszym myśleniu ale chce zmieniać w działaniu,,,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyżby myśli o lizaniu? " - no coś Ty !!! o smoktaniu pozostajesz więc , przy oblizywaniu się i mlaskaniu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki to wieczorem
z tym myslenie to u mnie ciężko ale Ty dzialaj :D przynajmniej masz juz swiadomosc osz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _...er
Pewnie alkohol wyzwala jakieś ukrywane żądze w kobietach które znasz i stąd ten temat:D idę spać:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale nigdy tak by nie pamietac co sie działo czyli zamykasz kłódkę i czekasz na klucz? Pewnie alkohol wyzwala jakieś ukrywane żądze w kobietach które znasz i stąd ten temat idę spać pa spij słodko - w ukrywanych żądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taram ta m am ... bo różne są kobiety taaaa....są różne , a myślą o tym samym 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×