Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mbu

Młodsze dziewczyny

Polecane posty

Gość mbu
:-)kotka:-) jak poznałaś swojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze my się poznaliśmy przez neta. Pisaliśmy ponad 3 miesiące nie spotykając się a mieszkaliśmy 10 km od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paucia21
Ja ze swoim poznaliśmy się też przez neta tylko u nas różniło 111 km :D.A jeśli liczyć miejsce skąd pochodził to ok 500 :D.Zaczęliśmy pisać 14 lipca a spotkaliśmy się 3 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Oj dziewczyny, rozbudzacie we mnie wiarę w szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda dooopcia jestem
a mój mąż jest ode mnie starszy o 12 lat sporo nie da się ukryć oczywiście odczuwamy oboje dużą różnicę wieku mnie się jeszcze chce spędzać czas poza domem i spotykać z ludźmi jemu już nie ewentualnie spotkania z rodziną choć najczęściej siedzimy w domu przed tv plus różnice światopoglądowe ale zalety takiej różnicy wieku też występują i to dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennna
Witam, mysle ze duzo panow lubi mlodsze ze wzgledu na cialo i ich 'niewinnosc' ;) Ja akurat niedlugo bede miala 18stke, jestem w szczesliwym zwiazku juz od roku z facetem starszym o 6 lat. Zaczelismy ze tak powiem od 'dupy strony'.. A jednak nasza znajomosc przeksztalcila sie w milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
Czytałem, że czasami tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze wiem że trudno w to uwierzyć ale taki związek dużo daje obu stronom. My z mężem rozumiemy się w każdej kwestii. Nawet czasem można siedzieć i nic nie mówić a wiemy co jest grane. Tylko warto z taka kobieta wpierw pogadać. Bo może się okazać że ona myśli o imprezach i szaleństwach. A Ty o domku z plotkiem i rodzinie. Wtedy napewno Wam się nie uda. Ale w przeciwnym razie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
No cóż, na imprezy z chęcią bym jeszcze pochodził. Kiedyś imprezowałem dużo, ale teraz niestety nie ma już z kim wychodzić. Wszyscy moi znajomi mają już swoje tzw. życie. Z drugiej strony jak widzę małego dzidziusia to sobie myślę, że też chciałbym takiego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze rozumiem Ciebie mój mąż miał tak samo. Super się nam chodzi na wspólne imprezy. Ale też na poważnie myślimy o dziecku. Niestety z tym trudniej. :( nie zamieniłabym mojego męża na żadnego innego faceta. Różnice wieku by było widać jakbyś Ty miał 20 a ona np 12 lat ale nie teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
UwazajNaMnieOn - może finansowo nie są w stanie podołać temu zadaniu :) Dziecko to inwestycja, czyli wydatek :) A moje ciągoty do młodszych dziewczyn mogą być zgubne. Ostatnio podoba mi się dziewczyna, która uczy się w ogólniaku tuż przy mojej firmie. Widuję ją codziennie rano na przystanku jak jedzie z koleżankami do szkoły. Wiem tylko tyle, że jest w II klasie czyli rocznikowo ma 18 lat. Jest naprawdę prześliczna i wygląda dojrzale, co akurat nie jest niczym dziwnym u dziewcząt w tym wieku. Wiadomo, że nigdy do niej nie zagadam bo 30-latek podrywający osiemnastkę wyglądałby przekomicznie. Ale jest na co popatrzeć, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
mbu jestes jakis chory...stary piernik chce dupczyc mlode cialo...i tyle.. teraz laski 18 letnie to juz kurewki, po analnym pare razy..zastanów sie czy skims takims chcesz byc? no ale przeciez chcesz miec juz dziudziusia? tylko watpie zeby taka 20 latka juz chciala no chyba ze wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
napisałem wyraźnie, że nie zamierzam nawiązywać z nią żadnego kontaktu :) popatrzeć na młodziutką laseczkę zawsze miło :) poza tym skąd wiesz że to kurewka, ja wiem że Ty w każdej kobiecie widzisz ladacznicę, ale to już Twój problem :) Więcej szacunku do kobiet radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
jesteś jebnięty stary dziadu nie jesteś kasiasty ani przystojny to wykurwiaj zbuku na ryj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
mam ciągoty pedio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
jem sraki offermy i połykam spermę psa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
widać jesteś poyebany zjebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
sama jestem kobieta.....wiem widze..mam kolezanki itd....na jakim ty swiecie zyjesz jak ty miales te "nascie" lat to fakt dziewczyny były w miare porządne..a teraz co sie dzieje..chlopie nie masz bladego pojecia co teraz wyprawiaja mlode laski..reszta w kazdym wieku...wam to tylko p i z d ę pokazać i juz lecicie...jestescie tak prosci w obsłudze i mysleniu ze szok...oj dobrze ze moj facet tego nie czyta... sytuacja sprzed maru lat...ide za dziewczynkami 14 letnimi a one co..opowiadaja sobie jak trzepia facetom..(uprzedzam nie wiedzialy ze ide za nimi)...chlopie obudz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn dobrze gadasz
Lecz sie biedaku , nie masz siana albo urody to won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
DZ takimi poglądami to dziwię się że masz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
njunnujn - skąd wiesz czy nie jestem przystojny i kasiasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigracyjne plotki
wiem co czujesz, jestem w twoim wieku i mam mlodszego chlopca :) nie chce wiazac sie z kims w moim wieku. nie podobaja mi sie faceci ok. 30-stki. o dzieciach nie mysle, dzieci sa meczace i glosne, ale jesli myslisz o dziecku dziewczyna 22 letnia raczej nie chce byc mama, a jesli juz to licz sie z tym, ze za kilka lat bedzie chciala sobie odbic swoje mlode lata', ktore spedzila w pieluchach zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
spierdalaj mitomanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
mbu ..wiesz co druga dziewczyna ma takie poglady jak nie kazda..tylko my o tym rozmawiamy miedzy soba kobietami wiec ciiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
znasz chcoiaż znaczenie słowa "mitoman" dzieciaku?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [pkms[pdomp
gdzie wy widzicie te stare 30 stki:o no ludzie przeciez to kobieta w najlepszym wieku:o sama mam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
sama mam 28 wiec dla autora mam sflaczała skóre pełna zmarszczek...tylko 20 letnie dziewczyny maja super ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poniedziałek ONA
jeszcze jedno autorze mysle ze cialo 30 latki (zadbanej) niczym nie rozni sie od ciala 20 latki..pod warunkiem ze nie rodzila dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [pkms[pdomp
taa 20 stki super ciala nie maja:o spasione na fast foodach itp sama mam 25 wiec widze dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×