Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co-mam-zrobic

sprzczne sygnały od faceta

Polecane posty

Gość co-mam-zrobic

muszę się kogoś poradzić, bo ja już sama nie wiem co myśleć mam kolegę z którym znam się ponad pół roku i mam wrażenie że on coś do mnie czuje. ale wysyła mi sprzeczne sygnały, przynajmniej ja to tak widzę. wiem że mu się podobam bo mi to mówił kilkakrotnie, i pisał że nie wie dlaczego ale o mnie myśli, potem napisał że chyba za mną tęskni itp. myliśmy razem na studniówce i bawiliśmy się super, czułam że chcial mnie pocałować, ale ja się broniłam bo nie chciałam żeby to było tak na imprezie, przypadkiem. później byliśmy razem w kinie. też fajnie było. Wg fajnie nam się gada, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Ale od kina mineło już ponad tydzień a on nie odezwał się ani słowem. napisałam do niego sms co u niego słychać. a on zadzwonił i powiedział że on właściwie nie lubi pisac smsów. i koniec rozmowy był. Co ja mam o tym myśleć? Czy tylko mi się wydaje że on chciał mi przez to powiedzić że nie chce ze mną utrzymywać kontaktu ? o co kaman ?? dodam że wkciłąm się trochę i dlatego chchiałabym wiedzieć o co mu może chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×